خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HAMID_B نمایش پست ها
      سلام! من دی وی دی هاشو داشتم! انصافا زمان گذاشتن و انیمیشن ساختن ، کل زمان دی وی دیا بیش از 40 ساعته! اما شعارشون مبنی بر این که در کمتر از 4 روز بالای 90% فقط و فقط یک شعاره! در ضمن اقای یوسفیان پور هیچ مدرکی درحوزه ی دینی و معارف ندارن! قبلا هم شیمی تدریس میکرده و مشاور کنکور بوده! حجم تبلیغاتشون بسیار بالاست! من که وقت نکردم ببینم دی وی دیا رو ، ردش کردم و به جاش از دی وی دی استاد سرکشیک زاده استفاده کردم. هم زمانش کمتره هم عالیه .
      من که نه یوسفیان پور ندیدم که بخوام نقدش کنم و نه فامیلمه که بخوام ازش تعریف و تمجید کنم
      ولی سوالم اینجاست که شما با چه مدرکی میگی ایشون شیمی تدریس میکردن و مشاور کنکور بودن ؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من استفاده کردم عالی بود عالی

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      فقط یه جمله = دینی یعنی تحلیل باید اینجوری فرض کنی که اقا پا منبر نشستی داری خطبه میگی .
      یا اینکه مطلب رو خوندی اونی که تو ذهنت هست رو بنویسی .

یوسفیان پور و کریمی همش کشکه .

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      من که نه یوسفیان پور ندیدم که بخوام نقدش کنم و نه فامیلمه که بخوام ازش تعریف و تمجید کنم
      ولی سوالم اینجاست که شما با چه مدرکی میگی ایشون شیمی تدریس میکردن و مشاور کنکور بودن ؟
      سوال منم هست

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      فقط یه جمله = دینی یعنی تحلیل باید اینجوری فرض کنی که اقا پا منبر نشستی داری خطبه میگی .
      یا اینکه مطلب رو خوندی اونی که تو ذهنت هست رو بنویسی .

یوسفیان پور و کریمی همش کشکه .
      تو خوبی

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hadis980 نمایش پست ها
      من استفاده کردم عالی بود عالی
      واقعا؟
      باهاش چند درصد تونستی بزنی؟
      ارزشِ وقت گذاشتن داره؟

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      یوسفیان پور نکات و مطالب و مخصوصا ترکیباتی که از مباحث مشترک میکنه خوبه!مفاهیم سختی مثل قضا و قدر و علت معلولی ها رو میگه.اما توجه کنید ممکنه یه مطلب رو سه بار تکرار کنه من نکات و کد بندیهای خوبیشو حاشیه نویسی میکنم تو گاج نقره ایی(گاج بیشتر چیزایی که یوسفیان پور میگه رو داره).و جاهایی که میگه مثلا مطلبو جمع میکنیم یا اقای منتظری حرف میزنه میزنم جلو.به نظرم برای یاد گرفتن کد بندی ها و...خوبه اما باید سرعت دیدنتون رو ببرید بالا چون برای تثبیت مطلب چندبار یک مطلبو تکرار میکنه .
      موفق باشید

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      لطفا کسایی که دی وی دیش رو مثلا سال پیش خریدن بگن

سال دومش هنوز همون استودیوس که یه سبد گل روی میزه ؟

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      جزوه نوشتن که نیاز نیست خب اسکرین بگیرید راحت تره که وقتم نمیگیره کلا تو هر dvd از هر استادی اسکرین بگیرید جلسه به جلسه فولدربندی کنید

10. Top | #25
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      سلام، من هم نظر بدی درباره ی ایشون ندارم! اقای سرکشیک زاده هم مدرکی در حوزه ی دینی و معارف ندارن! هر دو خوبن! بهترین از لحاظ تخصص و کارکرد اقایان کریمی ( مدرس آفبا) و محسنی کبیر هستن ولی چون تبلیغات ندارند کسی زیاد اونارو نمیشناسه! و سوال شما مبنی بر اینکه اقای یوسفیان شیمی تدریس میکرد، منم شک داشتم تا اینکه خوده اقای سرکشیک زاده تو کانال تلگرامیش این مطلبو گفتن! در کانال ایشون موجوده! دینی کنکور! البته مشکلی هم نیست! خیلیا یه چیز دیگری درس میدادن ولی بعدن حوزه ی تدریسو عوض کردن و موفق شدن! بعضی ها هم که ماشالا در چند درس تدریس میکنن خخخخ مثل اقای حسین احمدی که هم عربی ،هم ادبیات، هم دینی رو برداشته و تدریس میکنه!

زمان قاضی منصفی است! همه را قضاوت میکند!
      #موفق_باشیدimg_20181020_155127_857.jpg
      https://www.google.com/url?sa=t&sour...lfQMNQ4_0xrc_Z

این هم تصویری است که در کانال استاد هادی سرکشیک زاده وجود داشته با اسکرین شات خودشون!
      ویرایش توسط HAMID_B : 28 مهر 1397 در ساعت 16:56

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      تو خوبی
      از نظر جسمی نه .

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما فقط ی بار سوالای کنکور 96/97 رو ببینید میبینید ک دیگ واقعا سبک تدریس یوسفیان پور و بقیه کلا دارن از رده خارج میشنو شما رو تا حد 50/60 میبرن..... من خودم ی سال از دی وی دی های این استاد استفاده کردم و 55 زدم..و واقعا نسبت ب تایمی ک برا دی وی دی ها گذاشتم کم بود.... امسال کلا گذاشتم کنار و دارم فقط کتاب سفیر خرد رو میخونم .. و نصف بیشترشم ک تموم کردم ی تسلط فوق العاده پیدا کردم..این صرفا نطر من بود من ترجیح میدم کتابی مثل سفیر خرد یا گاج رو 2 یا سه دور بخونم..تا ریسک کنم و دی وی دی ببینم ک طراح براحتی میتونه با مفهومی کردن سوالا از دور خارج کنه این تدریسو

13. Top | #28
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhaan نمایش پست ها
      شما فقط ی بار سوالای کنکور 96/97 رو ببینید میبینید ک دیگ واقعا سبک تدریس یوسفیان پور و بقیه کلا دارن از رده خارج میشنو شما رو تا حد 50/60 میبرن..... من خودم ی سال از دی وی دی های این استاد استفاده کردم و 55 زدم..و واقعا نسبت ب تایمی ک برا دی وی دی ها گذاشتم کم بود.... امسال کلا گذاشتم کنار و دارم فقط کتاب سفیر خرد رو میخونم .. و نصف بیشترشم ک تموم کردم ی تسلط فوق العاده پیدا کردم..این صرفا نطر من بود من ترجیح میدم کتابی مثل سفیر خرد یا گاج رو 2 یا سه دور بخونم..تا ریسک کنم و دی وی دی ببینم ک طراح براحتی میتونه با مفهومی کردن سوالا از دور خارج کنه این تدریسو
      به قول ابی: همین خوبه ، همین خوبه
      واقعا این کار بهتره
      منم تازگی کتاب جامع قلمچی رو گرفتم و دارم کار میکنم
      تست تست تا پیروزی
      ویرایش توسط HAMID_B : 29 مهر 1397 در ساعت 20:54

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا هیچ دی وی دی به تنهایی جواب گو نیستت باید در کنارش تست زد. برای همین دینی یه گاج کامل بگیر و یوسفیان پور چرا بده؟

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دی وی دی ایشون خوبه من کامل دیدم ولی بالای 90 اغراقه و علاوه بر دی وی دی خودتون هم خیلی باید بخونید (با هر دی وی دی این موضوع برقراره ) وایرادتش حجم زیاد و پوشش ندادن هم مطالب هست سبک تدریسش شبیه کریمیه فقط خشک تر کد سازی و انیمیشن سازیش هم بدک نیست نمیشه گفت دی وی دی بی خاصیتیه کم خاصیتیه نسبت به قیمتی که داره

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن