خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 39 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 582
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadgorji نمایش پست ها
      سلام
      متولد ۱۳۶۱
      لیسانس کامپیوتر(جالبه کامپیوتری زیاد هستیم )
      هنراموز کامپیوتر و در هنرستان تدریس میکنم

امسال هم شرکت کردم بیشتر حالت ازمایشی داره و اشنایی با درس ها
      ولی به امید سال بعدم

تجربه امسالم میگه فقط زیست و شیمی بخون !

قلم چی هم شرکت میکنم ولی ترازم حدود ۵۴۰۰ میشه اونم به خاطر زیست و شیمی

اگه گروه تلگرام بزنیم فک کنم بهتر باشه بتونیم به هم کمک کنیم
      سلام خوش اومدید.
      خوب منم با گروه تلگرام موافقم شما یه گروه ایجاد کنید دوستان رو هم اد کنید.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه چیزی بگم خداییش انگیزه گرفتم خیلی از دوستان رو دیدم با اینکه سنشون بالای 30هست بازم میخان کنکور بدن.
      خیلی خیلی ممنون

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها.من 28 سالمه.سال 96میخوام کنکور بدم پزشکی.خودم مدرس ریاضی و فیزیک کنکور هستم .همسرم همداینجا عضوه.اونم میخواد کنکور بده.خوشحالم که اینجا تا آخر سال کنار همیم.هرکمکی ازم بر بیاد درخدمتم.

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.SHEEN نمایش پست ها
      سلام بچه ها.من 28 سالمه.سال 96میخوام کنکور بدم پزشکی.خودم مدرس ریاضی و فیزیک کنکور هستم .همسرم همداینجا عضوه.اونم میخواد کنکور بده.خوشحالم که اینجا تا آخر سال کنار همیم.هرکمکی ازم بر بیاد درخدمتم.
      سلام. ریاضی و فیزیک کابوس منه من امسال قراره کنکور بدم کارشناسی مترجمی دارم متولد 71. به نظرتون فیزیک و ریاضی مسعودی و روشهای تستیش جواب میده؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام بر دوستان عزیز سال جدیدبر شما دوستان مبارک... از بابت این تاپیک عالی تشکر من کارشناسی زبان انگلیسی و مشتاق به قبولی پزشکی

6. Top | #21
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فقط یه چیزی که ذهن منو مشغول کرده اینه که... هرسال قوانین متاسفانه در تغییر هست .... مثلا کارشناسی های دانشگاه ازاد ایا میتونن وارد پزشکی دولتی شن / البته یه سال میگفتن میشه ... سال دیگه گفتن فقط باید شهریه بدن ... امسال گفتن میشه دولتی بخونن بدون هزینه .... اخه ما موندیم سال 96 چجوری بشه ... لطفا اگه شخصی اطلاع دقیقی داره درباره کنکور96 لطفاااااا اطلاع بده ...... سپاس

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      طبق چیزی که من میدونم هرسال اینطور بوده که اونایی که دانشگاه سراسری روزانه بودن(از آموزش رایگان واسه یک بار استفاده کرده باشن)دیگه نمیتونن پزشکی بدون هزینه قبول بشن حتی اگر رتبه پایینی کسب کنند باید شهریه پزشکی رو پرداخت کنن.یا برن پزشکی آزاد یا بین الملل

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همچنين در خصوص رشته هاي گروه علوم پزشكي نيز با توجه به محدوديت امكانات دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي دولتي و لزوم توزيع
      عادلانه فرصت هاي موجود بين تمامي متقاضيان، شركت مجدد آن دسته از داوطلباني كه قبلاً با استفاده از امكانات دولتي (آموزش رايگا ن )
      تحصيلات خود را در رشته اي به اتمام رسانيده اند، در آزمون سراسري پذيرش دانشجو براي ورود مجدد به دانشگاه هاي دولتي و تحصيل در
      كليه رشته هايي كه پذيرش از مقطع ديپلم صورت مي گيرد، امكان پذير نمي باشد. اين قبيل داوطلبان و متقاضيان در صورت تمايل م ي توانند
      صرفاً براي تحصيل در پرديس هاي خودگردان و ظرفيت مازاد در رشته هاي گ روه پزشكي ثب ت نام نمايند و در صورت قبولي در آزمون
      سراسري، با پرداخت شهريه ادامه تحصيل دهند. ضمناً مقررات مربوط به تعهدات و طرح نيروي انساني براي رشته هاي مشمول مرتبط با گروه
      پزشكي به قوت خود باقي است.

صفحه 5 دفترچه ، بند و

9. Top | #24
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ضمن سپاس از لطفتون ..... این مال سال 95 است .... ولی سال 94 و 93 چیز دیگری بوده..... کاش میشد مال 96 رو الان اعلام میکردن

10. Top | #25
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بازم تشکر از لطفتون.... البته من پیامی که به سازمان سنجش دادم ... مث همینو گفتن... ولی چون من زووم کردم روی 96 میخام لااقل واسم شفاف باشه

11. Top | #26
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ان شاالله که همین قانون 95 رو واسه 96 هم میزارن

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لینک تلگرام گروه کنکور 96

https://telegram.me/join-chat/Bj6hbwdTf_lC537FTK7irg

خط تیره وسط join-chat را بردارید.

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      یه سوال دقت کردین همه اینای که میخوان کنکور بدن رشته شون کامپیوتر بوده فکر کنم من به خاطر داشتن سهمیه شانسم از همتون بالاتر باشه
      فکر میکنم دلیل اینکه کامپیوتری های زیادی میخوان کنکور بدن سه چیزه
      1-بازار کامپیوتر خوب نیست.(اگه کار بلد باشی این رو قبول ندارم)
      2-بچه های کامپیوتر چون بیشتر از بقیه رشته ها اهل تحقیق توی اینترنت هستن و متوجه میشن پول کجاست.
      3-کامپیوتری ها چون توی دوره کارشناسی و ارشد خیلی خود خوان هستن واسه همین اعتماد به نفس بالایی دارن.
      برای ارتباط با من از ایمیل ali.sarlak.2092@gmail.com استفاده کنید.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.CO5 نمایش پست ها
      کارشناسی کامپیوتر متولد 1360 از تهران هدفم پزشکی دانشکده علوم پزشکی تهران آزمون آزمایشی که شرکت خواهم کرد گاج هست کلاس کنکور نمیرم مشاور: خودمم منابع : زیست کتاب درسی + فاگوزیست + دو رقمی ها برای دوره + تخته سیاه برای ژنتیک + تخته سیاه برای گیاهی + تست گاج + تست آبی قلم چی پیش و پایه + همایش عمارلو برای 3 ماه مونده به کنکور شیمی مبتکران تمام سال ها + چکیده تخته سیاه برای دوره + تست هنوز زوده برای تصمیم فیزیک همسرم معلم خصوصیمه کتاب هم آموزش فار + تست خیلی سبز یا گاج کلا هر چی دستور بده ریاضی بازم همسرم استادمه + کتاب جامع خیلی سبز ادبیات سال به سال الگو + آرایه شاهین زاد + قرابت سبطی + لغت مهر و ماه + تاریخ ادبیات مهر و ماه + زبان فارسی سبطی + تست جامع خیلی سبز زبان گرامر + لغت لقمه مهر و ماه + زبان جامع مبتکران شهاب اناری + درک مطلب کیا سالار عربی آموزش عربی فلاح انتشارات راه اندیشه + کتاب تست عربی سفید ماهینی + درک مطلب عربی فلاح + Tick8 لغت عربی گاج + dvd آموزش فلاح از انتشارات رایان معارف سال به سال گلواژه + جامع خیلی سبز + dvd کریمی آفبا
      سلام.میشه از انگیزتون بگید؟من شدیدا نگران سنم هستم(25 ساله) و واقعا از شکست میترسم.فکر میکنم شرایط سنی فرصت اشتباه کردن بم نمیده.خیلی دوست دارم با شما در ارتباط باشم

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پزشکی 96 نمایش پست ها
      ضمن سپاس از لطفتون ..... این مال سال 95 است .... ولی سال 94 و 93 چیز دیگری بوده..... کاش میشد مال 96 رو الان اعلام میکردن
      دوست عزیز به نظر من مقدار زیادی از این قانون عوض شدن ها زیر سر دولت احمدی نژاد بود.یه مقداریش هم بخاطر استیضاح وزیر علوم بود.خوشبینم که قوانین اساسی به یه پایداری برسن.

صفحه 2 از 39 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن