خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

پرستاری شهرستان ها

نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      تا 19 هزار گرفته . این خانوم mahsa92 مشخصه که اصلا اطلاعی ندارن . توجهی نکنید . اطلاعات لازم تو سایت قلم چی هم هست
      ضمنا اين نظر كه نوشتيد برا دختر بوده ديگه؟!
      من اطلاع ندارم يا شما
      گويا نميدونين تفكيك جنسيتي رخ داده
      واسه همينم دختر با ٧هزار قبول شده پسر تا ٢٧هزار!!

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      ضمنا اين نظر كه نوشتيد برا دختر بوده ديگه؟!
      من اطلاع ندارم يا شما
      گويا نميدونين تفكيك جنسيتي رخ داده
      واسه همينم دختر با ٧هزار قبول شده پسر تا ٢٧هزار!!
      خب پس چرا میای حرف منو رد میکنی ؟ من حرفام رو از یک مشاور خب میگم و کاملا تایید شده ! انتخاب رشته کانون رو هم خیلی قبول دارم اگه قدیمی و بکاری نمیومد برش میداشتن ! درضمن یکم رو ادبیات حرف زدنتون هم کار کنید . تشکر

3. Top | #33
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب ببینید بدون نداشتن اطلاعات بازم دارین اشتباه میکنید ! آزاد خیلی بیشتر از این رتبه ها رو میگیره دوست عزیز ! شما حتما یه سر بزن سایت قلم چی تو قسمت انتخاب رشته آزاد . درضمن دولتی 30 هزار گرفتن و هست تو سایت قلم چی .
      من مشاور ارشد سازمان استعداد های درخشان هستم پس نمیتونید توی اطلاعات من شک کنید.انتخاب رشته قلمچی هم مملو از اشکاله و براساس اطلاعات سال 92 تنظیم شده که پذیرش پرستاری زیاد بود .توی 2 سال گذشته پذیرش سراسری کمتر شده
      آزاد هم هرسال پذیرش هاش متفاوته ولی بیشتر از 30 هزار توی کل کشور گزارش نداشتیم
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.m نمایش پست ها
      من مشاور ارشد سازمان استعداد های درخشان هستم پس نمیتونید توی اطلاعات من شک کنید.انتخاب رشته قلمچی هم مملو از اشکاله و براساس اطلاعات سال 92 تنظیم شده که پذیرش پرستاری زیاد بود .توی 2 سال گذشته پذیرش سراسری کمتر شده
      آزاد هم هرسال پذیرش هاش متفاوته ولی بیشتر از 30 هزار توی کل کشور گزارش نداشتیم
      برعکس دوست عزیز پذیرش ها و ظرفیت ها 2 برابر شده !!!!!! درضمن رشته پرستاری که نیرو هم میخوان نمیاد تو 2 سال یه دفعه پذیرشش رو از 80 هزار بیاره زیر 30 هزار که !!!! با عقل جور درنمیاد حرفاتون ! من پارسال از یه مشاور خوب تو بابل پرسیدم گفته فقط آزاد بابل تا 29 هزار دانشجو پرستاری میگیره !!!!

5. Top | #35
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برعکس دوست عزیز پذیرش ها و ظرفیت ها 2 برابر شده !!!!!! درضمن رشته پرستاری که نیرو هم میخوان نمیاد تو 2 سال یه دفعه پذیرشش رو از 80 هزار بیاره زیر 30 هزار که !!!! با عقل جور درنمیاد حرفاتون ! من پارسال از یه مشاور خوب تو بابل پرسیدم گفته فقط آزاد بابل تا 29 هزار دانشجو پرستاری میگیره !!!!
      از حوصله بحث خارجه مه من براتون ضوابط پذیرش دانشجو ها علوم پزشکی شرح بدم.هر دانشگاهی به تعداد بیمارستان هایی که داره میتونه نیرو بگیره.الان همه بیمارستان ها مملو از دانشجو هستن.اگر پذیرش اینقد بی ضابطه بود کمبود 20 هزار پرستار دوساله جبران میشد
      ضمن احترام به نظر اون مشاور محترم اما معمولا مشاوران اطلاعات آپدیتی ندارند.شما براساس واقغیت های موجود تصمیم بگیرید
      در مورد بابل هم که شد همون حرف من.زیر 30 هزار
      موفق باشید

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از حوصله بحث خارجه مه من براتون ضوابط پذیرش دانشجو ها علوم پزشکی شرح بدم.هر دانشگاهی به تعداد بیمارستان هایی که داره میتونه نیرو بگیره.الان همه بیمارستان ها مملو از دانشجو هستن.اگر پذیرش اینقد بی ضابطه بود کمبود 20 هزار پرستار دوساله جبران میشد
      ضمن احترام به نظر اون مشاور محترم اما معمولا مشاوران اطلاعات آپدیتی ندارند.شما براساس واقغیت های موجود تصمیم بگیرید
      در مورد بابل هم که شد همون حرف من.زیر 30 هزار
      موفق باشید
      اولا ما 200 هزار نفر کمبود پرستار داریم نه 20 هزار تا !!!! بیشتر عزیزان هم رشته پرستاری رو قبول ندارن و نمیرن !!
      درضمن مشاور که کارشه نمیدونه اونوقت اطلاعات شما که نمیدونم تازه دانشجو شدین کامله ؟!!! نکته آخر اینکه من عرض کردم حداکثر در شهرستان های دور مثل ایرانشهر و اینجور جاها تا 80 هزار منطقه 2 میگیرن . منظورم فقط بابل نبود جناب !!!!

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      داداش شانسیه به خدا یکی سراغ دارم با 5 هزار منطقه دو پرستاری شهرستانی که داخلش بومی هم بوده نرسونده!!!
      ولی دیدیم که با 30 هزار منطقه سه پرستاری همون شهر رو رسوندن!!!

خیلیا امسال اینجوری شدن با رتبه خوب هیچی نرسوندن ولی بعضیا با رتبه n هزار رسوندن
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

8. Top | #38
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولا ما 200 هزار نفر کمبود پرستار داریم نه 20 هزار تا !!!! بیشتر عزیزان هم رشته پرستاری رو قبول ندارن و نمیرن !!
      درضمن مشاور که کارشه نمیدونه اونوقت اطلاعات شما که نمیدونم تازه دانشجو شدین کامله ؟!!! نکته آخر اینکه من عرض کردم حداکثر در شهرستان های دور مثل ایرانشهر و اینجور جاها تا 80 هزار منطقه 2 میگیرن . منظورم فقط بابل نبود جناب !!!!
      متاسفانه لحن سخیف شما نشون دهنده ی سر درون هست!
      بنده خودم پرستار هستم و کمبود های رشته خودمو بهتر از شما میدونم .20 هزار صحیحه برادر من
      دوما حتما توانایی و اطلاعاتی داشتم که بهم این مسیولیت دادن و اینجوری قضاوت کردن صحیح نیست
      سوما ایشالا شما با 100 هزار هم قبول بشی.والا ما هرچی میگیم حرف خودتو میزنی

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه لحن سخیف شما نشون دهنده ی سر درون هست!
      بنده خودم پرستار هستم و کمبود های رشته خودمو بهتر از شما میدونم .20 هزار صحیحه برادر من
      دوما حتما توانایی و اطلاعاتی داشتم که بهم این مسیولیت دادن و اینجوری قضاوت کردن صحیح نیست
      سوما ایشالا شما با 100 هزار هم قبول بشی.والا ما هرچی میگیم حرف خودتو میزنی
      خدا نکنه !!!!!! باش بابا حرف شما . من زیر هزار میارم که محکم کاری کرده باشم و صد در صد قبول شم

10. Top | #40
      کاربر انجمن

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      این چجوری اینجا قبول شده؟؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن