خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اکسترمم و تعقر

سلام
      من در مبحث اکسترمم و تعقر در جدول تعیین علامت هاشون بسیار مشکل دارم؟ در واقع نمیدونم که چطور علامت هاشون در جدول مثبت و منفی میشه؟؟؟؟
      ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

منفی در منفی مثبت
      منفی در مثبت منفی
      مثبت در مثبت مثبت

دوست عزیز یعنی چی خوب؟؟؟
      تعیین علامت رو بخون دوباره
      ربطی به اکسترمم نداره مشکلتون

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا شایان اینو من میدونم
      ولی داخل جدول تغییرات و نمودار بعضی جاهاش اف پریمش یک در مثبت بی نهایت بوده ولی علامتش شده منفی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ضمن عرض سلام و خسته نباشید .
      میخواستم مباحثی که در مشتق و کاربرش و انتگرال ، میشود نمره گرفت (منظور اسان و مهم) را معرفی کنید تا در این زمان باقی حداکثر تلاش خود را برای کسب نمره باارزش 10 بکنم ...
      ضمن اینکه کلن از کتاب فصل حد و پیوستگی رو یاد دارم .

5. Top | #5
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط trak نمایش پست ها
      آقا شایان اینو من میدونم ولی داخل جدول تغییرات و نمودار بعضی جاهاش اف پریمش یک در مثبت بی نهایت بوده ولی علامتش شده منفی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      جدولتون رو بگذارید تا پاسخ داده شود اونجوری که شما سئوال پرسیدین بنده خدا شایان جان هم باید همونجوری جواب بده لطف کنید یا جدولتون یا تابع مورد نظر بگذارید پاسخ داده خواهد شد
      و شايد آيندگان از اينکه نشان داده ام قديمي ها همه چيز را نمي دانستند ، سپاسگزار من باشند. (پير فرما)

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای دیدن عکس جدول اینجــــــــــــا کلیک کنید
      در قسمت وای پیریم چگونه و چرا بین صفر و دو منفی شده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      و چرا بین صفر و دو در قسمت زگوند مثبت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7. Top | #7
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط trak نمایش پست ها
      برای دیدن عکس جدول اینجــــــــــــا کلیک کنید
      در قسمت وای پیریم چگونه و چرا بین صفر و دو منفی شده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      و چرا بین صفر و دو در قسمت زگوند مثبت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اولا که ریشه های مشتق اشتباه هست اعداد مثبت و منفی یک ریشه های مشتق هست بعد هم یک تعیین علامت ساده درجه دوم هست که بین ریشه ها مخالف علامت ضریب عامل درجه 2 می باشد و سایر جاها موافق در قسمت مشتق دوم عبارت درجه اول است ریشه آن صفر مرقوم کردید قبل از ریشه مخالف ضریب عامل درجه یک و بعد از آن موافق همین
      یک توصیه دوستانه هرچند ممکن است باعث دلخوری شود شما اصلا دیفرانسیل رو ببوس بزار کنار آخه اگر کسی تعیین علامت بلد نباشه با باقی مسائل در دیفرانسیل چکار باید بکنه دوستان خواهشا رعایت کنن ما پاسخگوی هر سئوالی هستیم اما به جای خودش اگر یک دانش آموز در سال دوم این سئوال رو بپرسه به آدم بر نمی خوره اما زمانی که این سئوال در دیفرانسیل پرسیده میشه خیلی صبر می خواد که آدم آمپر نچسبونه پیروز باشید
      و شايد آيندگان از اينکه نشان داده ام قديمي ها همه چيز را نمي دانستند ، سپاسگزار من باشند. (پير فرما)
      ویرایش توسط ronesans : 27 اردیبهشت 1392 در ساعت 21:20

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ronesans نمایش پست ها
      اولا که ریشه های مشتق اشتباه هست اعداد مثبت و منفی یک ریشه های مشتق هست بعد هم یک تعیین علامت ساده درجه دوم هست که بین ریشه ها مخالف علامت ضریب عامل درجه 2 می باشد و سایر جاها موافق در قسمت مشتق دوم عبارت درجه اول است ریشه آن صفر مرقوم کردید قبل از ریشه مخالف ضریب عامل درجه یک و بعد از آن موافق همین
      یک توصیه دوستانه هرچند ممکن است باعث دلخوری شود شما اصلا دیفرانسیل رو ببوس بزار کنار آخه اگر کسی تعیین علامت بلد نباشه با باقی مسائل در دیفرانسیل چکار باید بکنه دوستان خواهشا رعایت کنن ما پاسخگوی هر سئوالی هستیم اما به جای خودش اگر یک دانش آموز در سال دوم این سئوال رو بپرسه به آدم بر نمی خوره اما زمانی که این سئوال در دیفرانسیل پرسیده میشه خیلی صبر می خواد که آدم آمپر نچسبونه پیروز باشید

ببخشید Max و Min در جدول درست مشخص شده؟ جا به جا ننوشتند؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولا بابت راهنمایی بسیار خوب و مفیدتون بسیار متشکرم
      دوما شما حق داری بله بسیار مطلب ساده و پیشه پا افتاده ای بود
      اما در مورد خودم، من کل مباحث دیفرانسیل رو بلدم و جالب اینجاس تمام تمارینو میتونم حل کنم ولی بعضی وقتا توی حل مسایل یه جای سادش گیر میکنم ، بله از اونجایی که شما دبیر ریاضی هستین الان به راحتی به این پی میبرید که من از پایه ضعیفم ، اما هیچ وقت کم نمیارم و تا الان هم خدا رو شکر فقط یه بار واسه ی یه درس پام به شهریور باز شد و نمیزارم دیگه تکرار بشه.
      خیلی خیلی ممنونم از کمکتون و اگر مشکلی نیست به من که جای دانش آموزتون هستم فقط راجب تعیین علامت یکم بیشتر توضیح بدید یعنی من این حالاتی رو که گفتید یاد گرفتم آیا حالات دیگه ای هم برای تعیین علامت هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگر هست فقط یه توضیح مختصر بدید ممنون میشم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن