خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

تحریم قلمچی یکبار برای همیشه! کمپین تحریم

سلام
      من نمیدونم این چه وضعشه !
      همه ی پولی که به من دادم به قلمچی تومن به تومن برای این بوده که ببینم بین بچه های قلمچی نفر چندمم
      حالا که یه عده میان سئوالا رو میفروشن و قلمچی عرضه صیانت از سئوالاشو نداره
      همه بیان از قلمچی بریم یک جای دیگه!
      تنها جای مناسب به نظر من اول گزینه 2 هست بعد هم خود سنجش!
      این سئوالات فیزیک غیر استاندارده بعضیاش!
      معلم فیزیک من 20 ساله داره فیزیک درس میده! سئوالات فیزیک رو ذهنی حل میکنه
      امروز یک سئوال رو ازش پرسیدم یک ثانیه مونده بود!میگفت سئوال اشتباهه بعد راه حل درستت رو گفت در این حده سئوالاش ! معلم رو هم گیج میکنه
      سئوالات قلمچی بعضیاش غیر استاندارده بعضیاشم مشابه کنکور
      من اگر جای کاظم قلمچی بودم هر حوزه یک بازرس میزاشتم و تا صبح آزمون تمام دفترچه ها توی یک کیسه پلمپ شده تحویل شعب میکردم!
      سال دیگه همه گزینه 2 یا سنجش!
      با
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوس محترم در مجموعه قلمچی،به جرعت میگم بالغ بر 2 هزار نفر،حتی بیشتر دارن کار میکنن.ایا توقع دارید اقای کاظمه بنده خدا دونه به دونه ی اینارو چک کنه؟! دفترچه در یک چاپخانه چاپ میشه که کارگرای چاپخونه بگیر تا پیک تا پشتیبانای کم سن و دنبال سود و منافع بهش دسترسی دارن،حالا یا باید خودش یه نفری بره هم چاپ کنه هم به ان هزار شهر دیگه برسونه هم اونجا مراقب سر ازمون هم باشه،یا اینکه تعطیل کنه بره!
      مجموعه ای که 107 هزر نفر توش شرکت میکنن،با زیر 10 درصد تقلب ارزشش باطل نمیشه دوست عزیز به خودت استرس و موج منفی نده.فوق فوقش 2 هزارنفر سوال خریدن.
      طرح سوال فیزیک هم کنکور 94 رو بررسی کنید میبینید که کنکور سراسری هم استاندارد نمیده.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اره سوالای فیزیکش خیلی غیر استاندارده ! ازمون ( تاریخش یادم نیس فیزیک 4 پیش مثل موج و صوت ) سوالاش خیلی غیر استاندارد بود از تیپ کنکور خارج بود

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اقا چ ربطی به وسعت قلمچی داره؟؟؟ همینطوری ک الان وضع مملکت اینه دیگه.......
      یه مدیر مقتدر و موفق باید حواسش به همه چی باشه.... از هوش مدیریتیش استفاده کنه... شورشو در اورده...

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ازمون دادن برای اینه که شما بهترین روش رو انتخاب کنی برای نحوه ی شروع درس ها و تست زدن و کنترل احساس خودتون که سر جلسه یک دفعه غافلگیر نشید...
      تراز تضمینی برای شما نیست که توی کنکور هم همونو بیاری...تراز بالا هایی که رفتن کنکور رو خراب کردن کم نیست...و بر عکس تراز پایین هایی که خیلی کنکور رو بهتر دادن...فقط دو ازمون جامع اخر هست که تقریبا حدود هر فرد رو مشخص میکنه...
      حتی اگه سوال ها لو نره!به نظر شما تراز هایی که با درصد بالا زدن زمین و حفظ کردن و زدن سوال های گواه به دست میاد قابل اعتماده؟
      درگیر موارد حاشیه ای نشید...چه شما تحریم کنید قلمچی رو چه نکنید اونا راه خودشونو میرن و در مقایسه با بقیه ی موسسه ها هم تا اینجا موفق تر عمل کردن...قلمچی بدی خیلی زیاد داره...چه از انداختن کتاب های مختلف اعم از کتاب های صورتی برای دختران کنکوری,کتاب نیمه ی اول هفته ی اول فروردین ماه و...به دانش اموزان...لو رفتن سوالا...اما خوبی های زیادی هم داره...کلی خدمات رایگان توی سایتش هست که به درد خیلیا میخوره...کلاس های انلاین,جزوات,نمودار های درسی و... سطح خیلی از سوالات هم اگه بالاتر از کنکور نباشه پایین تر هم نیست...پس تقریبا بهترین گزینس در حال حاضر بین بقیه ی موسسات...

کمتر از 4 ماه تا کنکور باقی مونده...خیلی از رقیبانتون دقیقا همینو میخوان...!
      درگیر این چیزا نشید...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن