خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

تو میتونی شک نکن

با سلام

اولا ایول به کسایی که اگه هیچی نیستن سعی میکنن همه چی باشند یا حداقل میخوان دیگران باورشون کنند. دوما ایول به کسایی که خودشونو هیچوقت نباختن.
      امروز میخوام بهتون بگم شما هم میتونید. آره دقیقا خود شما تعجب داره؟ شما تونستید خیلی از مشکلاته کنکوریتونو حل کنید پس دمتون گرم … .اگرم نتونستید سعی خودتونو کردید مگه نه؟
      از خودتون سپاسگذار باشید و با رضایتمندی کامل از خودتون به این سخنان گوش کنید.

به جای آنکه بگویید ای کاش آن کار را میکردم بگویید آن کار را خواهم کرد. اگر ایمان داشته باشید که کاری را انجام خواهید داد خب حتما انجام خواهید داد. دوستان عزیزم کلمات ساده هستن اما درک کلمات مشکل است. هرکس نسبت به ذهن و اندیشه ی خودشه که نتیجه گیری میکنه پس برداشت همه نسبت به یک موضوع یکسان نیست. اینارو گفتم بدونید شما راه خودتون رو پیدا کنید و برید راه دیگران خب راه دیگران است و به احتمال قوی سود کمی برای شما خواهد داشت. تو … دقیقا تویی که داری این مقالرو میخونی یک چیز رو همیشه یادت باشه که با تمام انسان های زمین فرق داری و تو تنها کسی هستید که میتونی … شک نکن. هیچ یک از صفات و نعمت های خدا بیهوده آفریده نشده حتی خودخواهی یک نعمته پس در بعضی شرایط حتی خودخواه باش و موفقیت رو فقط و فقط واسه ی خودت آرزو کن. بااینکه وقتی انسان بزرگی بشی میفهمی که موفقیت تنها یعنی کمک به هم نوع خود. به چندتا سوال همیشه پاسخ محکم داشته باشید. من کی هستم؟ چی میخوام؟ واسه چی تلاش میکنم؟ چرا باید امید داشته باشم؟ که چی بشه؟ آخرش چی میشه؟ هدفم چیه؟ و … . زیاد سخت نیست آخرین حرفی که میخوام بهتون بزنم شمارو ساعت ها به فکر فرو نمیبره اما راهتون رو مشخص میکنه. برای خودتون هدف تعین کنید و انجام بدید فقط تصمیم بگیرید انجام بدید همش راهتون رو تعیین کنید انجام بدید . هر سه جمله دقیقا به یک معنی بود مگه نه؟ دوستای عزیزم فقط و فقط و فقط انجام بدید.

اگه خواستی که بخوای میتونی و اگه نتونستی بخوای نمیخوای
      خوب به چیزی که گفتم فکر کنید چون تو میتونی شک نکن.
      پوریا نیری
      نویسنده مکتبستان
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با سلام خدمت کنکوری های عزیز
      میدونم وقت چندان زیادی برای شما نمونده و یه جورایی امید خودتون رو از دست دادید نگرانی داره؟ بله داره اما نگران نباشید فقط کافی است از همین امروز بخواهید. نگرانی تنها به این دلیل میباشد که شما کنکور رو جدی بگیرید دقیقا مثل داستانی میمونه که همتون یکبار هم که شده اونو خوندید. داستان پدری که فرزنده خودش رو برای کوزه ی شکسته نشده سرزنش میکرد اما وقتی که شکست هیچ کاری با فرزند خود نکرد. دوستای عزیزم نگران نباشید و تلاش کنید رتبه ای که دوست دارید رو کسب کنید و امکان نداره با تلاش انسان موفق نشه. امروز یک راه بسیار آسون و عملی برای شما دوستانی که هیچ امیدی به قبولی ندارید و به خودتون انرجی منفی میدید دارم.
      برنامه ریزی برای وقتی است که شما بخواهید روی یک مسیر خاص حرکت کنید. اما مگر شما کسی هستید که به برنامه اعتقاد داشته باشید؟ جواب این سوال ساده است ابدا!! پس سعی کنید خود را گول نزنید. هرکس از اعمال خویش باخبر است مگر نه؟
      راهکار ساده است

هروقت خواستید درس بخونید و هرطور دوست داشتید به مطالعه بپردازید. آره به همین آسونی. تعجب نکنید من مطالبی در این مقاله خواهم گفت که کمتر کسی بازگو میکند.
      دوستان عزیز نهالی که کج کاشته شده باشه وقتی تنه ی درخت شد دیگر هیچکاری برای آن نمیشود انجام داد.
      بازهم که نگران هستید. مگر شما درخت شدید؟ خیر شما هم نهال هستید کافیست راه خود را پیدا کرده و آنگونه بزرگ شوید.
      اگر قصد شما رفتن به دانشگاه است این هدف کاملا قابل دسترسی میباشد. همه به دانشگاه راه پیدا میکنند اما کدام دانشگاه مهم است مگر نه؟
      با خود صادق باشید. شما تلاش نکرده اید اما از امروز شروع کنید. دیر نیست باور کنید شما بخوانید هر طور که میدانید و میتوانید.
      اول مسیر خود را پیدا کنید سپس دنبال برنامه باشید.
      این مقاله را که نوشتم تنها یکبار بخوانید.
      به جای دوباره خواندنش راجبه هرچه که فهمیدید تنها پنج دقیقه فکر کنید و سپس تصمیم بگیرید.
      در مقاله بعدی بیشتر باهم گام بر خواهیم داشت.
      پوریا نیری
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن