خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 94
    1. Top | #1
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تحریم آزمون های قلم چی

دوستانی که داوطلب کنکور ۹۶ هستن لطفا قبل از ثبت نام آزمون های آزمایشی یکم تحقیق کنید

همین الان شاهد هستین که قبل از همه آزمون های کانون سوالها فروش میره آخریش همین آزمون 7 فروردین بود که تاپیکش پاک شد بعد کاظم به جای اینکه دزدای موسسه خودشو بگیره میاد از دانش آموزا امتحان دوباره میگیره که هم یه توهین به شرکت کننده هاست هم باعث اتلاف وقته اونها من اصلا نمیدونم شما تا حالا فکر کردین در مقابله تقریبا ۱ میلیون پولی که هزینه میدین چی قراره بگیرین بعد میاین میگین جامعه آماری جامعه آماری آخه این شد جامعه آماری ؟!!! همش تقلب اصلا انگار طرف معنی آزمون آزمایشیو نمیدونه که به جای اینکه بره وضعیت واقعی خودشو بسنجه حاضره یه پولیم بده که دو تا کاپ بیاد جلو عکسش جلو همکلاسیو هم محله ای و هم شهریش کلاس بذاره . دوستان یکی از مهمترین مراحل آزمون آزمایشی تحلیل آزمونه که شما پاسخ نامه رو بذاری جلوت ببینی مشکلاتت تو آزمون چی بوده که اینم دیگه قلم چی نمیده از اونطرف کانون شده پر از طراح عقده ای که میخوان خفن بودن سوالاشون رو به رخ بقیه بکشن و مستقیما باعث نابودی روحیه اکثریت داوطلبین میشن و دور از جون یه عده داوطلب عقده ای تر که دست به هر کاری میزنن تا اسم و عکسشون بیاد بالا حالا واقعا این آزمون شرکت کردن داره ؟ چرا وقتی یه چیزی مد میشه حتما ما هم باید بی چون و چرا ازش تبعیت کنیم ؟ مگه این جامعه آماریو همین ما بوجود نیاوردیم خوب خودمونم میتونیم کاری کنیم یه آزمون دیگه جامعه آماریش بره بالا به نظر من اگه دنباله یه برنامه راهبردی شبیه و حتی منطقی تر و بهتر از کانونید برنامه گاج رو مطالعه کنید الان تو سایتش برنامه تابستون رو هم گذاشته اگه دنباله آزمون ارزون هستین برین سنجش یا گزینه دو در هر صورت باور کنید این سه تا آزمون از نظر کیفی خیلی پایین تر از کانون که نیستن هیچ به نظر من چون هر سه تاشون اولا دفترچه پاسخ تشریحی میدن دوما اسم طراح سوال نمیزنن که طراحاش عقده ای بازی کنن سوما این حواشی و بچه بازی کانونو ندارن که مثلا عکس رتبه برتر بزنن و کاپ قهرمانی و ۱۰۰ آفرین بدنو یه جور جو بدن که بچه وادار بشه برای عقب نموندن از بقیه تقلب کنه از نظر هزینم که بهتر از کانونن میتونن جای قلم چیو پر کنن تازه اگه سوالای قلم چیو بخواین به جای اینکه برین پول بدین تقلب کنید میتونید به رایگان بعد از آزمون از سایت بگیرید حل کنین پس بیاین یه بار هم شده دنباله رو نباشیم و بریم سراغ یه آزمون دیگه و به این قلم چی که عین پراید شده و در عین وقاحت ***** ارایه میده بعدم به هیچ کی جوابگو نیست و روز به روزم پر روتر میشه و هزینشم میبره بالا یه ضرب شصتی نشون بدیم
      منم نیومدم تبلیغ آزمونی بکنم همه بیان نظر بدن ببینم به جای کانون یه آزمون جایگزین کنیم
      ویرایش توسط 500 : 07 فروردین 1395 در ساعت 01:48

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بله این دوستمون شدیدا درست میگه در واقع هدف از آزمون به طور کلی سنجش معلوماته که با فاش شدن سوالا ترازا غیر واقعی میشه و خر بیار و باقالی بار کن

3. Top | #3
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      از فردا دوباره بحثا شروع ميشه . آي سوالا لو رفت آي چيكار كنيم فلان.......كي زود تر بشه تير كنكور بديم بره از شر هر قلمچي سنجش راحت بشيم.متاسفانه اين رويه فروش سوالات ادامه خواهد داشت چون اينا هر آزمون از يه عده اي پول ميگيرن سوالا مي خرن بعد در عوض كلي سود مي كنن.فكر مي كنم تعداد دانش آموزايي كه فردا بين 7000 تا 7600 بشن از 4800تا 6800 بيشتر باشه به لطف دوستان سوال فروش.

4. Top | #4
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اينا با اين كارشون انگيزه رقابت از آدم مي گيرن . آدم نمي دونه كي ترازش واقعيه؟كي سوال داره؟كي سوال نداره؟گي خودش مي خونه؟و.....

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر چی زودتر کنکور بدیم از شر این مؤسسات راحت شیم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنظرم گاج موسسه خوبیه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پسر آریایی نمایش پست ها
      بنظرم گاج موسسه خوبیه
      1234611_1444736085757023_1055005979_n.jpg

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      باورتون میشه هنوز به ما پاسخ تشریحی سه ازمون اخیر رو ندادن؟وقتی هم اعتراض میکنی یه مشت پشتیبان پررو دارن که میخوان چشاتو دربیارن از حاضر جوابی
      بخدا من بعد هر ازمون واسه تحلیلش پای سیستم کور میشم
      همه زندگی مرا

لا به لای آغوشت

آرام،تکان تکان بده...❤

9. Top | #9
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این برنامه تابستون ۹۵ گاج عین برنامه کانونه با اصلاح مشکلات برنامه قلم چی و فواصل زمانی منطقیتر یعنی اونجایی که لازم بوده اومده ۳ هفته وقت گذاشته اونجاییم که لازم بوده ۲ هفته یه بار آزمون گذاشته و کیفیت آزمونو فدای تعداد آزمون نکرده تازه از کتابای تستشم زورکی ۱۰ تا سوال نداده تا بهزور کتاباشو بفروشه با اینکه کیفیت کتابای گاج کجا و کتابای مزخرف کانون کجا جامعه آماریشم الان 40000 تاس ولی واقعیه حالا قضاوت با خودتون
      فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 500 نمایش پست ها
      این برنامه تابستون ۹۵ گاج عین برنامه کانونه با اصلاح مشکلات برنامه قلم چی و فواصل زمانی منطقیتر یعنی اونجایی که لازم بوده اومده ۳ هفته وقت گذاشته اونجاییم که لازم بوده ۲ هفته یه بار آزمون گذاشته و کیفیت آزمونو فدای تعداد آزمون نکرده تازه از کتابای تستشم زورکی ۱۰ تا سوال نداده تا بهزور کتاباشو بفروشه با اینکه کیفیت کتابای گاج کجا و کتابای مزخرف کانون کجا جامعه آماریشم الان 40000 تاس ولی واقعیه حالا قضاوت با خودتون
      من برنامشو دیدم اختصاصیاش عالیه ولی عمومیاش سنگینه به نظرم چون عمومی پیش و دوم هم انتخابی اورده در کنار عمومی سوم

11. Top | #11
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      انشاالله که همین امسال قبول میشم ولی اگه خدای نکرده موندم میرم گاج...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 500 نمایش پست ها
      ....
      متن رو کامل نخوندم ، ولی فی نفسه باهاش موافقم چون اصن من خودم مخالف قلم چی هستم و اصلا نمیرم ! ولی میخوام در کل یه چیزی رو بگم !!!
      اولا تحریم و اینجور چیزا ضرر به خودتونه !
      دوما شما چیکار داری ؟ بزار اصلا همه تقلب کنن ! بزار همه با تقلب تراز 8000 بیارن ! تو بجای این بیا درصدات رو با درصدای قبلیت مقایسه کن ببین خودت چقد پیشرفت داشتی ! ببین خودت چقد تو انجام کارت موفق بودی ! مگه تراز قلم چی اصلا فایده ای داره تو نتیجه کنکور ؟! خودت رو با خود قبلیت مقایسه کن نه با بقیه.... !

بعد هم خیلی ببخشید هااا ! شما از وقتی تو انجمن فعالیت کردی داری انتقاد میکنی به این و اون ! (اگه اشتباه گرفتم ببخشید منو)=> منظورم قضیه آقای افشار هست...

به قول همین آقای قلمچی ؛ بجای اینکه داور و منتقد خوب باشیم ، بیایم بازیکن خوب باشیم ....
      در جامعه ای زندگی میکنم
      که بسیاری از مردمانش با یک “استخاره” هدف تعیین میکنند
      و با یک “عطسه” از هدف خود دست میکشند

از کانال sarzaminglico@ در تلگرام حتماااااا دیدن کنید , قول میدم موثر باشه
      ویرایش توسط AmiR.R-0017 : 07 فروردین 1395 در ساعت 03:09

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حتی توی همین قلمچی هم داره به بچه های مناطق محروم تر ظلم میشه
      خیلی ها توی این مناطق از غذاشون میزنن تا بچشون رو بفرستن کانون قلمچی چون فک میکنن لزوم رتبه آوردنه
      بچه های این مناطق با شرایط نسبتا سخت تر نسبت به بقیه درس میخونن اونوقت اگه آزمون سخت تر ازانتظارشون باشه ، نه درصد خوبی میارن نه ترازشون واقعیه که بفهمن این آزمون برای همه سخت بوده و درصدی که آوردن خوب بوده
      قلمچی رو مگه کی بزرگ کرده؟
      مگه این جامعه آماری که بهش مینازن کیان؟ مگه همین ما نیستیم؟ولی مشکل اینه که همه میایم اینجا و حرف از تحریم میزنیم
      فردا کانونیه تخفیف 40 درصد بذاره بازم بیشتر کسایی که میگن نمیریم نمیریم میرن اونجا و ثبت نام میکنن .

یه عده از دوستان میگن تو به تراز چیکار داری روی درصدای خودت تمرکز کن . ولی توجه داشته باشید اگه آزمون سخت باشه و کسی نتونه به درصد دلخواهش برسه ، تراز کمک میکنه که میزان سختی آزمون رو بفهمه.و شاید نسبت به سختی سوالات درصد خوبی آورده باشه ولی با تقلبی که هست تراز هم غیر واقعی میشه .

و یه چیز دیگه
      تا وقتی هستن افرادی که حاضرن برای بالا رفتن رتبه و ترازشون پول بدن و سوالا رو بخرن ، چه قلمچی ، چه گاج ، چه گزینه میشه سوالاشون فروش بره .
      البته اینم علت داره
      به قول دوستمون قلمچی یه رقابت خیلی بیجا راه انداخته بین بچه ها با زدن افراد برتر هر منطقه و کشور.
      طرف یه وقتایی جوری تحت فشار قرار میگیره که حاضر میشه برای بالا اومدن هر کاری بکنه .
      حالا این فشار از طرف پدر و مادر ، دوستاش ، و یا حتی مدرسه میتونه باشه
      برای همین بهتون میگم از الان
      اگه یه وقت خبری شنیدین که یه دختر به خاطر بالا نیومدن تراز قلمچیش خودکشی کرد نباید شوکه بشید.
      چون کاملا قلمچی داره به همچین چیزی نزدیک میشه ، داره میشه یه غول بزرگتر از کنکور برای بچه های مملکت

14. Top | #14
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR.R-0017 نمایش پست ها
      متن رو کامل نخوندم ، ولی فی نفسه باهاش موافقم چون اصن من خودم مخالف قلم چی هستم و اصلا نمیرم ! ولی میخوام در کل یه چیزی رو بگم !!!
      اولا تحریم و اینجور چیزا ضرر به خودتونه !
      دوما شما چیکار داری ؟ بزار اصلا همه تقلب کنن ! بزار همه با تقلب تراز 8000 بیارن ! تو بجای این بیا درصدات رو با درصدای قبلیت مقایسه کن ببین خودت چقد پیشرفت داشتی ! ببین خودت چقد تو انجام کارت موفق بودی ! مگه تراز قلم چی اصلا فایده ای داره تو نتیجه کنکور ؟! خودت رو با خود قبلیت مقایسه کن نه با بقیه.... !

بعد هم خیلی ببخشید هااا ! شما از وقتی تو انجمن فعالیت کردی داری انتقاد میکنی به این و اون ! (اگه اشتباه گرفتم ببخشید منو)=> منظورم قضیه آقای افشار هست...

به قول همین آقای قلمچی ؛ بجای اینکه داور و منتقد خوب باشیم ، بیایم بازیکن خوب باشیم ....
      شما به بزرگی خودتون ببخشید که من فقط میتونم اطلاع رسانی بکنم نه آزمون آزمایشی برگزار کنم اگه من میتونستم از این پولا بخورم حتما یا مشاور میشدم یا موسسه کنکور میزدم کلا ما عادت کردیم به اینکه هر کی بیشتر بهمون توهین کنه و تو سری بزنه وفادارتر باشیم ۱ میلیون میدیم که یه بی سوادتر از خودمون ۲ هفته یه بار بزور زنگ بزنه یا از پای کتاب بکشدمون تو نمایندگی یه عکس بندازه و کتاب بهمون بندازه آزمون میدیم حق نداریم پاسخ نامشو داشته باشیم پیشرفت میکنیم زنگ میزنن علنی میگن شما تقلب کردی بیا امتحان اعتبار سنجی بده تازه میایم به به و چه چهم میکنیم میگیم به قول آقای قلم چی !!! قلم چی اگه تو کارش خورده شیشه نداشت وقف عام نمیکرد که فردا روزی بیان حساب کتاباشو بررسی کنن معلوم بشه چیکارا که نکرده وگرنه گربه در راه رضای خدا موش نمیگیره در ضمن شما همه پستای منو خوندی که میگی از اولی که من اینجا بودم دارم همش انتقاد میکنم ؟ من چند سال عضوم فقط به یه نفر انتقاد کردم اونم که حرفام درست از آب در اومد هیچ مدرکی برای اشتباه بودن حرفام ارایه نشد حالا شما خیلی دوست داری برو پولتو بده به امثال این آدما حداقل م پاچه خواری و بت سازی تو ذاتم نیست
      ویرایش توسط 500 : 07 فروردین 1395 در ساعت 10:45

15. Top | #15
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria.M نمایش پست ها
      حتی توی همین قلمچی هم داره به بچه های مناطق محروم تر ظلم میشه
      خیلی ها توی این مناطق از غذاشون میزنن تا بچشون رو بفرستن کانون قلمچی چون فک میکنن لزوم رتبه آوردنه
      بچه های این مناطق با شرایط نسبتا سخت تر نسبت به بقیه درس میخونن اونوقت اگه آزمون سخت تر ازانتظارشون باشه ، نه درصد خوبی میارن نه ترازشون واقعیه که بفهمن این آزمون برای همه سخت بوده و درصدی که آوردن خوب بوده
      قلمچی رو مگه کی بزرگ کرده؟
      مگه این جامعه آماری که بهش مینازن کیان؟ مگه همین ما نیستیم؟ولی مشکل اینه که همه میایم اینجا و حرف از تحریم میزنیم
      فردا کانونیه تخفیف 40 درصد بذاره بازم بیشتر کسایی که میگن نمیریم نمیریم میرن اونجا و ثبت نام میکنن .

یه عده از دوستان میگن تو به تراز چیکار داری روی درصدای خودت تمرکز کن . ولی توجه داشته باشید اگه آزمون سخت باشه و کسی نتونه به درصد دلخواهش برسه ، تراز کمک میکنه که میزان سختی آزمون رو بفهمه.و شاید نسبت به سختی سوالات درصد خوبی آورده باشه ولی با تقلبی که هست تراز هم غیر واقعی میشه .

و یه چیز دیگه
      تا وقتی هستن افرادی که حاضرن برای بالا رفتن رتبه و ترازشون پول بدن و سوالا رو بخرن ، چه قلمچی ، چه گاج ، چه گزینه میشه سوالاشون فروش بره .
      البته اینم علت داره
      به قول دوستمون قلمچی یه رقابت خیلی بیجا راه انداخته بین بچه ها با زدن افراد برتر هر منطقه و کشور.
      طرف یه وقتایی جوری تحت فشار قرار میگیره که حاضر میشه برای بالا اومدن هر کاری بکنه .
      حالا این فشار از طرف پدر و مادر ، دوستاش ، و یا حتی مدرسه میتونه باشه
      برای همین بهتون میگم از الان
      اگه یه وقت خبری شنیدین که یه دختر به خاطر بالا نیومدن تراز قلمچیش خودکشی کرد نباید شوکه بشید.
      چون کاملا قلمچی داره به همچین چیزی نزدیک میشه ، داره میشه یه غول بزرگتر از کنکور برای بچه های مملکت
      دقیقا حرفتون درسته اصلا تمام اینحاشه هایی که برای کنکور درست شد از همین قلم چیو موسسه کنکورا شروع شد اینا اومدن کنکورو گنده جلوه بدن خودشون پول در بیارن وگرنه الان خود سنجشم داره آزمون برگزار میکنه آیا سوالاش لو میره آیا یه سایت پر زرق و برق داره آیا اسم طراح سوالاشو میدونید آیا رتبه برترای آزموناشو میشناسین ؟

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن