خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 65
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh4247 نمایش پست ها
      بچه حال منم خوب نیس دوس ندارم بگم افسرده شدم روحم خسته شده میخام از الان شروع کنم همین الان پشت میزم نشستم میخام از پاییه شروع کنم خیلی وقته درست حسابی نخوندم نمیگم نخوندم خوندم ولی طوری نخوندم ک ۱۰۰٪ یا حتی ۵۰٪ رو اون مطلب تسلط داشته باشم از هر درسی چن صفحه ، ی فصل خوندم میخام همه ی تلاشمو بکنم از همین الان هم شروع میکنم فقط برام دعا کنید
      امیدوارم موفق باشی

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hello نمایش پست ها
      امیدوارم موفق باشی

قطعا خواهد شد به شرط اعتقاد به اینکه فقط غیر ممکن غیر ممکنهو توکلت علی الله...

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      از اواسط پاییز شروع شد ولی بعد یعنی نزدیکای تابستون شدت گرفت
      یه بارم قبلش افتادم فک کنم حدودای یه ماه تو زمستون دقیق یادم نیس
      اگه پنیک باشه یا نباشه ، شما باید دست از لجبازی برداری تشریف ببری پیش یه دکتر خوب و عالی و درجه یک !!! که من پیشنهادم همون دکتر شیرازه خواستین واستون بپرسم کی بود ! لطفا پشت گوش نندازین ! دکتر آدم رو نمیخوره ! پنیک و اتفاقاتی که به همراهش هست از من بپرس که با گوشت و استخونم عوارضش رو احساس کردم !
      در جامعه ای زندگی میکنم
      که بسیاری از مردمانش با یک “استخاره” هدف تعیین میکنند
      و با یک “عطسه” از هدف خود دست میکشند

از کانال sarzaminglico@ در تلگرام حتماااااا دیدن کنید , قول میدم موثر باشه

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      راستشو بخوايين ترجیح میدم دارو مصرف نکنم مخصوصا ضدافسردگی که اگه علائمی هم ناخوشایندی هم نداشته باشه که به احتمال99% داره حدود یه ماه طول می کشه که کامل اثر کنه حالا اگه اثر کنه
      راه طبیعی ميدونين؟
      ولی تماما تمرکزمو از دست دادم و ذهنم کلا نمی کشه و آشفتست
      راه حل طبیعی نداره چون دلیل درست و حسابی هم نداره . فقط اگه روزانه یه ساعتی برید تو خیابون قدم بزنید ، با دوستاتون بگردید یا تو پارکی چیزی درس بخونید کمی بهتر میشید . قهوه و چای و کاکائو و نوشابه و هرچیزی که کافئین داره هم نخورید .
      ولی حتما حتما به پزشک مراجعه کنید . هم روانپزشک و مغز و اعصاب

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

داداش گلم حرفت درسته ولی من الان چیزی براشت تجویز نکردم . گفتم به پزشک بگه . ایشون چندین ماهه که همچین مشکلی داره و پشت گوش انداخته تا حدی که این حمله های اخیرش باعث شده توی اولین جایی که برای مشاوره بهش دسترسی داره ینی این انجمن سوالش رو بپرسه ... هیچکی اینجا پزشک نیست ولی همه میتونن بهش پیشنهاد بدن که به پزشک مراجعه کنه ، اون دارو ها که گفتم خیلی خطرناک میتونه باشه (غیر از پروپرانول) ولی دارو رو برای همچین موقعی ساختن دیگه !
      درسته شما تجویز نکردی ! ولی پیشنهاد دادنش هم خطرناکه ! باید یه پزشک تشخیص بده که بدردش میخوره یا نه ! اصن ممکنه حساسیتی داشته باشه نسبت به اون دارو ! شما تجویز نکردی ولی تو داروخونه هر دارویی رو پولش رو بدی میدن بهت معمولا ! کار ندارن نسخه پزشک باشه یا نه ! و حالا شما فرض کن فردی این پست رو بخونه دکتر هم دوس نداشته باشه ؛ بگه وقتی این میدونه این داروعه به دردم میخوره دیگه چرا الکی برم دکتر ؟ خودم میخرم ! تازه از اونجایی که همه ما ایرانیا یه پزشک درون هم داریم همچین چیزی دور از انتظار نیست ! بیا و قانع شو جایی دارو هم پیشنهاد نده تا وقتی که ان شاا... خودت صلاحیتش رو بدست بیاری ! ♥
      در جامعه ای زندگی میکنم

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR.R-0017 نمایش پست ها

درسته شما تجویز نکردی ! ولی پیشنهاد دادنش هم خطرناکه ! باید یه پزشک تشخیص بده که بدردش میخوره یا نه ! اصن ممکنه حساسیتی داشته باشه نسبت به اون دارو ! شما تجویز نکردی ولی تو داروخونه هر دارویی رو پولش رو بدی میدن بهت معمولا ! کار ندارن نسخه پزشک باشه یا نه ! و حالا شما فرض کن فردی این پست رو بخونه دکتر هم دوس نداشته باشه ؛ بگه وقتی این میدونه این داروعه به دردم میخوره دیگه چرا الکی برم دکتر ؟ خودم میخرم ! تازه از اونجایی که همه ما ایرانیا یه پزشک درون هم داریم همچین چیزی دور از انتظار نیست ! بیا و قانع شو جایی دارو هم پیشنهاد نده تا وقتی که ان شاا... خودت صلاحیتش رو بدست بیاری ! ♥
      اینجوری نیست که هرکی هر دارویی خواست بره از داروخونه بگیره که درضمن اون دارو اعتیاد آوره بدون نسخه به هیچکس نمیدن ! اصلا کی همچین کاری میکنه ؟؟

There is enough light
      for one who wants to see

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات

اینجوری نیست که هرکی هر دارویی خواست بره از داروخونه بگیره که درضمن اون دارو اعتیاد آوره بدون نسخه به هیچکس نمیدن ! اصلا کی همچین کاری میکنه ؟؟
      والا خود من واسه بابام از داروخونه بدون نسخه پزشک زاناکس میگرفتم ! که باید بدونی چطور داروییه !!! دیگه بقیش که فرقی نداره !!!

راستی منظور من این نیست که دارو بده !!! دارو اتفاقا خیلی هم خوبه ولی بجای خودش !! اگه خوب نبود که نمیساختن ! عوارض دارو های پنیک رو هم فقط اینا هستن که از بین میبرن ؛ ورزش زندگی سالم با فکرای مثبت فک کردن به جنبه های خوب زندگی بجای منفی هاش... کلا عوارض دارو های اعصاب درمان دارن برخلاف بقیه دارو هاا ! که درمانشون همین هاس که گفتم و چیزایی مثل این ها !
      در جامعه ای زندگی میکنم

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

والا خود من واسه بابام از داروخونه بدون نسخه پزشک زاناکس میگرفتم ! که باید بدونی چطور داروییه !!! دیگه بقیش که فرقی نداره !!!

راستی منظور من این نیست که دارو بده !!! دارو اتفاقا خیلی هم خوبه ولی بجای خودش !! اگه خوب نبود که نمیساختن ! عوارض دارو های پنیک رو هم فقط اینا هستن که از بین میبرن ؛ ورزش زندگی سالم با فکرای مثبت فک کردن به جنبه های خوب زندگی بجای منفی هاش... کلا عوارض دارو های اعصاب درمان دارن برخلاف بقیه دارو هاا ! که درمانشون همین هاس که گفتم و چیزایی مثل این ها !
      اینکه جز دارو های بدون نسخه نیست من دیگه حرفی ندارم. فقط مونده تو داروخونه متامفتامین هم بدن دست مردم .
      دوستان خود درمانی کار خوبی نیست برید پیش پزشک . همین !

There is enough light
      for one who wants to see

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات

اینکه جز دارو های بدون نسخه نیست من دیگه حرفی ندارم. فقط مونده تو داروخونه متامفتامین هم بدن دست مردم .
      جالبه قبل عید نمیذارن پست مواد شیمیایی بفرسته جایی به خاطر چارشنبه سوری از اونور تو داروخونه ها همه چیز رو بدون نسخه میفروشن !!

دوستان خود درمانی کار خوبی نیست برید پیش پزشک . همین !
      والا موقع تحریم ها بزور و زحمت تو شهر خودمون گیر نمیومد سفارش دادیم اهواز عموم از داروخونه 20 بسته خرید فرستاد !!! از همون بوشهر خودتون هم یه بار 5 بسته یکی واسمون خرید فرستاد ! همش هم از داروخونه ! اتفاقا خارجیش ساخت بلژیک فک کنم بود ! به زحمت گیر میاوردیم ولی هر داروخونه ای هرجا میگفتیم بدون نسخه میدادن ! و آیا فراموش کردیم که در ایران زندگی میکنیم ؟!

اون نصیحتت هم ان شاا... همه گوش بگیرن !
      خیلی مهمه ولی تو کشور ما خیلی بی اهمیت....
      در جامعه ای زندگی میکنم

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

والا موقع تحریم ها بزور و زحمت تو شهر خودمون گیر نمیومد سفارش دادیم اهواز عموم از داروخونه 20 بسته خرید فرستاد !!! از همون بوشهر خودتون هم یه بار 5 بسته یکی واسمون خرید فرستاد ! همش هم از داروخونه ! اتفاقا خارجیش ساخت بلژیک فک کنم بود ! به زحمت گیر میاوردیم ولی هر داروخونه ای هرجا میگفتیم بدون نسخه میدادن ! و آیا فراموش کردیم که در ایران زندگی میکنیم ؟!
      نه فراموش نکردم در ایران زندگی میکنیم ولی داروخونه های اینجا ندیدم اینجور باشن . من یه بار رفتم الکل بگیرم برا یه هیتر الکلی سوال پیچم کرد آخرش هم گفت نداریم

ر.ا : نشانه ها رو جدی بگیرید برید پیش دکتر

There is enough light
      for one who wants to see

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات

نه فراموش نکردم در ایران زندگی میکنیم ولی داروخونه های اینجا ندیدم اینجور باشن . من یه بار رفتم الکل بگیرم برا یه هیتر الکلی سوال پیچم کرد آخرش هم گفت نداریم

ر.ا : نشانه ها رو جدی بگیرید برید پیش دکتر
      میخوای بعدا آدرسش رو از عموم بپرسم اگه یادش بود بهت میگم چه داروخونه ای بود , از ای به بعد خواستی الکل بگیری بری پیشش !!

ر.ا : دارو خوردن ؛ دکتر رفتن ترس نداره مصرف دارو اشکال نداره خیلی هم خوبه به شرطی که نظر پزشک خوب پشتش باشه ! از یوزر عزیز؛ hello در خواست میکنم تشریف ببرن پیش یه متخصص چه مغز و اعصاب چه روان پزشک ! هنوز هیچ خبری نیست هیچ مشکلی نداری شما فقط به خاطر شاید کنکور یکم سردرگم شدی ؛ ولی اگه پنیک جدی بشه روزگار آدم رو سیاه میکنه ! یا میکشه یا مجبور میکنه طرف خودش خودش رو .... !!! لطفا خواهشا سر قضیه دکتر رفتن لجبازی رو زمین بزارین ! حتی شده امسال رو از کنکور بگذرین ولی برین دکتر که بقیه عمرتون سر یه قضیه مسخره خراب نشه ! بازم میگم ؛ کنکور بخشی از زندگی و اولین چالش و مشغولی واقعی زندگیه ! البته برای اکثریت ! ولی همه زندگی نیست ! چیزی نیست که بخاطرش یه دختر به همچین فکرای عجیب و ترسناکی فکر کنه !!!
      زندگیت از کنکورت خیلی خیلی خیلی بیشترترتر مهمه ! 10 سال دیگه به این قضیه میخندی اگه درست باهاش برخورد کنی
      موفق باشی !
      @Hello
      در جامعه ای زندگی میکنم

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      همه ی اینا فقط برای اضطرابه ؟ اظطراب از عدم اعتماد بنفس میاد باید خودت اعتماد به نفستو قوی کنی

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان منم مثل شما 3 ماه دیگه کنکورمه استرسم ندارم دلیلشم اینه که از مرداد سال پیش با برنامه راهبردی اومدم جلو ترازمم زیاد خوب نیس در حد5500 این بی معنی شدن زندگی هم آذر94 حس کردم جوری که حس خل شدن و دیوونگی بم دست داد این حس تا دو هفته همراهم بود هر کسی رو میدیدم که کنکور داده حس میکردم رفته بهشت!زمستون که شد به خودم گفتم اگه درست حسابی یعنی با برنامه و فهمیدن نقاط ضعف و قوت درس بخونی سال دیگه الان همین موقع راحتی! میتونی بری پای گوشی و تلگرام و اینستا و اصلا کنداکتور شبکه هارو بخوری! هرچی هست از الانت بهتری! عید 95 که شد حس کردم هیچی نخوندم از اول سال! خستگی ای حس نمیکردم با وجود اینکه روزی 12 ساعت پیوسته میخوندم ولی تو دید و بازدید عید روحیم قوی شد چون فامیل برای یه پزشک یا دندون پزشک کلا امثالهم احترام خاصی قاِئلن با برنامه کانون میرم جلو تا روز کنکور! شما هم استرس کاذب نداشته باشین دیرم نشده روز کنکور قراره انتقام 10 12 سال مدرسه رفتن و درس خوندنو بگیریم! شاد باشین و یه صلواتم واسه آرامش ما کنکوری ها بفرستین ممنون

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برنامه ریزی رو کوتاه مدت انجام بده... ب جای هفتگی سه روز ی بار
      بازه های خالی رو تو برنامه ریزیت در نظر بگیر
      با ادمای + بگرد
      هدفتو خیلی بزرگ بچسبون ب دیوار اتاقت..... من هم دکتر سمیعی رو زدم هم رو وایت برد نوشتم دارو بهشتی
      با ادمای منفی نگرد....خخخخ..... خاستم زیاد بشع!!!
      ی تغییراتی ایجاد کن.... جای مطالعه نور اتاق.... مثلا چراغ مطالعه استفاده کن..... ی چیزایی ک برات جالب باشن!!!
      صفر کلوین بخر.... یا روشهای موفقیت در تحصیل!!!
      [IMG][/IMG]

15. Top | #45
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راه حلل نهایی: با بدترین چیزایی که احساس میکنید رو به رو شید :
      قلم چی : ببینید آیا وقتی که کارنامه رو میگیرین وضع خوبه یا بد و سپس نتیجه گیری کنین
      ببينيد ما اساس رو این در نظر ميگيریم که 0 مطلق هستین ،ولی میگیم که دوران طلایی نوروز یعنی میشه یه جهش درست حسابی کرد ،فقط تا می تونین درس بخونين، قبل از هر روز و هر هفته برنامه ريز روزانه داشته باشین از مقايسه
      خودتون با خود ديروزتون و ديروزتون استفاده کنين، به نظر من و تجربه خودم از (بيمارام ) دلیل اصلی
      تو خيليا میتونه مقایسه وضع فعلی خود با دیگران باشه

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 13 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن