خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

قبولی کنکور زبان روسی

سلام. تیر امسال کنکور دارم و هدفم زبان روسی تهران هست. از اونجایی که متقاضیش کمه میخوام بدونم اگه عربی رو صفر بزنم بقیه ی دروس رو چند درصد بزنم کافیه که روسی تهران رو بیارم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      توی سایت کانون هست میتونی پیدا کنی ولی من توی سایت دیدم یک نفر با رتبه2000 منطقه یک زبان تخصصی را 47 درصد و عمومی ها را صفر درصد زده بود و زبان روسی قبول شده بود رتبه کشوری هم5000
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatom نمایش پست ها
      توی سایت کانون هست میتونی پیدا کنی ولی من توی سایت دیدم یک نفر با رتبه2000 منطقه یک زبان تخصصی را 47 درصد و عمومی ها را صفر درصد زده بود و زبان روسی قبول شده بود رتبه کشوری هم5000
      ممنون از پاسخگویی ولی متوجه نشدم منظورتون از زبان تخصصی چیه، کنکور روسی زبان تخصصی روسی نداره تا اونجایی ک میدونم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط الهههههه نمایش پست ها
      ممنون از پاسخگویی ولی متوجه نشدم منظورتون از زبان تخصصی چیه، کنکور روسی زبان تخصصی روسی نداره تا اونجایی ک میدونم
      برای این رشته باید کنکور زبان بدی زبان هم که زبان انگلیسیه سوال روسی که نمیزارن جلوت
      [SIGPIC][/SIGPIC]

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      fafa جان با این درصدا دانشگاه آزاد به زور می شه روسی قبول شد چه برسه به سراسری.رتبه کشوری هم محاله پنج هزار بشه با رقابت شدیدی که تو زبان وجود داره.سایت کانون رو ول کن چیزای فضایی زیاد می ذاره.مثل درصداشون بعد کنکور
      مگه اینکه مال کنکور ده دوازده سال پیش باشه.اونجوری می شه!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moez نمایش پست ها
      برای این رشته باید کنکور زبان بدی زبان هم که زبان انگلیسیه سوال روسی که نمیزارن جلوت
      کنکور زبان تخصصی غیر از انگلیسی، سوالات المانی، فرانسه، روسی و ایتالیایی هم داره و حتما نباید کنکور انگلیسی شرکت کرد

Sent from my iPad using Tapatalk
      بهشتی شدم ^.^

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط الهههههه نمایش پست ها
      زبان تخصصی روسی هم داره
      یه سر به دفترچه غیرانگلیسی امسال بزن
      البته این برای کسانی خوبه که یه ذره اشنایی با این زبان داشته باشن وگرنه همکلاسیای من با همون انگلیسی هم قبول شدن

Sent from my iPad using Tapatalk
      بهشتی شدم ^.^

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      روسی چون جز زیر گروه 4 حساب میشه پس زبان تخصصی نداره. یعنی 4 تا عمومی رو کنکور میدید حالا شما عربی رو هم میخواید صفر بزنید دیگه خیلی احتمال قبولیتون پایین میاد.
      یعنی 20 درصد هم نمیتونین بزنین؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن