خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 94
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من انواع آزمونهای آزمایشی رو در مقاطع مختلف تجربه کردم! چیزی که تو همه موسسات مشترکه اینه که اول و دوم و n ام پول براشون مهم هست.من لیسانس دارم! سال قبل آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف و ماهان شرکت کردم به جرات میتونم بگم 2 درصدش با کنکور همخوانی نداشت! هزینه های هنگفتی هم میگرفتن در واقع تو مقطع ارشد مدرسان شریف نقش قلمچی رو تو سراسری داره.از هر ترفندی استفاده میکنه برا تبلیغات.دقیقا مثل قلمچی 5 دقیقه بعد اعلام نتایج میزنه 10 نفر اول کنکور عضو این موسسه بودن!

من از یک چیزی در عجبم اونم اینکه به قول دوستمون آزمون آزمایشی برا شناخت نقات قوت و ضعف هست و نتیجه اش یه اپسیلن ارزش نداره! حالا اونایی که به هر دری میزنند تا ترازشون زیاد بشه فکراینو نمیکنند که فردا که کنکور بدن و ترازشون n تا با قلمچیشون تفاوت داشته باشه چه رسوایی بزرگیه!فکر کن طرف شیمی قلمچی رو 90 میزنه هر آزمون بعدش تو کنکور 30 بزنه! خب اینکه خیلی بدتره!
      حرف منو گوش کنید! من چند پیرهن بیشتر از شما پاره کردم تو کنکور دادن! اونایی که میخوان کنکور 96 بدن به 3چیز اصلا اعتماد نکنید! یکی موسسات کنکوری یکی هم مشاورانی که جدیدا از در و دیوار میریزن بیرون! یکی هم سایتهاییکه جزوات اساتید رو به قیمت گزافی میفروشن بهتون.زیرش هم کلی جملات خوشکل موشکل مینویسن که وسوسه بشی برا خرید! با پکیج ما زیست را 20 بگیرید و در کنکور 100 بزنید
      من هر روز تو تلگرام کانالهایی رو میبینم که هر روز که به کنکور نزدیکتر میشیم یه برنامه تضمینی میدن!فکر میکنم برا شب کنکور هم از این برنامه ها بدن.پس فریب نخورید.

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدایی قلمچی امسال چش شده سوالاش هی لو میره جالبه!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنده به شخصه با آزمون های گاج موافقم و با تحقیق هایی که کردم سال بعد تو این موسسه شرکت میکنم!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 500 نمایش پست ها
      دوستانی که داوطلب کنکور ۹۶ هستن لطفا قبل از ثبت نام آزمون های آزمایشی یکم تحقیق کنید

همین الان شاهد هستین که قبل از همه آزمون های کانون سوالها فروش میره آخریش همین آزمون 7 فروردین بود که تاپیکش پاک شد بعد کاظم به جای اینکه دزدای موسسه خودشو بگیره میاد از دانش آموزا امتحان دوباره میگیره که هم یه توهین به شرکت کننده هاست هم باعث اتلاف وقته اونها من اصلا نمیدونم شما تا حالا فکر کردین در مقابله تقریبا ۱ میلیون پولی که هزینه میدین چی قراره بگیرین بعد میاین میگین جامعه آماری جامعه آماری آخه این شد جامعه آماری ؟!!! همش تقلب اصلا انگار طرف معنی آزمون آزمایشیو نمیدونه که به جای اینکه بره وضعیت واقعی خودشو بسنجه حاضره یه پولیم بده که دو تا کاپ بیاد جلو عکسش جلو همکلاسیو هم محله ای و هم شهریش کلاس بذاره . دوستان یکی از مهمترین مراحل آزمون آزمایشی تحلیل آزمونه که شما پاسخ نامه رو بذاری جلوت ببینی مشکلاتت تو آزمون چی بوده که اینم دیگه قلم چی نمیده از اونطرف کانون شده پر از طراح عقده ای که میخوان خفن بودن سوالاشون رو به رخ بقیه بکشن و مستقیما باعث نابودی روحیه اکثریت داوطلبین میشن و دور از جون یه عده داوطلب عقده ای تر که دست به هر کاری میزنن تا اسم و عکسشون بیاد بالا حالا واقعا این آزمون شرکت کردن داره ؟ چرا وقتی یه چیزی مد میشه حتما ما هم باید بی چون و چرا ازش تبعیت کنیم ؟ مگه این جامعه آماریو همین ما بوجود نیاوردیم خوب خودمونم میتونیم کاری کنیم یه آزمون دیگه جامعه آماریش بره بالا به نظر من اگه دنباله یه برنامه راهبردی شبیه و حتی منطقی تر و بهتر از کانونید برنامه گاج رو مطالعه کنید الان تو سایتش برنامه تابستون رو هم گذاشته اگه دنباله آزمون ارزون هستین برین سنجش یا گزینه دو در هر صورت باور کنید این سه تا آزمون از نظر کیفی خیلی پایین تر از کانون که نیستن هیچ به نظر من چون هر سه تاشون اولا دفترچه پاسخ تشریحی میدن دوما اسم طراح سوال نمیزنن که طراحاش عقده ای بازی کنن سوما این حواشی و بچه بازی کانونو ندارن که مثلا عکس رتبه برتر بزنن و کاپ قهرمانی و ۱۰۰ آفرین بدنو یه جور جو بدن که بچه وادار بشه برای عقب نموندن از بقیه تقلب کنه از نظر هزینم که بهتر از کانونن میتونن جای قلم چیو پر کنن تازه اگه سوالای قلم چیو بخواین به جای اینکه برین پول بدین تقلب کنید میتونید به رایگان بعد از آزمون از سایت بگیرید حل کنین پس بیاین یه بار هم شده دنباله رو نباشیم و بریم سراغ یه آزمون دیگه و به این قلم چی که عین پراید شده و در عین وقاحت ***** ارایه میده بعدم به هیچ کی جوابگو نیست و روز به روزم پر روتر میشه و هزینشم میبره بالا یه ضرب شصتی نشون بدیم
      منم نیومدم تبلیغ آزمونی بکنم همه بیان نظر بدن ببینم به جای کانون یه آزمون جایگزین کنیم
      به جای گیر دادن به موسسات درستون رو بخونید
      مهم برنامه ای هست که موسسه ارائه میکنه بقیه آزمونها و ... رو بیخیال
      اگر یک نفر بدون وجود آزمون و ترس از افت تراز و گیردادنهای خانواده بتونه خودش رو مجاب به پیروی دقیق برنامه آزمونها بکنه این فرد میتونه حتی آزمونها رو ثبت نام نکنه و برنامه رو از سایت بگیره و با اون پیش بره
      مهم منطق مطالعاتی فرد هست نه آزمونهای اینجا و اونجا

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      به جای گیر دادن به موسسات درستون رو بخونید
      مهم برنامه ای هست که موسسه ارائه میکنه بقیه آزمونها و ... رو بیخیال
      اگر یک نفر بدون وجود آزمون و ترس از افت تراز و گیردادنهای خانواده بتونه خودش رو مجاب به پیروی دقیق برنامه آزمونها بکنه این فرد میتونه حتی آزمونها رو ثبت نام نکنه و برنامه رو از سایت بگیره و با اون پیش بره
      مهم منطق مطالعاتی فرد هست نه آزمونهای اینجا و اونجا
      یه سوال
      برنامه قلمچی واقعا خوبه برای پیش؟

6. Top | #21
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria.M نمایش پست ها
      یه سوال برنامه قلمچی واقعا خوبه برای پیش؟
      اصلا خوب نیست قلم چی دو تا ذهنیت داره تو برنامش 1 - تعداد آزمونارو زیاد کن تا بیشتر پول بگیری برا همینم 2 هفته یه باره روش میشد هر هفته میذاشت جالبه که برا خودش استاندارد سازیم کرده کی گفته بهترین بازه 2 هفته یه باره گاج وقتی اومده آزمون دوره ای گرفته که حجم مبحث زیاده 3 تا 4 هفته وقت گذاشته وقتیم که حجم مطلب نرمال بوده 2 هفته وقت داده برا همین تعداد آزمونش کمتر از قلم چیه2_ قلم چی چون میخواد تا بیخ کنکور شاگرد بگیره چند بار دوره میذاره که چند تا شروع داشته باشه آزموناش و. وسط سالم بتونه شاگرد بگیره که این باعث میشه حجم مطالبو تو هر آزمون زیاد کنه یعنی شما به جای اینکه 2 بار درست و حسابی مطلبو بخونی چند بار سطحی میخونی اونم برای اینکه به جیب کاظم کمک کرده باشی

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ی سوال
      قیمت ازمونای گاج؟
      ی سوال دیگه
      منی که متولد 76 ام ...نیمه اولیم (شهریور)اگه بخام سال 96 کنکور بدم باید چکار کنم؟خب سربازی رو چکار کنم سال 94 دادم ...سال 95 هم میخام کنکورو بدم ..اما 96؟؟؟؟؟؟؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      از سوم راهنمایی تو کانون بودم اوایل واقعاااا فوقالعاده بود بعد داغون شد... بنظرم سنجش بهتره ...

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      متاسفانه حق با شماست

اما شک نکنید وضع اینطور باقی نمیمونه و حتما کانون اقداماتی انجام میده برای جلوگیری از این مشکل

من پیش ثبت نام کردم توی کانون ولی کاش صبر میکردم اخر تابستون ثبت نام میکردم تا از رفع مشکلات فعلی مطمئن بشم !

مقصر اصلی الان خود درک و شعور اون نمایندگی هاست که سوالارو لو میدن دیگه واقعا قلم چی چی کار کنه نمیتونه صبح روز آزمون که سوالارو بفرسته به حوزه ها

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      متاسفانه حق با شماست

اما شک نکنید وضع اینطور باقی نمیمونه و حتما کانون اقداماتی انجام میده برای جلوگیری از این مشکل

من پیش ثبت نام کردم توی کانون ولی کاش صبر میکردم اخر تابستون ثبت نام میکردم تا از رفع مشکلات فعلی مطمئن بشم !

مقصر اصلی الان خود درک و شعور اون نمایندگی هاست که سوالارو لو میدن دیگه واقعا قلم چی چی کار کنه نمیتونه صبح روز آزمون که سوالارو بفرسته به حوزه ها
      روزنامه هایی که سراسر کشور توزیع میشن کی چاپ میشن آیا؟ که صبح همون روز روی دکه هستن؟
      چاره اش زدن چند تا چاپ خونه توی سرتاسر کشور هست . سوالا شب قبل بره چاپخونه و چاپ شه و صبح آزمون ساعت 7 تحویل نمایندگی بشه .و افراد توی چاپخونه هم افراد مورد اعتماد باشن .
      نه که از سه شنبه یا چهارشنبه توی نمایندگی سوالا باشه

11. Top | #26
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      اقا چی شده ؟ دیشب چه اتفاقی افتاده بود که میگن؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

روزنامه هایی که سراسر کشور توزیع میشن کی چاپ میشن آیا؟ که صبح همون روز روی دکه هستن؟
      چاره اش زدن چند تا چاپ خونه توی سرتاسر کشور هست . سوالا شب قبل بره چاپخونه و چاپ شه و صبح آزمون ساعت 7 تحویل نمایندگی بشه .و افراد توی چاپخونه هم افراد مورد اعتماد باشن .
      نه که از سه شنبه یا چهارشنبه توی نمایندگی سوالا باشه
      پیشنهاد خوبیه اما دو تا نکته هست

این کار هزینه بره
      و اینکه در این صورت هم امکان تقلب بازم هست به قول معرف یکی بخواد کاری رو انجام بده هر کاری هم بکنی بازم انجام میده

برای اینکه شرایط مساعد بشه باید خود مسئولان و دانش اموزا به این درک برسن که برای چی میرن آزمون

شما از نجوه پخش سوالای سایر موسسات خبر دارید ؟
      ویرایش توسط Forgotten : 07 فروردین 1395 در ساعت 13:15

13. Top | #28
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      هزینه بر چیه عزیز من قلمچی بخواد میتونه تو هر شهر یه همچین مجتمعی بزنه ! .......

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط salam55 نمایش پست ها
      اقا چی شده ؟ دیشب چه اتفاقی افتاده بود که میگن؟
      سلام سلام
      امیر منصورم سلام
      هیچی سوالا لو رفته
      دیشب میبودی سوالای سوم تجربی رو کامل برات میفرستادم

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

سلام سلام
      امیر منصورم سلام
      هیچی سوالا لو رفته
      دیشب میبودی سوالای سوم تجربی رو کامل برات میفرستادم
      تو انجمن مگه سوالا لو رفته بوده ؟ من دیشب سر زدم به انجمن

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن