خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 65
    1. Top | #46
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در ضمن یادم رفت بگم از آلن دارو نخورین چون حداقل 3 ماه طول می کشه.تا عادت بشه و عوارض خواب آلودگی و .... بره

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad96 نمایش پست ها
      در ضمن یادم رفت بگم از آلن دارو نخورین چون حداقل 3 ماه طول می کشه.تا عادت بشه و عوارض خواب آلودگی و .... بره
      درسته میدونم
      ممنون

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad96 نمایش پست ها
      راه حلل نهایی: با بدترین چیزایی که احساس میکنید رو به رو شید :
      قلم چی : ببینید آیا وقتی که کارنامه رو میگیرین وضع خوبه یا بد و سپس نتیجه گیری کنین
      ببينيد ما اساس رو این در نظر ميگيریم که 0 مطلق هستین ،ولی میگیم که دوران طلایی نوروز یعنی میشه یه جهش درست حسابی کرد ،فقط تا می تونین درس بخونين، قبل از هر روز و هر هفته برنامه ريز روزانه داشته باشین از مقايسه
      خودتون با خود ديروزتون و ديروزتون استفاده کنين، به نظر من و تجربه خودم از (بيمارام ) دلیل اصلی
      تو خيليا میتونه مقایسه وضع فعلی خود با دیگران باشه
      صفر مطلق نيستم

4. Top | #49
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hello نمایش پست ها
      صفر مطلق نيستم
      بله میدونم خوب شما که از خيليا جلو هستين

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه ها به دادم برسین وضعم خرابه
      فک میکنم کم مونده عقلمو از دست بدم وانگار تمام روز سوار کشتی صبام و هی بالا پایین می ره تنگی نفسم گرفتم
      تو رو خدا کمکم کنين امروز به زور خودمو یکم جمع و جور کردم و درس خوندم اشتهامم تماما از دست دادم و افتادم تو افسردگی
      خواهشا ورزش و مديتيشن نگین جون انجام میدم و نصیحتم نکنین چون همشو شنیدم و دیگه خسته شدم فقط کمک کنین و راهی نشونم بدین مغزمو آروم کنم انگار کلشو مه گرفته و توش خیلی شلوغه و سنگینی میکنه انگار همه چي تاريکه
      تو رو خدا کمکم کنین نمیخوام آیندمو با دستاي خودم نابود کنم چون دیگه نمیتونم خودمو تا آخر عمرم ببخشم
      قلم چي هم هروقت ميرم دیگه برا پیشرفت تراز نميرم چون همیشه منتظر بدترين نتایج هستم و تسلیم شدم کلا هر بار دیگه میدونم کم میارم و اکثر سوالارو دیگه حتی نمیخونم چه برسه جواب بدم منزوی شدم
      دکترم پيشنهاد ندين لطفا
      ممنون که وقت با ارزشتونو گذاشتين و تمامشو خوندين
      ببخشید من هنوز متوجه نشدم مشکلتون چیه؟نا امیدین؟خسته این؟خواب الوده اید؟حوصلتون سررفته؟میترسید از اینده؟موضوع چیه

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR.R-0017 نمایش پست ها

سلام
      کاری به پست اولت ندارم ! ولی بهت یه کلمه میگم ؛ بجای اینکه فک کنی دنیا ارزش زنده بودنو نداره , به این فکر کن که کنکور ارزش این فکرای عجیب غریب اونم واسه یه دختر رو نداره ! کنکور بخشی از زندگیه نه همش ! به این خاطر درباره پست اولت چیزی نمیکم چون خودت همه موارد رو محدود کردی !!! نه کسی نصیحت کنه نه راهی پیشنهاد بده ...!
      فقط همین که گفتم رو بهش فکر کن ! ایشاا... که موفق باشی !
      وقتی همه خونواده ازت توقع دارن وقتی این کنکور لعنتی توی ایران شده یه سکوی پرتاب واسه خیلیا (همه اینجوری فک نمیکنن میدونم) وقتی ترس از شرمندگی از پدر و مادر داری اینا هیچ ربطی به پسر یا دختر بودن نداره

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یه چیز یادم رفت بگم سال پیشم افتادم تو این وضع و 6 ماه مظطرب و افسرده بودم
      واقعا نمیخوام دوباره اون جوری بشم
      یعنی پارسال هم کنکور داشتی؟

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohands mm نمایش پست ها

یعنی پارسال هم کنکور داشتی؟
      نه ندادم

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

ببخشید من هنوز متوجه نشدم مشکلتون چیه؟نا امیدین؟خسته این؟خواب الوده اید؟حوصلتون سررفته؟میترسید از اینده؟موضوع چیه
      همه تو یه پکیج
      ذهنم آروم نداره و تمرکزم ندارم

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      همه تو یه پکیج
      من فعلا بی حوصله +اعصاب خورد+بی هدف هستم فک کنم به خاطر خستگی باشه خب یه مدت ول کن همه چیزو ما که آدم اهنی نیستیم خب خسته میشیم (چه مظلومانه کفتم)امید خیلی مهمه

11. Top | #56
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درصدات که خیلی خوبن

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این جوری ک داری خودتو نابود میکنی !!!
      ببین بهترین راه بیخیالیه اگه الانم نمیتونی باس یاد بگیری ..اگه ام مامان بابات مث من سخت گیر ان از الان امادشون کن ی شاید ی سال هم بمونی
      تو کنکورتو بده هرچه شد بادا باد
      هر کی ام ک ازت پرسید این چ درصدایی و اخم و تخم کرد بگو ب شما ربطی نداره من از وضعم راضیم
      فوقش سال بعدم میدی کنکور
      خدایی این فامیلا بد جور اعصاب خورد میکنن من ک پارسال کنکور داده بودم اقا همین ک نتایج اومد ی کسایی زنگ و اس ام اس میزدن ک ببینن نتایجم چطوره ک تو حالت عادی جواب سلامم ب زور میدادن

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات

وقتی همه خونواده ازت توقع دارن وقتی این کنکور لعنتی توی ایران شده یه سکوی پرتاب واسه خیلیا (همه اینجوری فک نمیکنن میدونم) وقتی ترس از شرمندگی از پدر و مادر داری اینا هیچ ربطی به پسر یا دختر بودن نداره
      چرا شما میخوای کنکور رو بخاطر بقیه بدی ؟ هرکس برای خودش زندگی میکنه ! پدر مادر هم توقع دارن درست ! ولی اینجوری نیست که دوروز دیگه رشته دلخواهشون قبول نشدی تردت کنن ! ولی در کل من منظورم از این قضیه دختر و پسر سربازی و زمان آزاد تر برای دخترا بود اینکه میتونین بعد تر هم دوباره کنکور بدین ! نه اونی که شما فک کردین !

منظورم این بود شما دخترا وقت آزاد تری دارین اگه بیماری یا مشکلی جلوتون رو میگیره ارزش نداره به خاطر کنکور مریض بمونین چون خیلی دفه دیگه فرصت دارین ! میتونین مثلا اگه یه مشکل اینطوری دارین اگه پزشک گفت از خیر کنکور امسال هم بگذرین
      در جامعه ای زندگی میکنم
      که بسیاری از مردمانش با یک “استخاره” هدف تعیین میکنند
      و با یک “عطسه” از هدف خود دست میکشند

از کانال sarzaminglico@ در تلگرام حتماااااا دیدن کنید , قول میدم موثر باشه
      ویرایش توسط AmiR.R-0017 : 05 فروردین 1395 در ساعت 14:12

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      همه تو یه پکیج
      راستی ؛ این همه ما پنیک پنیک میکنیم اصلا بگم چیه شاید اصلا پنیکی در کار نباشه !!!
      پنیک یعنی ترس ! ترس از هر چیزی میتونه باعثش بشه ! علائمش هم اینان که معمولا تو یه لحظه آدم رو غافلگیر میکنن و آدم احساس میکنه الانه که دیگه یه سکته بکنه یا بمیره!
      تپش قلب - عدق شدید و یهویی - احساس فشار و درد توی قسمت قفسه سینه - لرزش بدن و احساس گیجی و از دست دادن تعادل که اگه این آخری هارو ندارین احتمال خیلی زیاد اصلا پانیک نیست ! یه اضطراب ساده مث همه ما که خیلی جدی میگیرینش و یا حتی بیماری دیگه که فقط یه پزشک خوب راه حلش هست ! ایشاا... که موفق باشید
      در جامعه ای زندگی میکنم
      که بسیاری از مردمانش با یک “استخاره” هدف تعیین میکنند
      و با یک “عطسه” از هدف خود دست میکشند

از کانال sarzaminglico@ در تلگرام حتماااااا دیدن کنید , قول میدم موثر باشه

15. Top | #60
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان این چیزی که میخوام بگم با انگیزه دادن اشتباه نشه این واقعیته ,راستش من از تابستون دارم میخونم یه دختر خانمی اومده بود کافی نت واسه ثبت نام کنکور یه موضوعی بیش اومد فهمیدم این خانوم اصلا نمیدونه که باید تو کنکور ریاضی و زبان هم امتحان بده و معدلشم 16.60 بود,

چند نفر اون طوری که میخوان میخونن؟ خیلی کم

چند نفر تو عید خوب میخونن؟ خیلی کم (اون 100-200 نفر اول کنکور)

درسته شما کمی درهم برهم هستین ولی بخودتون بقبولونین که فقط درس بخونین و تو عید جزو این 200 نفر باشین اینو بدونین که شما تو این احساس تنها نیستین الان خیلیا این طور و حتی خیلی بدتر هستن

خوب کاظم قلم چی میگه که: به جای این که داور خوبی باشین بازیکن خوبی باشین این در مورد من هم صدق میکنه خخخخ

به عنوان اخرین بستم تو این توبیک امیدوارم دیگه مثله تموم شده باشه

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن