خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 57
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      میگم برای من که میخوام یه رتبه حدود 15-16 هزار بیارم منطقه 2 دیره یا عقبم ؟ صادقانه بگین
      استاد افشار این برنامه را با این سبک و سیاق برای رتبه زیر1000 هم کارآمد میدونند. چون برای بهترین رشته ها هم اگه عمومیها را حدود 60 و اختصاصیهارا زیست و شیمی حدود 50، ریاضی و فیزیک را حدود 30-40 بزنید کافی خواهد بود.این برنامه با بررسی بودجه بندی دروس در کنکورهای چندسال اخیر،دربعضی دروس 100 درصد مطالب را پوشش داده و دربعضی دروس برای صرفه جویی در زمان و انرژی،با حذف فصلهایی که تست نمیاد یا خیلی کم میاد ،تمام مطلب موردنیاز برای کسب درصد لازم برای رتبه سه رقمی را توی برنامه گنجانده.شما که ظاهرا هدفتون رتبه سه رقمی هم نیست چون گفتین 15-16 هزار.پس ایمان داشته باشید که با پیروی از این برنامه از صفر هم استارت بزنید و مطالب مهم را گزینشی بخوانید و حتی مثلا بعضی مباحث مثلا ژنتیک و گیاهی زیست را هم حذف کنید ،در بدترین حالت ممکن رتبه زیر 5000 خواهید آورد.اگر پایه درسیتون خوب بوده و چیزهایی از قبل یادتون مونده باشه که رتبه زیر 1000هم کاملا در دسترس شماست. خواهر یکی از دوستانم بهمن ماه لیسانس تغذیه اش را از بهشتی تهران گرفت و برگشت شهرمون و از اواسط بهمن برای کنکور مجدد استارت زد با روزی 9 ساعت مطالعه،از منطقه 3 ،دندانپزشکی بین الملل شیراز قبول شد،ظرفیت پذیرش منطقه2 بیشتر از منطقه 3 هم هست و یادمون باشه که سال 94 کنکور خردادبود و امسال تیرماه.پس اگه 1/5 ماه دیرتر از ایشون شروع کرده اید درعوض کنکور یکماه دیرتر از پارسال برگزار میشه ، پس امیدتون به خدا باشه و نگران دیر شروع کردن هم نباشید.انشاالله موفق میشید.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آها . میگم من از شیمی محلول ها و اسید و باز و حذف کنم خوبه ؟ و همین طور از زیست ژنتیک و فصل اول پیش دانشگاهی ( به هیچ وجه این فصل رو متوجه نمیشم !!! ) ؟؟
      اگه میخوای ژنتیکو حذف کن ولی فصل اول خیلی راحته به نظرم نباید از دستش بدی مگه چقدر برا این فصل وقت گذاشتی؟ اگه وقت زیادی نزاشتي بهتره بزاری
      اگه دیدی نميرسوني تو شیمی اونا رو حذف کن با اینکه bvb09 هم. درست میگن ولی اگه نرسوندي اونا رو حذف کن
      پست قبليمو نگاه کنی جاهای مهم و برات گذاشتم

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armaghan نمایش پست ها

استاد افشار این برنامه را با این سبک و سیاق برای رتبه زیر1000 هم کارآمد میدونند. چون برای بهترین رشته ها هم اگه عمومیها را حدود 60 و اختصاصیهارا زیست و شیمی حدود 50، ریاضی و فیزیک را حدود 30-40 بزنید کافی خواهد بود.این برنامه با بررسی بودجه بندی دروس در کنکورهای چندسال اخیر،دربعضی دروس 100 درصد مطالب را پوشش داده و دربعضی دروس برای صرفه جویی در زمان و انرژی،با حذف فصلهایی که تست نمیاد یا خیلی کم میاد ،تمام مطلب موردنیاز برای کسب درصد لازم برای رتبه سه رقمی را توی برنامه گنجانده.شما که ظاهرا هدفتون رتبه سه رقمی هم نیست چون گفتین 15-16 هزار.پس ایمان داشته باشید که با پیروی از این برنامه از صفر هم استارت بزنید و مطالب مهم را گزینشی بخوانید و حتی مثلا بعضی مباحث مثلا ژنتیک و گیاهی زیست را هم حذف کنید ،در بدترین حالت ممکن رتبه زیر 5000 خواهید آورد.اگر پایه درسیتون خوب بوده و چیزهایی از قبل یادتون مونده باشه که رتبه زیر 1000هم کاملا در دسترس شماست. خواهر یکی از دوستانم بهمن ماه لیسانس تغذیه اش را از بهشتی تهران گرفت و برگشت شهرمون و از اواسط بهمن برای کنکور مجدد استارت زد با روزی 9 ساعت مطالعه،از منطقه 3 ،دندانپزشکی بین الملل شیراز قبول شد،ظرفیت پذیرش منطقه2 بیشتر از منطقه 3 هم هست و یادمون باشه که سال 94 کنکور خردادبود و امسال تیرماه.پس اگه 1/5 ماه دیرتر از ایشون شروع کرده اید درعوض کنکور یکماه دیرتر از پارسال برگزار میشه ، پس امیدتون به خدا باشه و نگران دیر شروع کردن هم نباشید.انشاالله موفق میشید.
      من از خودم خبر دارم ! میدونم در حد زیر 2 هزار یا حتی 5 هزار نیستم . من همون 15 هزار هم که بیارم سه شبانه روز از خونه میزنم بیرون ! من متاسفانه پایم اصلا خوب نیست . حالا هم نمیدونم دقیقا از کجا باید شروع کنم و چیرو الان و چیرو کی تموم کنم . سردرگمم . ببخشید شما لینک اون برنامه ریزی آقای افشار رو بهم لطف کنید بدین . شاید من هم تکونی خوردم به امید خدا

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bvb09 نمایش پست ها
      ترکیب محلولها یا اصن اسید و باز با استوکیومتری و سینتیک و واکنش تعادلی ممکنه وجود داشته باشه....
      پس با حذف محلولها و اسید وباز 7 تا میپره و فرض کن دو تا سوالم ترکیب بدن !!!
      من چون زیستم داغونه خیلی راجبش نمیتونم چیزی بگم!!! ولی من که همشو دارم میخونم!!!
      اگه قراره با شیمی دوست بشی با شیمی دو شروع کن.... و کتابای فیل شیمی!!! واقعا خوبن با اینکه جمع بندین.....
      من از دوم شیمی VVip مهندس مهرپور رو دارم . از روش بخونم خوبه ؟ ترو خدا نیاین بگین که این موسسه اینطوریه و اون موسسه خوبه ! ته دلم رو خالی فقط نکنید .
      من رو تو شیمی تا درصد 30 برسونه کافیه برام . این کتاب که عرض کردید رو هم ندارم ولی یه کتاب مبتکران هم از دوم دارم . چطورن ؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من از دوم شیمی VVip مهندس مهرپور رو دارم . از روش بخونم خوبه ؟ ترو خدا نیاین بگین که این موسسه اینطوریه و اون موسسه خوبه ! ته دلم رو خالی فقط نکنید .
      من رو تو شیمی تا درصد 30 برسونه کافیه برام . این کتاب که عرض کردید رو هم ندارم ولی یه کتاب مبتکران هم از دوم دارم . چطورن ؟
      همون شیمی دوم مبتکرانو بخون.... ب 30 درصدی ک میخای میرسی!!!!
      ولی واقعا بترکونش!!!!
      [IMG][/IMG]

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش قصد بی ادبی ندارما اما واسه 15000 درازم بکشی قبولی نیاز نیست زیاد بخونی ...تو هرچقدرم صفر باشی خوب بخونی تا 2000 نهایت 1500 منطقه 2 میای تو این تایم...عمومیا بالای 55 بزن تخصیصی هارو 35 تا45

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      داداش قصد بی ادبی ندارما اما واسه 15000 درازم بکشی قبولی نیاز نیست زیاد بخونی ...تو هرچقدرم صفر باشی خوب بخونی تا 2000 نهایت 1500 منطقه 2 میای تو این تایم...عمومیا بالای 55 بزن تخصیصی هارو 35 تا45
      ​خب داداش شما که پایت قویه اینطور میگی . من که پایم اصلا خوب نیست و یه مدت از درس هم دور بودم 15 هزار هم برام یکم زحمت میخواد و انگیزه . سال اول کنکورم دوستام که خیلی خیلی ازم تو کلاس بهتر بودن با کلی امکانات بهترینشون آورد 18 هزار . اونوقت من ..................
      ویرایش توسط konkur100 : 15 فروردین 1395 در ساعت 18:10

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اینو تو تخمین رتبه قلم چی میزنم میگه 6 هزار چرااااا ؟؟ بنظرتون میانگین چه درصد هایی برای 15 هزار باید بزنم ؟

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bvb09 نمایش پست ها
      همون شیمی دوم مبتکرانو بخون.... ب 30 درصدی ک میخای میرسی!!!!
      ولی واقعا بترکونش!!!!
      یعنی شما شیمی مهندس مهرپور رو قبول نداری ؟؟ من پایم ضعیفه از روی مهرپور میخونم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یعنی شما شیمی مهندس مهرپور رو قبول نداری ؟؟ من پایم ضعیفه از روی مهرپور میخونم
      ولی بهمن بازرگانی رو بیشتر قبول دارم..........
      [IMG][/IMG]

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​چون قلم چی درس زمین رو نداره تو نخمین رتبه ش...درضمن من پایم متوسط ب پایینه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من از خودم خبر دارم ! میدونم در حد زیر 2 هزار یا حتی 5 هزار نیستم . من همون 15 هزار هم که بیارم سه شبانه روز از خونه میزنم بیرون ! من متاسفانه پایم اصلا خوب نیست . حالا هم نمیدونم دقیقا از کجا باید شروع کنم و چیرو الان و چیرو کی تموم کنم . سردرگمم . ببخشید شما لینک اون برنامه ریزی آقای افشار رو بهم لطف کنید بدین . شاید من هم تکونی خوردم به امید خدا
      خدا هیچ تلاشی رو بی اجر و بیهوده نمیذاره .نگران نباشید و ته دل خودتون رو خالی نکنید .خیلیا رو دیدم با پایه ضعیف و چندسال دوری از مدرسه کنکور دادن و رشته های خوبی قبول شدن .فقط با این روحیه منفی که نمیتونم نباید استارت بزنید.بقول یه نویسنده معروف میگه اونی که میگه میتونم و اون که میگه نمیتونم درنهایت هردو درست میگن چون هر کدوم طبق نگرش خودشون نتیجه عملشون رو می بینند.یکی از دبیرهای شهرمون توی 45 سالگی با داشتن دوتا بچه ،از دبیری استعفا داد ویکسال خوند و پزشکی دولتی اصفهان قبول شد.این فرد فوقش توی همون درس تدریسی خودش قوی بوده و یقینا تمام دروس دیگه بعد از اینهمه سال فراموشش شده بود.پس با هر پایه ای میشه موفق شد.درمورد لینک همایشهای استاد افشار ،راستش سعی کردم لینک بدم ولی موفق نشدم چون توی پست دومم بجای لینک فقط آدرس درج شده و لینک منتقل نشد.شایدم روش لینک دادن را بلد نیستم یا چون من بجای گوشی با کامپیوتر میام انجمن لینک رو نتونستم بدم. اما طبق روشی که خودم اون همایشهارو پیدا میکنم توضیح دقیق میدم که راحت ظرف چند دقیقه پیداشون کنید.اول توی گوگل سایت استاد افشار را سرچ کنید ،باز که شد توی ستون سمت راست ازهمون صفحه اول سایت دوتا کادر قرمز کوچیک هست که توی کادر پایینی قرمزرنگ نوشته: آرشیو کامل صوت کلاسها و همایشها از سال 91 تا 94 کلیک کنید.
      ازصفحه ای که بعد از کلیک روی این کادرقرمز رنگ باز میشه یه کم پایین بیایید یه تیتر می بینید که رنگ زرد رویش هست تحت عنوان: کنکوریهای 95که میخوان نیمه دوم سال از سطح ضعیف یا حتی صفر شروع کنند و نتیجه بگیرند ،حتما حتما این سه را دانلود و گوش کنند .زیر این تیتر هم هرسه بخش اول و دوم و سوم همایش با دوتا علامت تیک چشمک زن می بینید که بهتره هرچه سریعتر همین امشب دانلود و یادداشت برداری و اجرا کنید. یقین بدونید بیش از سطح توقع الانتون نتیجه می گیرید.موفق باشید.

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ​چون قلم چی درس زمین رو نداره تو نخمین رتبه ش...درضمن من پایم متوسط ب پایینه
      آخه زمین که تاثیر چندانی نداره . من درصد های دیگه رو هم امتحان کردم ولی تخمین رتبه خیلی بالاتر نشون میده درحالی کارنامه یه چیز دیگه میگه . بعضی وقت ها به کارنامه شک میکنم و میگم بی عدالتی درحالی که این طوری نیست .

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armaghan نمایش پست ها

خدا هیچ تلاشی رو بی اجر و بیهوده نمیذاره .نگران نباشید و ته دل خودتون رو خالی نکنید .خیلیا رو دیدم با پایه ضعیف و چندسال دوری از مدرسه کنکور دادن و رشته های خوبی قبول شدن .فقط با این روحیه منفی که نمیتونم نباید استارت بزنید.بقول یه نویسنده معروف میگه اونی که میگه میتونم و اون که میگه نمیتونم درنهایت هردو درست میگن چون هر کدوم طبق نگرش خودشون نتیجه عملشون رو می بینند.یکی از دبیرهای شهرمون توی 45 سالگی با داشتن دوتا بچه ،از دبیری استعفا داد ویکسال خوند و پزشکی دولتی اصفهان قبول شد.این فرد فوقش توی همون درس تدریسی خودش قوی بوده و یقینا تمام دروس دیگه بعد از اینهمه سال فراموشش شده بود.پس با هر پایه ای میشه موفق شد.درمورد لینک همایشهای استاد افشار ،راستش سعی کردم لینک بدم ولی موفق نشدم چون توی پست دومم بجای لینک فقط آدرس درج شده و لینک منتقل نشد.شایدم روش لینک دادن را بلد نیستم یا چون من بجای گوشی با کامپیوتر میام انجمن لینک رو نتونستم بدم. اما طبق روشی که خودم اون همایشهارو پیدا میکنم توضیح دقیق میدم که راحت ظرف چند دقیقه پیداشون کنید.اول توی گوگل سایت استاد افشار را سرچ کنید ،باز که شد توی ستون سمت راست ازهمون صفحه اول سایت دوتا کادر قرمز کوچیک هست که توی کادر پایینی قرمزرنگ نوشته: آرشیو کامل صوت کلاسها و همایشها از سال 91 تا 94 کلیک کنید.
      ازصفحه ای که بعد از کلیک روی این کادرقرمز رنگ باز میشه یه کم پایین بیایید یه تیتر می بینید که رنگ زرد رویش هست تحت عنوان: کنکوریهای 95که میخوان نیمه دوم سال از سطح ضعیف یا حتی صفر شروع کنند و نتیجه بگیرند ،حتما حتما این سه را دانلود و گوش کنند .زیر این تیتر هم هرسه بخش اول و دوم و سوم همایش با دوتا علامت تیک چشمک زن می بینید که بهتره هرچه سریعتر همین امشب دانلود و یادداشت برداری و اجرا کنید. یقین بدونید بیش از سطح توقع الانتون نتیجه می گیرید.موفق باشید.
      خیلی ممنونم . کلی امیدوار شدم و میخوام برای آخرین بار با قدرت شروع کنم . دلم رو سپردم به خدا . فقط از خدا همیشه میخوام بخاطر گناهانم منو مجازات نکنه

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن