خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question مدرک نظام وظیفه

سلام دوستان
      من هنوز به 18 سال کامل نرسیدم و مشمول خدمت هم نیستم مدرک نظام وظیفه رو بازم میخواد دانشگاه؟ و این مدرکو از کجا باید بگیرم؟ از دفتر پیشخوان ها یا پلیس +10 ؟
      خواهشن یکی کمک کنه.

2. Top | #2
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      خیر
      هر دانشگاه ثبت نام کنی بهت مرخصی تحصیلی میدن و مشکل حل میشه
      نیاز به کاری نیست
      حتی بچه های پشت کنکوری سال اولی ( یعنی اونایی که میخوان برای دومین بار هم کنکور بدن ) مشکلی ندارند و نیاز به کاری نیست _ چون همه مرخصی تحصیلی یکسال بعد از فراغت از تحصیل دارند

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed121 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من هنوز به 18 سال کامل نرسیدم و مشمول خدمت هم نیستم مدرک نظام وظیفه رو بازم میخواد دانشگاه؟ و این مدرکو از کجا باید بگیرم؟ از دفتر پیشخوان ها یا پلیس +10 ؟
      خواهشن یکی کمک کنه.
      درود

طبق قانون هر کس که در خرداد گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی می گیره تا 1 سال یعنی تا خرداد سال بعد آزاده اما برای کنکور این مدتو تا شهریور سال بعد افزایش دادن.

هرچند اگر افزایش هم نمیدادن شما برای غیبت نخوردن میتونستی دفترچه پست کنی در خرداد اما اعزامت (با توجه به اینکه معموبا بیش از 2 ماه فاصله بین پست کردن تا اعزام هست) بعد شهریور بود که اگه قبول میشدی، میرفتی دانشگاه.

من سالی که رفتم دانشگاه باید میرفتم از میدان سپاه گواهی می گرفتم. بدون گواهی ثبت نام نمی کردن. اما الان اینطوری نیست.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از کمکتون ولی من فکر کنم منظورمو بد رسوندم. من الان دانشگاه علمی کاربردی قبول شدم و تو قسمته مدارک موردنیاز گزینه اخر یعنی ۸ زده مدرکی برای مشخص کردن نظام وظیفه. منم هنوز به ۱۸ کامل نرسیدم.الان نیازه این مدرکه؟ خیلی ممنون از کمکتون.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از کمکتون ولی من فکر کنم منظورمو بد رسوندم. من الان دانشگاه علمی کاربردی قبول شدم و تو قسمته مدارک موردنیاز گزینه اخر یعنی ۸ زده مدرکی برای مشخص کردن نظام وظیفه. منم هنوز به ۱۸ کامل نرسیدم.الان نیازه این مدرکه؟ خیلی ممنون از کمکتون.
      شما کاردانی مهارتی علمی کاربردی قبول شدین؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

شما کاردانی مهارتی علمی کاربردی قبول شدین؟
      بله

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      خواهشن یکی کمک کنه.
      به 18 سالگی برسی می فرستت پلیس+10 تا معافیت تحصیلی بگیری جای نگرانی نیست

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله
      اونایی که کاردانی قبول شدن یعنی شما هنرستانی ها بعد از اینکه به18 سالگی رسیدین میفرستن پلیس+10 تا برگ معافیت خودتونو دریافت کنید..نگران نباش

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن