خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

فیلم های استاد پازوکی یا کلاس زیست؟!؟

سلام
      به نظرتون فیلم های استاد پازوکی رو دانلود کنم یا کلاس زیست برم؟
      کسایی که دان کردن میتونن بگن چجوری درس میده وآیا نتیجه گرفتن؟
      ممنون
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      امسال سومی؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      امسال سومی؟
      بله امسال سومم
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qasem نمایش پست ها
      بله امسال سومم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب شما امسال هنوز سومی بهتره رو نهایی تمرکز کنی هنوز برای زیست پیش زوده اگه برای نهایی میخوای و پایت ضعیفه از فیلم های دکتر ارشی سال سوم استفاده کن واقعا خوب درس داده و بیشتر نکان کنکوری رو هم گفته برای فیلم چهارم والا بستگی ب خودت داره ک پایت درچ حد باشه چون آقای پازوکی فقط نکات میگه و ب تدریس جزئیات نمیپردازه

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون
      به نظر من فیلم های صنعتی شریف ارزش دانلود کردن ندارند چه برسه به وقت گذاشتن
      این نظر شخصی منه .
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mohamad. نمایش پست ها
      به نظر من فیلم های صنعتی شریف ارزش دانلود کردن ندارند چه برسه به وقت گذاشتن
      این نظر شخصی منه .
      شما عربیش رو دیدی؟
      حتما یه نگاه به عربی ناصح زاده بنداز
      من کاری به بقیه درساش ندارم اما ناصح زاده خیلی خوبه

---
      زیستش خوب نیس.
      زیست دی وی دی های آقای کرامت خوبه
      یکم افق دیدت گسترده تر میشه
      @par.rah
      (پرهام به کسی نگی تبلیغ کردما )
      ویرایش توسط -Morteza- : 06 فروردین 1395 در ساعت 14:38

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      معلم زیست ما از پازوکی بهتر درس میده

پازوکی رو پیشنهاد نمیکنم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون
      سلام
      رزومه ایشون که کاملا مشخصه
      طراح ازمون های گزینه دو هستن
      فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران
      نکته جالبتر اینکه همین دی وی دی های ایشون توسط شرکت دیگه ای برای 3 سال به قیمت حدود 700 هزار تومان داره به فروش میره.
      اما نحوه تدریس ایشون :
      کلاس ایشون برپایه استاد و شاگردی هست برای همین کمی وقت گیرهستش اگر کنکوری بودین قضیه فرق میکرد شاید شمارو ترغیب به استفادش میکردم ولی چون سال سوم هستین فکر نکنم به کار شما بیاد چون تدریس ایشون ترکیبی هست و مطالب مرتبط کتاب رو باهم تدریس میکنن مثال عرض میکنم فرضا وقتی دارن زیست مولکولی (فصل اول زیست دوم) رو تدریس میکنن وقتی در مولکولهی زیستی به مبحث Pr که میرسه پس از بررسی اون در اخر برای تکمیل تدریس , وارد فصل 1 پیش یعنی Pr سازی میشن والی اخر......
      من از تدریس ایشون بخاطر اموزش ایشون که به زبان عامیانه و ساده هست خیلی راضی هستم اما شما چون سال سوم هستین براتون پیشنهادش نمیکنم برای اینکه باید بیشتر تمرکزتون روی نهایی باشه.
      نظر شخصی هست , ما ادما یاد گرفتیم تا برای چیزی بها ندیم یا بعبارتی براش خرج نکنیم به نظرمون غیر مفید بیاد ,بنده ایشون رو خیلی بیشتر از هم دوره ای های خودش قبول دارم البته برای کنکوری نه برای سال سومی ها

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

سلام
      رزومه ایشون که کاملا مشخصه
      طراح ازمون های گزینه دو هستن
      فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران
      نکته جالبتر اینکه همین دی وی دی های ایشون توسط شرکت دیگه ای برای 3 سال به قیمت حدود 700 هزار تومان داره به فروش میره.
      اما نحوه تدریس ایشون :
      کلاس ایشون برپایه استاد و شاگردی هست برای همین کمی وقت گیرهستش اگر کنکوری بودین قضیه فرق میکرد شاید شمارو ترغیب به استفادش میکردم ولی چون سال سوم هستین فکر نکنم به کار شما بیاد چون تدریس ایشون ترکیبی هست و مطالب مرتبط کتاب رو باهم تدریس میکنن مثال عرض میکنم فرضا وقتی دارن زیست مولکولی (فصل اول زیست دوم) رو تدریس میکنن وقتی در مولکولهی زیستی به مبحث Pr که میرسه پس از بررسی اون در اخر برای تکمیل تدریس , وارد فصل 1 پیش یعنی Pr سازی میشن والی اخر......
      من از تدریس ایشون بخاطر اموزش ایشون که به زبان عامیانه و ساده هست خیلی راضی هستم اما شما چون سال سوم هستین براتون پیشنهادش نمیکنم برای اینکه باید بیشتر تمرکزتون روی نهایی باشه.
      نظر شخصی هست , ما ادما یاد گرفتیم تا برای چیزی بها ندیم یا بعبارتی براش خرج نکنیم به نظرمون غیر مفید بیاد ,بنده ایشون رو خیلی بیشتر از هم دوره ای های خودش قبول دارم البته برای کنکوری نه برای سال سومی ها
      من برای امسال نمسخوام برا ی سال کنکورم(تا چند ماه دیگه)میخوام
      میخوام اگه خوب باشه استفاده کنم اگر نه کلاس برم
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر بنده کلاس های استاد کریمی فوق العاده ان ....

حتما پیشنهاد میکنم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من برای امسال نمسخوام برا ی سال کنکورم(تا چند ماه دیگه)میخوام
      میخوام اگه خوب باشه استفاده کنم اگر نه کلاس برم
      در مورد رفتن به کلاس:
      شما بعد از نهایی ها , از تابستون به قدر کافی وقت برای خوندن درسی مثل زیست دارین ,در صورتی هم که مشکلی داشتین تابستون هم فرصت مناسبیه برای تقویت پایه تون در این درس.کلاس علاوه بر هزینه اضافی , این رو هم در نظر بگیرین زمان زیادی رو از شما تلف خواهد کرد,رفتن به کلاس , برگشتن این مسیر و خستگی بعدش و.....
      نظرم همون استفاده از دی وی دی هست , برای این هم دو گزینه دارین:
      1.همین تدریس زیست پازوکی : البته میتونید یک بخش رو بعنوان نمونه دانلود کنید اگر باهاش تونستین ارتباط برقرار کنین باقی قسمت ها رو دانلود کنید.
      2.دی وی دی های کرامت:ایشون هم شیوایی بیان خوبی دارن , تدریسشون محدود به همون کتاب درسیه , نکته مثبت دیگرشون هم , چون برای دوربین تدریس میکنن تایم های تدریس شون از گزینه قبلی کوتاه تر هست,نمونه تدریس های ایشون هم , توی سایت کانون , یا سایت رهپویان دانش موجوده.
      امیدوارم بهترین انتخاب رو داشته و موفق باشین

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

در مورد رفتن به کلاس:
      شما بعد از نهایی ها , از تابستون به قدر کافی وقت برای خوندن درسی مثل زیست دارین ,در صورتی هم که مشکلی داشتین تابستون هم فرصت مناسبیه برای تقویت پایه تون در این درس.کلاس علاوه بر هزینه اضافی , این رو هم در نظر بگیرین زمان زیادی رو از شما تلف خواهد کرد,رفتن به کلاس , برگشتن این مسیر و خستگی بعدش و.....
      نظرم همون استفاده از دی وی دی هست , برای این هم دو گزینه دارین:
      1.همین تدریس زیست پازوکی : البته میتونید یک بخش رو بعنوان نمونه دانلود کنید اگر باهاش تونستین ارتباط برقرار کنین باقی قسمت ها رو دانلود کنید.
      2.دی وی دی های کرامت:ایشون هم شیوایی بیان خوبی دارن , تدریسشون محدود به همون کتاب درسیه , نکته مثبت دیگرشون هم , چون برای دوربین تدریس میکنن تایم های تدریس شون از گزینه قبلی کوتاه تر هست,نمونه تدریس های ایشون هم , توی سایت کانون , یا سایت رهپویان دانش موجوده.
      امیدوارم بهترین انتخاب رو داشته و موفق باشین
      البته آقای پازوکی هم پیش رو برای دوربین تدریس میکنن ! آخرای سال دیگه کلاسشون دانشآموز نداشت نمیدونم چرا

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

البته آقای پازوکی هم پیش رو برای دوربین تدریس میکنن ! آخرای سال دیگه کلاسشون دانشآموز نداشت نمیدونم چرا
      بله , منتها در طی 52 جلسه ای که بنده از ایشون دانلود کردم فقط 10 یا 15 قسمت اخر تنهایی تدریس میکنن منظورم بیشتر برای این بود که تایم تدریس جناب کرامت کوتاه تر از ایشونه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن