خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 65 از 65
    1. Top | #61
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hello نمایش پست ها
      بچه ها به دادم برسین وضعم خرابه
      فک میکنم کم مونده عقلمو از دست بدم وانگار تمام روز سوار کشتی صبام و هی بالا پایین می ره تنگی نفسم گرفتم
      تو رو خدا کمکم کنين امروز به زور خودمو یکم جمع و جور کردم و درس خوندم اشتهامم تماما از دست دادم و افتادم تو افسردگی
      خواهشا ورزش و مديتيشن نگین جون انجام میدم و نصیحتم نکنین چون همشو شنیدم و دیگه خسته شدم فقط کمک کنین و راهی نشونم بدین مغزمو آروم کنم انگار کلشو مه گرفته و توش خیلی شلوغه و سنگینی میکنه انگار همه چي تاريکه
      تو رو خدا کمکم کنین نمیخوام آیندمو با دستاي خودم نابود کنم چون دیگه نمیتونم خودمو تا آخر عمرم ببخشم
      قلم چي هم هروقت ميرم دیگه برا پیشرفت تراز نميرم چون همیشه منتظر بدترين نتایج هستم و تسلیم شدم کلا هر بار دیگه میدونم کم میارم و اکثر سوالارو دیگه حتی نمیخونم چه برسه جواب بدم منزوی شدم
      دکترم پيشنهاد ندين لطفا
      ممنون که وقت با ارزشتونو گذاشتين و تمامشو خوندين

سلام عزیز
      1)اینو بدون تنها نیستی همه این حسو دارن-همه از عاقبت بد میترسن
      2)اینا همه نتیجه تفکر خودته خودت اینجور میخوای-سعی کن افکارتو عوض کنی
      3)هر چیزی نتیجه ای داره-اگه درس بخونی حتما نتیجه میده
      4)به اینده خوب فکر کن==>اگه درس بخونی=>یه ادم موفق-یه نمونه خوب برای همه-زبانزد میشی-باعث افتخار خانواده...
      5)با کسایی که انرژی منفی میدن هم صحیت نشو-کسایی که درسخونن و امیدشون زیاده(شماره بدم؟؟؟؟؟)
      6)خودت باید سعی کنی حالت و تفکراتت رو عوض کنی-کسی جز خودت نمیتونه کمکت کنه-اگه از همین الان شیوتو عوض کردی راحت میشی اگه نه هر روز بد تر-پس یه اهنگ پر انژی بذار،به هیچی جز اینده درخشان فکر نکن،تو بایــــــــــــــــــــــ ـــــــــد بتونی
      7)موفق باشی
      خلاف قوانین.

2. Top | #62
      Pro
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سعی کن دنبال یک هیپنوتیزم کننده باشی البته باید معتبر باشه و سابقه ی کار داشته باشه و حتما با پدر یا مادر و یا هردوشون مراجعه کن.
      با هیپنوتیزم بهت خورانده میشه که تو استرس نداری و بهترین نتایج رو کسب خواهی کرد.
      پ.ن:اگر پیدا نکردی بیا پیش خودم

3. Top | #63
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قرص پروپانولول ۲۰ یکی صبح یکی شب اینو مدت ها قبل پزشک برام تجویزکرد

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      من زمانی که استرس میگیرم سوره حضرت محمد (ص) رو میخونم.ارامش خاصی میده حتما امتحان کن

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات

اظطراب شدید.....

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanhg نمایش پست ها
      قرص پروپانولول ۲۰ یکی صبح یکی شب اینو مدت ها قبل پزشک برام تجویزکرد
      دوست عزيز ، دكتري كه حداقل ٧ سال درس خونده بود اينو براي شما تجويز كرد نه ايشون ! دليل نميشه شما هم بياي برا ايشون تجويز كني !!! يادمون باشه براي كمك به ديگران با اطمينان عمل كنيم كه باعث نشيم يه نفر به خاطر حرف ما كه قصدمون هم كمك بوده آسيب ببينه ! شايد ايشون اصلا حساسيت داشته باشن به دارويي كه شما مصرف ميكني !

Sent from my iPhone using Tapatalk
      در جامعه ای زندگی میکنم
      که بسیاری از مردمانش با یک “استخاره” هدف تعیین میکنند
      و با یک “عطسه” از هدف خود دست میکشند

از کانال sarzaminglico@ در تلگرام حتماااااا دیدن کنید , قول میدم موثر باشه
      ویرایش توسط AmiR.R-0017 : 07 فروردین 1395 در ساعت 15:34

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن