خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question راهنمای استفاده از محصولات آفبا

با سلام و خسته نباشید .من چند مدت است که بعداز خرید محصولات آفبا رشته تجربی نمیدانم به چه صورت از آن ها استفاده کنم ،وقتی همش فیلم آموزشی نگاه میکنم،وقت نمیکنم تست و خود کتاب را بخوانم چیکار کنم؟؟؟ترازم به شدت افت کرده کمکم کنید
      آدم ها را از آنچه درباره ديگران مي گويند بهتر مي توان شناخت تا از انچه درباره انها ميگويند..
      -----------------------------------------------------
      سگی نزد شیر آمد گفت
      بامن کشتی بگیر
      شیر سر باز زد
      سگ گفت:نزد تمام سگان خواهم گفت
      شیر از مقابله با من می هراسد
      شیر گفت
      سرزنش سگان را خوشتر دارم از اینکه شیران مرا شماتت کنند
      که با سگی کشتی گرفته ام !!!
      http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=BQ7NH4

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از کسایی که از محصولات آفبا استفاده میکنند خواهش میکنم کمکم کنند
      آدم ها را از آنچه درباره ديگران مي گويند بهتر مي توان شناخت تا از انچه درباره انها ميگويند..
      -----------------------------------------------------
      سگی نزد شیر آمد گفت
      بامن کشتی بگیر
      شیر سر باز زد
      سگ گفت:نزد تمام سگان خواهم گفت
      شیر از مقابله با من می هراسد
      شیر گفت
      سرزنش سگان را خوشتر دارم از اینکه شیران مرا شماتت کنند
      که با سگی کشتی گرفته ام !!!
      http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=BQ7NH4

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بنظر میرسه بهتره قبل از دیدن این فیلمها اول یک دور از روی جزوه یا درسنامه خوب و روان ،مطلب رو بخونید.مثلا برای شیمی آفبا،اول درسنامه مبتکران رو سریع بخونید و روی همون مبحث یه پیشخوانی داشته باشید بعد فیلم آفبا رو ببینید.بعدش تستهای کتاب آزمون شیمی فار یا سراسری 88به بعد رو کارکنید.برای ریاضی هم اول بهتره درسنامه خوبی که براتون قابل فهم باشه بخونید حالا چه جزوه دبیرتون یا کتابای کمک آموزشی ای که بیانش براتون قابل درک باشه و باهاش بتونید ارتباط خوبی برقرار کنید قبل از دیدن فیلم ریاضی آفبا، بخونید (بعضی با مهرو ماه راحتند و بعضی با ریاضیات جامع خیلی سبز ،یا حتی کتب سال به سال گاج ) با هرچی بتونید درس رو پیش خوانی کنید. با آمادگی قبلی پای درس بنشینید درست مثل مدرسه که میگفتن بهتره درسو از قبل یه بار خونده باشیم و بعد سرکلاس بریم از دبیر درس بگیریم.بعد از دیدن فیلم هم بسته به سطح خودتون ،برای سطح ضعیفتر تستهای آبی کانون و برای درصدهای بالاتر تستهای خیلی سبز را بزنید.برای تمام درسها این روش قابل اجراست .با آمادگی ذهنی که پای فیلم بنشینید دیگه لازم نیست فیلم را مدام عقب ببرید و دوباره ببینید و وقتتون تلف نمیشه. ضمن اینکه بهتره با این ضیق وقت ،فقط در هر درس بصورت گزینشی،اون مباحثی را که در فهم و یادگیری اونها مشکل دارید را از روی فیلم یاد بگیرید و مباحث روان و قابل فهم را از درسنامه کتب معتبر بخونید.چون دیدن فیلم نسبت به خوندن کتاب ،وقتگیرتره و ضمن کار باید یادداشتبرداری بشه و این شمارو وادار میکنه که مدام فیلم را به عقب برگردونید و تکرار کنید تا بتونید یادداشتبرداری کنید.بنظرخودم برای شیمی ،سی دی های شیمی مبتکران قبل از شیمی مصلایی دیده بشن ترکیبشون مطالب رو پوشش بهتری میده .البته نظرشخصی بنده است.خلاصه اینکه قبل از دیدن هر فیلم آموزشی ،روخوانی از درس مربوطه ،خیلی کمک کننده است.موفق باشید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن