خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

لطفا بعد از عیدهم یک مرغابی بمانید

حتماً حرکت مرغابی‌ها را وقتی از یک مکان به مکان دیگر مهاجرت می‌کنند تماشا کرده‌اید.
      مرغابی‌ها هنگام پرواز به شکل عدد هفت پرواز می‌کنند. درواقع به صورت عدد هفت کنار هم قرار می‌گیرند و پرواز می‌کنند و تا آخر مسیر به همین صورت هستند.

حالا در نظر بگیرید اگر بین راه یکی از مرغابی‌ها جهت خودش را تغییر بدهد چه اتفاقی می‌افتد و حرکتشان چه‌قدر ناهماهنگ می‌شود!
      این درست مثل دانش‌آموزی است که تا الان با برنامه همراه بوده ولی ناگهان تصمیم می‌گیرد قبل یا بعد از عید برنامه‌اش را عوض کند و برنامه‌ی متفاوت داشته باشد.
      به این ترتیب هماهنگی‌اش با بقیه‌ی رقبا از بین می‌رود و این باعث سردرگمی می‌شود و نمی‌تواند قضاوت درستی درباره‌‌ی تلاش خود داشته باشه. پس بعد از عید هم یک مرغابی بمانید.
      منبع قلم چی

اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      هر دانش آموزی باتوجه به امكانات و توانايی های خودش برنامه اش با دانش آموز ديگر می تواند متفاوت باشد ، فكر كنم اين متن فقط برای دانش آموزانی نوشته شده كه تصميم گرفته اند با برنامه آزمونهای قلمچی پيش بروند و تا الان هم برنامه ها را كامل اجرا كرده اند ولی برای همه فكر نكنم مناسب باشه .

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مرغابی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara_pharmacy نمایش پست ها
      سلام دوستان.امیدوارم که تو ایام عید به خوبی مطالعه کرده باشین و سال نو همگی هم مبارک.من دانشجوی داروسازی مشهد هستم.رتبم1222کنکور94 هست.اگه کمکی در زمینه مشاوره خواستین من در خدمتم.خوشحال میشم کمکی کرده باشم.

سلام
      امیدوارم عالی باشین
      خیلی ازتون سوال دازم
      به نظرتون چطور این 3ماه رو به عالی ترین حالت ممکن بگذرونم ؟
      اگه شما برگردین به سال پیش چیکار میکنین الان
      در ضمن داروساز شدنتون خیلی خیلی مبارک
      امیدوارم توی رشتتون و در تمامی مراحل زندگیتون پیوسته بی نهایت موفق و پیروز باشید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان.امیدوارم که تو ایام عید به خوبی مطالعه کرده باشین و سال نو همگی هم مبارک.من دانشجوی داروسازی مشهد هستم.رتبم1222کنکور94 هست.اگه کمکی در زمینه مشاوره خواستین من در خدمتم.خوشحال میشم کمکی کرده باشم.

سلام ببخشید ترازای کانونتون چند بود؟؟؟ زمین هم زدید؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی خیلی ممنون.اول از همه اینکه اصلا استرس نداشته باشین استرس بیجا همه زحمتاتونو به باد میده....بعدش به نظر من یه جمع بندی عالی و توپ میتونه شمارو خیلی جلو ببره و موفق کنه.از برنامه ریزی غافل نشین اصلاااااا......من اگر این موفع برمیگشتم جمع بندی بهتری انجام میدادم

ببخشید من مشاور درست حسابی ندارم... از نظر اشما جمه بندی توپ چطوریه؟؟؟ میشه درباره هر درس مختصر توضیح بدید؟؟
      من جمع بندیو تقریبا از اخر اردیبهشت میخوام شروع کنم دیر نیست؟؟
      چرا پی وی تون بستس؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من از 20 تم از برنامه قلمچی جدا میشم و تا 31 ام هرچی مونده تموم میکنم... و بعدشم جم بندی... بعد 20 ام قلمچی دیگه چیز خاصی نداره...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن