خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 39 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 582
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هم متولد 60 هستم... نرم افزار کامپیوتر خوندم، البته کاردانی رو دولتی و کارشناسی غیر انتفاعی.. قرار بود کنکور 95 شرکت کنم که نرسیدم چون واقعا نمیشد تو یکسال خوندن به پزشکی رسید البته برای کسانی مثل من که بعد از چندین سال فاصله از درس میخوان شروع کنن.. دارای دو فرزند!! هدف من هم پزشکی شیراز یا اصفهان... دوستان موفق باشین
      ویرایش توسط setareh60 : 15 فروردین 1395 در ساعت 10:08

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پزشکی 96 نمایش پست ها
      فقط یه چیزی که ذهن منو مشغول کرده اینه که... هرسال قوانین متاسفانه در تغییر هست .... مثلا کارشناسی های دانشگاه ازاد ایا میتونن وارد پزشکی دولتی شن / البته یه سال میگفتن میشه ... سال دیگه گفتن فقط باید شهریه بدن ... امسال گفتن میشه دولتی بخونن بدون هزینه .... اخه ما موندیم سال 96 چجوری بشه ... لطفا اگه شخصی اطلاع دقیقی داره درباره کنکور96 لطفاااااا اطلاع بده ...... سپاس
      سلام
      تا سال قبل یعنی کنکور 94 رویه به این صورت بود کسایی که یکبار از خدمات اموزش رایگان استفاده کرده بودند در صورت پذیرفته شدن در یکی از رشته های پزشکی و دندان و دارو باید شهریه های سنگین در حد همون پردیس و ازاد پرداخت میکردن,قضیه پردیس و ازاد هم که مشخصه ,هر رشته ای که بخواهین بخونین باید شهریه بدین ,بخاطر اعتراض زیاد دانشجوهای پذیرفته شده به این قانون وزارت بهداشت, و حتی شکایتی که به دیوان شده بود ,رای به عدم اخذ شهریه از طریق دیوان صادر شد که وزارت بهداشت رو ملزم میکرد از پذیرفته شده های مجدد روزانه (با پردیس و ازاد کاری نداریم) شهریه ای اخذ نشه,وزارت بهداشت هم خیلی محترمانه این قانون رو دور زد ,در قبال رای دیوان , از پذیرفتن دانشجو در یکی از سه رشته فوق ,در دوره روزانه خودداری کرد و بعبارتی در کنکور 95 منع کردکه به نوعی به رای دیوان عمل کرده باشه,و تنها راهی که برای پذیرفته شده ها باقی موند همون قبولی در پردیس و ازاد هست که باید شهریه بپردازن.
      درمورد 96 هم , خیلی سخت هست قصاوت کردن ,وبه احتمال زیاد همین شرایط باقی بمونه .

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sarlak نمایش پست ها
      سلام.میشه از انگیزتون بگید؟من شدیدا نگران سنم هستم(25 ساله) و واقعا از شکست میترسم.فکر میکنم شرایط سنی فرصت اشتباه کردن بم نمیده.خیلی دوست دارم با شما در ارتباط باشم
      ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

علاقه دوست عزیز علاقه

اشتباه اینه که یه عمر زندگی کنی و تن به کارایی بدی که دوست نداشتی یک روز زندگی کن ولی تو اون روز کاری که دوست داری انجام بده

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هم تصميم دارم ٩٦ كنكور بدم
      متولد ٧٤ هستم و كارشناسي رو هم تموم نكردم فقط دو ترم روانشناسي رفتم!
      كسي هم بهم اعتماد نداره 😀
      همه ميگن تو ارادت ضعيفه و از پسش بر نمياي
      خوددمم هنوز شروع نكردم و سردرگمم
      ولي اگه بخوام بمونم و كنكور بدم خيلي شرايط حياتي ميشه برام
      قبول شدن مثل مرگ و زندگي ميشه يجورايي واسه من
      هفت هشت ماه بيشتر از درس دور بودم
      هيچوقت نتونستم مداوم درس بخونم هميشه بعد از دو ماه خسته شدم
      خيلي به كمك نياز دارم
      نميدونم بتونم يا نه
      من از رشته م انصراف دادم و اگه كنكور ٩٦ هم اونطور ك ميخىام نشه ديوونه ميشم
      از كفر به در رفته و به ايمان نرسيده😀😀
      شما با كلاس رفتن موافقيد؟
      براي رياضي فيزيك يا حتي شيمي و عربي؟
      ویرایش توسط N.midal : 15 فروردین 1395 در ساعت 10:28

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بر دوستان و همکاران آینده

منم لیسانس برق دارم و در مرز 25 سالگی هستم! عاشق پزشکی! کارشناسیم هم دانشگاه آزاد بودم .فقط نگران قوانینشون هستم که چون تعداد لیسانسا و ... زیاد شده تو رشته تجربی یه وقت محروممون نکنن از ادامه تحصیل تو پزشکی!
      انشالله هممون رشته دلخواهمون قبول شیم

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

سلام
      تا سال قبل یعنی کنکور 94 رویه به این صورت بود کسایی که یکبار از خدمات اموزش رایگان استفاده کرده بودند در صورت پذیرفته شدن در یکی از رشته های پزشکی و دندان و دارو باید شهریه های سنگین در حد همون پردیس و ازاد پرداخت میکردن,قضیه پردیس و ازاد هم که مشخصه ,هر رشته ای که بخواهین بخونین باید شهریه بدین ,بخاطر اعتراض زیاد دانشجوهای پذیرفته شده به این قانون وزارت بهداشت, و حتی شکایتی که به دیوان شده بود ,رای به عدم اخذ شهریه از طریق دیوان صادر شد که وزارت بهداشت رو ملزم میکرد از پذیرفته شده های مجدد روزانه (با پردیس و ازاد کاری نداریم) شهریه ای اخذ نشه,وزارت بهداشت هم خیلی محترمانه این قانون رو دور زد ,در قبال رای دیوان , از پذیرفتن دانشجو در یکی از سه رشته فوق ,در دوره روزانه خودداری کرد و بعبارتی در کنکور 95 منع کردکه به نوعی به رای دیوان عمل کرده باشه,و تنها راهی که برای پذیرفته شده ها باقی موند همون قبولی در پردیس و ازاد هست که باید شهریه بپردازن.
      درمورد 96 هم , خیلی سخت هست قصاوت کردن ,وبه احتمال زیاد همین شرایط باقی بمونه .
      سلام میشه بیشتر توضیح بدید یعنی وزارت بهداشت اومد گفت هر کسی لیسانس داره نمیتونه پزشکی بره ؟ من همیشه ترسم از این بوده که با توجه به زیاد شدن داوطلبان فارغ التحصیل بیان از پذیرش اونها تو رشته های پزشکی دندانپزشکی و داروسازی جلوگیری کنن ؟

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      يني به نظر شما ممكنه؟
      اين همه مدت از درس دور بوديم
      روش خوندن خيلي از درسا از ذهنمون پريده و....
      شروع سخت و ادامه ي سختتري داريم براي رسيدن به نتيجه
      من ك نميدونم از كي شروع كنم!
      اصلا ازمون ثبت نام كنم يا نه؟
      كلاس برم يا نه؟
      و خيلي سوالاي ديگه ك تو اين هفته بايد جواب همشونو پيدا كنم
      🙁

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.CO5 نمایش پست ها
      سلام میشه بیشتر توضیح بدید یعنی وزارت بهداشت اومد گفت هر کسی لیسانس داره نمیتونه پزشکی بره ؟ من همیشه ترسم از این بوده که با توجه به زیاد شدن داوطلبان فارغ التحصیل بیان از پذیرش اونها تو رشته های پزشکی دندانپزشکی و داروسازی جلوگیری کنن ؟
      سلام دوست عزیز
      توی یک کلام بخوام خلاصه تر بگم : همه این حرف و حدیث ها بر سر دریافت هزینه تحصیل هست.
      الان برای کنکور 95 کسی که دارای مدرک کارشناسی روزانست نمیتونه بصورت مجدد در یکی از 3 رشته دندان و دارو و پزشکی از حق تحصیلات رایگان استفاده کنه باید به فکر ازاد یا پردیس باشه که اون هم هزینه هاش هنگفت هست , منع تحصیلی برای ازاد و پردیس وجود نداره .تا سال قبل شرایط کمی متفاوت بود که اون رو هم در پست قبل توضیح دادم

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N.midal نمایش پست ها
      يني به نظر شما ممكنه؟
      اين همه مدت از درس دور بوديم
      روش خوندن خيلي از درسا از ذهنمون پريده و....
      شروع سخت و ادامه ي سختتري داريم براي رسيدن به نتيجه
      من ك نميدونم از كي شروع كنم!
      اصلا ازمون ثبت نام كنم يا نه؟
      كلاس برم يا نه؟
      و خيلي سوالاي ديگه ك تو اين هفته بايد جواب همشونو پيدا كنم
      ������
      شدن یا نشدن یا کلا رخ دادن هر اتفاقی در اینده کاملا به خودتون بستگی داره ولی چیزی که مسلم هست تا 96 بقدر کافی فرصت و زمان هست
      در مورد نحوه مطالعه دروس هم توی تاپیک ذیل یکی از دوستان درس به درس توضیح داده برای ثبت نام در ازمون هم عجله نکنید فعلا زود هست برای شما

10. Top | #40
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داشتن انگیزه عامل بسیار مهمی در یادگیری است؛ درواقع یادگیری به همراه انگیزه مؤثرتر خواهد بود و درنتیجه ما با ذوق و شوق بیش‌تری به درس خواندن روی خواهیم آورد.

از آن‌جا که یادگیری مستلزم زمان است برای درک و فهم یک مطلب فرصت کافی به خودمان بدهیم.

این کار باعث می‌شود تا مطالب را به‌خوبی بفهمیم و انگیزه‌مان هم بیش‌تر شود.

هر چه‌قدر بتوانیم از زمان و وقت خود بهینه استفاده کنیم زمان بیش‌تری برای مرور و تمرین و تکرار خواهیم داشت و یادگیری‌مان را دوچندان خواهد کرد.

سعی کنیم تنوع در مطالعه را فراموش نکنیم. با این کار مطالب برای‌مان کسالت‌آور و خسته‌کننده نخواهد بود و درنتیجه یادگیری بهتری خواهیم داشت.

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم از پاسخ مفیدتون
      به این خاطر گفتم ازمون چون اون برنامه ی بودجه بندی آزمونهای مختلف حداقل یک روند منظم و مشخص رو جلوی روی ادم میذاره..
      اما الان برای شروع من واقعا. برنامه ی دقیقی ندارم و همین بهم استرس وارد میکنه ...کلا همیشه با شروع مشکل داشتم!

12. Top | #42
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بهتره زودتر شروع كنيد به خوندن با اين سيل شكايتي كه ليسانسهاي روزانه از سازمان سنجش بابت بند جديد دفترجه كنكور 95 كه اعلام كرده ميكنن به احتمال قوي كلا نزارن ديكه ليسانسا كنكور بدن.. من با هزينش مشكلي ندارم اما خب خيلي هستن كسايي كه نميتونن برداخت كنن هزبنشو..
      زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست
      و دلم بس تنگ است
      باز هم می‌خندم
      آنقدر می‌خندم که
      غم از روی رود…
      زندگی باید کرد
      گاه با یک گل سرخ
      گاه با یک دل تنگ
      گاه باید رویید در پس این باران
      گاه باید خندید بر غمی بی‌پایان…

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pars نمایش پست ها
      لینک تلگرام گروه کنکور 96

https://telegram.me/join-chat/Bj6hbwdTf_lC537FTK7irg

خط تیره وسط join-chat را بردارید.
      سلام من که نتونستم عضوبشم.اگه میشه خودتون خط تیره رو بردارید دوباره لینک رو بذارید لطفا.

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

متولد 75 ام

دانشجوی حقوق

هدف کنکور 95

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پزشکی 96 نمایش پست ها
      سلام بر دوستان عزیز سال جدیدبر شما دوستان مبارک... از بابت این تاپیک عالی تشکر من کارشناسی زبان انگلیسی و مشتاق به قبولی پزشکی
      سلام.انگار داره به زبانی ها هم اضافه میشه ))) شما چطور شد تغییر رشته دادین؟

صفحه 3 از 39 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن