خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

...رتبه برترتویی...

•الا بذکر الله تطمئن القلوب

سلام…
      خوبی؟؟
      در چه حالی؟ توی چه فکری هسی؟
      داری یه روز خوب رو به انتها میرسونی و انرژی های مثبتت فوران کردن یا حالت خرابه و دپ میزنی️ و داری تو دلت به زمین و زمان حرفای خوب خوب حواله میدی؟!
      راستش نیومدم نصیحت کنم…نیومدم بگم حدود صد روز به کنکور مونده و هرگلی توی این صد روز بزنی به سرت خودت زدی ، و منِ مشاور و پدر و مادرت و اونایی که دلشون با توئه و گذر عمر رو سخت تر از تو بچه کنکوری احساس میکنن هیچ نفعی از موفقیت تو نمیبریم جز خوشحالی و یه حس خوب که اون هم کوتاه مدت هست و بعد یه مدت مث خیلی چیزای دیگه فراموش میشه و خلاصه خودت میمونی و حوض خودت…
      تویی که حال و روزت عینا هرسال در قالب یک یا چند دانش آموز دیگه واسه من تکرار میشه و بازم حرفای تکراری من که دختر خوب ، پسر گل ، یه تست هم یه تسته ، یه درس هم یه درسه ، یه نکته هم یه نکته اس ، یه روز هم یه روزه

و تویی که خیییلی راحت و با وجدانی که از قبل آسوده کردی میگی که نه!سال دیگه! میمونم پشت کنکور! یا میگی من نمیتونم من عرضه ندارم من همینم که هستم! و … ! اما شک ندارم که سال دیگه همین موقع ها حسرت همین روزا رو میخوری…همین روزا مث یه فیلم از جلو چشمات رد میشه و تویی که جز حسرت خوردن راهی نداری…که کاش همون پارسال به حرف پدرم،مادرم،مشاورم گوش میدادم و پا پس نمیکشیدم و تا لحظه آخر جون میکندم و همون پارسال یه نتیجه خوب میگرفتم.
      تویی که الان داری کم کم بیخیال درس میشی ، اینایی که گفتم رو آویزه گوشت کن…

اونی که امسال تا ته خط بیاد و تا ته خط مث یه مرد تلاش کنه اگر پشت کنکور بمونه میتونه متحول زندگی کنه و متحول نتیجه بگیره…
      به اونی میگن زرنگ که از تجربه ی دیگران استفاده کنه، نه اونی که خودش بشه تجربه واسه بقیه!
      باور کن این صد روز خیلی چیزارو میتونه تغییر بده… خییییلی نتایج رو دگرگون بکنه… خیلی ها توی این مدت باقی مونده دشمناشونو(!) متعجب و انگشت به دهان گداشتن! خیلی ها تونستن سد نا امیدی رو بشکنن و خودشونو بکشن بالا.
      باور کن تو هم میتونی واسه خودت یه رستگار رحمانی باشی…تو هم میتونی یه رتبه یک۱⃣ باشی…فقط باید باور کنی…باور کنی که رتبه برتر بودن، رتبه یک بودن به درصد و تراز نیست، توی قلب و روح و حس آدمه… نیومدم این حرفا رو بهت بزنم…نمیدونم اصلا چرا یهو دلم خواست بیام باهات صحبت کنم …فقط یادت باشه از دل همین شماها معجزه ها رخ میده…

منبع گروه اموزشی نام
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      مثل همیشه عالی

3. Top | #3
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      يادم مياد ابتداي سال تحصيلي به اين فكر مي كردم كه اي كاش از تابستان كه هنوز كسي شروع نكرده بود و اول راه بود ، خوب و عالي شروع مي كردم ؛ اون موقع فكر مي كردم كه مهر ماه دير شده و براي رسيدن بايد ٣ ماه رو جبران كنم ....
      افسوس كه با شل گرفتن ها و درگير شدن حاشيه هاي مختلف از جمله داستان پر غم #تاثير_معدل رسيدم به شنبه پنجم دي ماه و صدبار از خدا آرزو مي كردم كه اي كاش امروز همان اوايل مهر بود و انگار حالا كه ديگه نيمي از سال گذشته بود ، به اين بلوغ رسيده بودم كه چطور بايد خواند و چيكار بايد كرد ... اما حسرت اينكه چرا از سه ماه پيش خوب و درست شروع نكرده بودم ، را همچنان با خودم داشتم و در همان پكر بودن ها امروز و اين لحظه به اوايل فردوردين سال ٩٥ رسيدم و قدر ابتداي زمستان را مي دانم ...

يادم مياد ، چقدر كتاب هاي بازار خريدم و چقدر از اين سايت و آن كانال پي دي اف و پاور پوينت دانلود كردم براي اينكه ي روزي آنها بخوانم و ...
      بعد از مدتي ديدم فايده نداره و با انبار كردن جزوه و بهترين منابع و .. اونجوري كه بعضي ها تبليغش مي كنند نميشه درسخوان شد و اينا فقط بازار گرمي بيزينس خودشان را مي كنند
      رفتم سراغ مشاوره و برنامه ريزي و بعد از مدتي فهميدم ، به منم مثل خيلي ها يك برگه كاغذ به اسم برنامه فروختن كه هم در اون اشكال و ايراد فني وجود داره و هم اينكه به هر سطح و همه نوع آدم ، با تيپ و توانايي مختلف يك پلن كلي داده و فقط كلي آب و تاب بهش داده كه همه اونو بخرند.
      تقريبا مي تونم بگم الان در زمينه كنكور يك كلكسيونر هستم از تجربيات اشتباه و راه هاي غلط و كلي هزينه اضافي و از همه مهمتر كلي زمان از دست رفته كه ديگه هيچ وفت هم برنمي گرده

دكتر افشار هميشه همين جملات را مي گفت و به يادم مينداخت كه اگر امروز و زمان حالم را فوق العاده بسازم ، آينده ايده آل خودش مياد و اگر امروزم به ياد فردا و فرداهاي خيالي و به اميد جبران از دست بدم ، فقط نقطه عطف من براي تغيير از يكروز به روزي ديگه عوض ميشه و اين يعني اتلاف وقت ، از بين بردن اميد و سوزاندن عمر

به نظرم ميشد از همان دي خواند و ٦ ماهه هم در كنكور موفق شد ، ميشد از مهر خوب بخوانم و ٩ ماهه هم در كنكور نتيجه گرفت و همين ٣ ماه و خرده اي هم كاراي بزرگي كرد ؛ فقط به شرط اينكه راه درست كه همان تلاش خودت هست رو دنبال كني و به چشم #ميانبر_رتبه_شدن و وسيله موفقيت به هيچ كس و هيچ جايي نگاه نكني وبا تلاش خيلي خيلي زياد ، جور كم كاري هاي گذشته را بكشي و به معناي واقعي كلمه جبرانش كني

ديدم چاره كنكور را نه برنامه چندماهه فروشي بود ، نه مشاوره رايگاني كه هدفش فروش لوح هاي فشرده اس و نه كلاس و همايش هاي بزرگان كنكور و نه هيچ دست كمكي ...
      حس مي كنم الان متوجه شدي كه از جزوات و منابع كم حجم گرفته تا #مهندسي_معكوس و برنامه ريزي يكي براي همه و كلي از اين جور جادوگري ها و ادعاهااااي افراد غير متخصص و فرصت طلب فقط برات دغدغه فكري ساخت و اخبار ضد و نقيض ترميم و ابطال معدل از تابستان تا امروز فقط تو رو از خط درست منحرف كرد و فرصت تلاش و آرامش ذهني ازت گرفت ؛ اما از اين #صد_روز با ذهن و فكري باز نهايت استفاده رو ببر و با افراد متخصص و مطلع مشورت كن

https://telegram.me/********/BESYPzwlR21Kg80LCDhcqw

لطفا براي ساير كنكوريها، كپي كنيد

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      @fatom ایول به تو تمام متنات انرژی مثبتن ...ممنون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      يادم مياد ابتداي سال تحصيلي به اين فكر مي كردم كه اي كاش از تابستان كه هنوز كسي شروع نكرده بود و اول راه بود ، خوب و عالي شروع مي كردم ؛ اون موقع فكر مي كردم كه مهر ماه دير شده و براي رسيدن بايد ٣ ماه رو جبران كنم ....
      افسوس كه با شل گرفتن ها و درگير شدن حاشيه هاي مختلف از جمله داستان پر غم #تاثير_معدل رسيدم به شنبه پنجم دي ماه و صدبار از خدا آرزو مي كردم كه اي كاش امروز همان اوايل مهر بود و انگار حالا كه ديگه نيمي از سال گذشته بود ، به اين بلوغ رسيده بودم كه چطور بايد خواند و چيكار بايد كرد ... اما حسرت اينكه چرا از سه ماه پيش خوب و درست شروع نكرده بودم ، را همچنان با خودم داشتم و در همان پكر بودن ها امروز و اين لحظه به اوايل فردوردين سال ٩٥ رسيدم و قدر ابتداي زمستان را مي دانم ...

يادم مياد ، چقدر كتاب هاي بازار خريدم و چقدر از اين سايت و آن كانال پي دي اف و پاور پوينت دانلود كردم براي اينكه ي روزي آنها بخوانم و ...
      بعد از مدتي ديدم فايده نداره و با انبار كردن جزوه و بهترين منابع و .. اونجوري كه بعضي ها تبليغش مي كنند نميشه درسخوان شد و اينا فقط بازار گرمي بيزينس خودشان را مي كنند
      رفتم سراغ مشاوره و برنامه ريزي و بعد از مدتي فهميدم ، به منم مثل خيلي ها يك برگه كاغذ به اسم برنامه فروختن كه هم در اون اشكال و ايراد فني وجود داره و هم اينكه به هر سطح و همه نوع آدم ، با تيپ و توانايي مختلف يك پلن كلي داده و فقط كلي آب و تاب بهش داده كه همه اونو بخرند.
      تقريبا مي تونم بگم الان در زمينه كنكور يك كلكسيونر هستم از تجربيات اشتباه و راه هاي غلط و كلي هزينه اضافي و از همه مهمتر كلي زمان از دست رفته كه ديگه هيچ وفت هم برنمي گرده

دكتر افشار هميشه همين جملات را مي گفت و به يادم مينداخت كه اگر امروز و زمان حالم را فوق العاده بسازم ، آينده ايده آل خودش مياد و اگر امروزم به ياد فردا و فرداهاي خيالي و به اميد جبران از دست بدم ، فقط نقطه عطف من براي تغيير از يكروز به روزي ديگه عوض ميشه و اين يعني اتلاف وقت ، از بين بردن اميد و سوزاندن عمر
      اشکم دراومد فقط نمیدونم چرا لیزوزیم نبود توش میگم سرگذشت منو ننوشتید؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب شد اومدم اینجا چه انرژی ای گرفتم ممنون بابت تاپیک
      در مسیر دستیابی به اهدافتان زندگی شما را حتما می ازماید
      یکی از اولین ازمون ها این است که شما را با درد و رنج مواجه می کند .
      به قدری سخت خواهد بود که گریه خواهید کرد این بخشی از مسیر موفقیت است

اگر نمی توانید درد و رنج را تحمل کنتید همین الان کنار بکشید .....

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)