خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

Exclamation منبعی برای جمع بندی فیزیک

سلام!
      دوستان من فیزیک رو توی طول سال خوب خوندم و توی این درس هم قوی هستم و تمام تستای گاج نقره ای رو حل کردم از پایه و پیش
      الان میخوام جمع ببندی کنم اما وقتی کتاب گاجو باز میکنم حالم میگیره!اصن بیشر از یه ساعت نمیتونم بخونم..خسته شدم از این کتاب،آخه 2 ساله یه روز درمیون 2/5 -3ساعت دارم تستای این کتابو میزنم!دیگه جالم بد میشه میبینمش
      برای همین میخوام کتاب بگیرم برای جمع بندی که دیگه مجبور نشم قیافه ی این گاجو ببینماما نمیدونم چی بگیرم!
      گفتم برم جمع بندی مهروماه رو بگیرم دیدم خیییلی کم هستن تستاش در حدی نیستن گه کامل جمع بندی کرده باشه...چکیده ی تخته سیاه رو دیدم پایه و پیشش رو بد نبود اما میترسم آپدیت نباشه کتابش چون کتابای تخته سیاه از لحاظ بروز رسانی خیلی پرت ان!نمیدونم چیگار کنم!!نمیدونم برم مهروماه بگیرم+تستای کانون سال گذشته که آقای خرسند جمع آوریشون کردن بزنمشون؟نگاه کردم تقریبا برای هر درس 40 تایی هستن تستای که ایشون گذاشته توی مجموعه 5000 سوالی کانون..نمیدونم
      راستی نظری راجب جزوه های تست یا جمع بندی موسسه ونوس ندارید؟ یعنی اینا
      http://venuspub.ir/%DA%A9%D9%85%DA%A...B1%D8%A8%DB%8C
      و
      http://venuspub.ir/%DA%A9%D9%85%DA%A...A9%D9%88%D8%B1
      دوستانی که وارد تر هستن راهنمایی کنن ممنون میشم
      ویرایش توسط .SoRoUsH. : 13 فروردین 1395 در ساعت 15:43

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ب نظر من سوالای کنکور سال های اخیر و قلم چی سالای قبل بهترین منبع جمع بندیه
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      معجزه فیزیک در کنکور- مهروماه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      معجزه فیزیک در کنکور- مهروماه
      معجزه فیزیک رو دارم!اصلا جمع بندی نیست که!فقط تکنیک های به غایت چرت گفته!!بعد 2-3تایی تست هم داده!
      منظور از جمع بندی کتابیه که درس رو خلاصه و در عین حال کامل گفته باشه و تست های کافی هم داشته باشه مثلا مثل جمع بندی ریاضی خط ویژه یا همایش ریاضیات تجربی ولی توی درس فیزیک

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      معجزه فیزیک رو دارم!اصلا جمع بندی نیست که!فقط تکنیک های به غایت چرت گفته!!بعد 2-3تایی تست هم داده!
      منظور از جمع بندی کتابیه که درس رو خلاصه و در عین حال کامل گفته باشه و تست های کافی هم داشته باشه مثلا مثل جمع بندی ریاضی خط ویژه یا همایش ریاضیات تجربی ولی توی درس فیزیک
      ی توصیه... دنبال تکنیک و فرمولای راه کوتاه و... نرید.
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      پس تسلط نداری .... کسی سراغ جمع بندی میره که تسلط داشته باش من خوندم اینرو یه مرور میکنم کخ خیلی هم خوبه ! جمع بندی خب برای فیزیک از سیب مهروماه و معجزه خیلی تعریف میکنند که من معجزه رو دارم راضیم... !
      البته از زیپ فایق هم تعریف میکنند

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن