خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 65
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hello نمایش پست ها
      نه اصلا ناراحت نشدم
      درس که خوندم و قلم چی هم ميرم
      معمولا درصدام اینان.
      ادب60عرب 20زبان 100 دین 80
      ریاضی 30-40 ،فیزیک30-40،زیست 60، زمین40،شیمی 40-50
      البته اگه دو آزمون آخر و در نظر نگیری که آخريشم غایب بودم
      اگر من بخوام بگم:
      خوب مشخصا باید عربی کار کنی من پیشنهاد میدم با یه استاد...یا ویدئوی آموزشی...
      و زیست و شیمیو مرور کنی...بقیه درصدات خوبه...
      10 روز فقط اینارو بخونی تا در واقع قسمتایی که ضعیفی رو برطرف کرده باشی...بعد راحت میتونی به بقیه برنامت برسی که جز این 3 تا تو بقیش خیلی خوب بوده...

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خوش حالم که در حد من حالت بد نیست
      من امروز حداقل 7 بار حملات اظطراب اومده سراغم و دیگه فک میکنم این دنیا ارزش زنده بودنو نداره
      ولی خواهش میکنم قبل اين که شدت بگیره مال تو جلوشو بگیری یه جورا يي چون نمیخوام مثل من شی
      موفق باشی
      پنیک اتک داری ؟ دکتر هم رفتی ؟یا همینجوری دور وبریات دکتربازی در اوردن گفتن هیچی نیست فقط استرسه ؟؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      پنیک اتک داری ؟ دکتر هم رفتی ؟یا همینجوری دور وبریات دکتربازی در اوردن گفتن هیچی نیست فقط استرسه ؟؟
      آره نه نرفتم آره

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آره نه نرفتم آره
      پنیک اتک به تنهایی چیز خاصی نیست ولی اگه نشونه یه بیماری دیگه باشه خیلی خطرناکه . برو پیش یه نورولوژیست بگو پنیک اتک داری . بگو کنار داروی ضد افسردگی بنزودیازپین هم بنویسه برای مواقعی که دچار این مشکل میشی . اگه تپش قلب داری بگو پروپرانول هم بنویسه

There is enough light
      for one who wants to see

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بازم جمله معروفمو میگم....خودتون جوابتونو میگیرین..........الیس الله بکاف عبده؟؟؟؟؟؟؟؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

پنیک اتک به تنهایی چیز خاصی نیست ولی اگه نشونه یه بیماری دیگه باشه خیلی خطرناکه . برو پیش یه نورولوژیست بگو پنیک اتک داری . بگو کنار داروی ضد افسردگی بنزودیازپین هم بنویسه برای مواقعی که دچار این مشکل میشی . اگه تپش قلب داری بگو پروپرانول هم بنویسه
      راستشو بخوايين ترجیح میدم دارو مصرف نکنم مخصوصا ضدافسردگی که اگه علائمی هم ناخوشایندی هم نداشته باشه که به احتمال99% داره حدود یه ماه طول می کشه که کامل اثر کنه حالا اگه اثر کنه
      راه طبیعی ميدونين؟
      ولی تماما تمرکزمو از دست دادم و ذهنم کلا نمی کشه و آشفتست

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خوش حالم که در حد من حالت بد نیست
      من امروز حداقل 7 بار حملات اظطراب اومده سراغم و دیگه فک میکنم این دنیا ارزش زنده بودنو نداره
      ولی خواهش میکنم قبل اين که شدت بگیره مال تو جلوشو بگیری یه جورا يي چون نمیخوام مثل من شی
      موفق باشی
      سلام
      کاری به پست اولت ندارم ! ولی بهت یه کلمه میگم ؛ بجای اینکه فک کنی دنیا ارزش زنده بودنو نداره , به این فکر کن که کنکور ارزش این فکرای عجیب غریب اونم واسه یه دختر رو نداره ! کنکور بخشی از زندگیه نه همش ! به این خاطر درباره پست اولت چیزی نمیکم چون خودت همه موارد رو محدود کردی !!! نه کسی نصیحت کنه نه راهی پیشنهاد بده ...!
      فقط همین که گفتم رو بهش فکر کن ! ایشاا... که موفق باشی !
      در جامعه ای زندگی میکنم
      که بسیاری از مردمانش با یک “استخاره” هدف تعیین میکنند
      و با یک “عطسه” از هدف خود دست میکشند

از کانال sarzaminglico@ در تلگرام حتماااااا دیدن کنید , قول میدم موثر باشه

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

مثلا با چه بیماری خطرناکه؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه چیز یادم رفت بگم سال پیشم افتادم تو این وضع و 6 ماه مظطرب و افسرده بودم
      واقعا نمیخوام دوباره اون جوری بشم

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ریلککککککککککس....ریلکسسسسس ........س..س.س.سس.س

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اولین بار چطور شروع شد ؟فصل پاییز بود یا ...؟
      مثلا با چه بیماری خطرناکه؟
      معمولا یه افسردگی سادست ولی چیزای بدتر هم میتونه باشه

There is enough light
      for one who wants to see

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات

برادر گلم اولا که احتمالا درس باشه حدست از پنیک ! اما دانشجوی پزشکی هم حق نداره دارو تجویز کنه ! چه برسه به من و شما که هنو کنکور رو هم نگذروندیم ! (راستش بابای خودم به خاطر پنیک 3 تا سکته ناقص مغزی تجربه کرد ! خیلی بیماریه بدیه ولی قطعا باید دکتر تشخیص بده و درمان کنه ! اصلا 4 تا دکتر اولی نفهمیدن تا یه دکتر بیمارستان سعدی شیراز فک کنم اولین بار تشخیص داد و خیلی هم خوب درمانش کرد؛ دستش هم درد نکنه ♥♥♥)

فقط از این باب گفتم که دارو های پنیک بسیار بسیار بسیار خیلی عوارض بد دارن و نباید همینطوری کسی استفاده کنه !
      در جامعه ای زندگی میکنم
      که بسیاری از مردمانش با یک “استخاره” هدف تعیین میکنند
      و با یک “عطسه” از هدف خود دست میکشند

از کانال sarzaminglico@ در تلگرام حتماااااا دیدن کنید , قول میدم موثر باشه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

اولین بار چطور شروع شد ؟فصل پاییز بود یا ...؟

معمولا یه افسردگی سادست ولی چیزای بدتر هم میتونه باشه
      از اواسط پاییز شروع شد ولی بعد یعنی نزدیکای تابستون شدت گرفت
      یه بارم قبلش افتادم فک کنم حدودای یه ماه تو زمستون دقیق یادم نیس

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR.R-0017 نمایش پست ها

برادر گلم اولا که احتمالا درس باشه حدست از پنیک ! اما دانشجوی پزشکی هم حق نداره دارو تجویز کنه ! چه برسه به من و شما که هنو کنکور رو هم نگذروندیم ! (راستش بابای خودم به خاطر پنیک 3 تا سکته ناقص مغزی تجربه کرد ! خیلی بیماریه بدیه ولی قطعا باید دکتر تشخیص بده و درمان کنه ! اصلا 4 تا دکتر اولی نفهمیدن تا یه دکتر بیمارستان سعدی شیراز فک کنم اولین بار تشخیص داد و خیلی هم خوب درمانش کرد)

فقط از این باب گفتم که دارو های پنیک بسیار بسیار بسیار خیلی عوارض بد دارن و نباید همینطوری کسی استفاده کنه !
      داداش گلم حرفت درسته ولی من الان چیزی براشت تجویز نکردم . گفتم به پزشک بگه . ایشون چندین ماهه که همچین مشکلی داره و پشت گوش انداخته تا حدی که این حمله های اخیرش باعث شده توی اولین جایی که برای مشاوره بهش دسترسی داره ینی این انجمن سوالش رو بپرسه ... هیچکی اینجا پزشک نیست ولی همه میتونن بهش پیشنهاد بدن که به پزشک مراجعه کنه ، اون دارو ها که گفتم خیلی خطرناک میتونه باشه (غیر از پروپرانول) ولی دارو رو برای همچین موقعی ساختن دیگه !

There is enough light
      for one who wants to see

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه حال منم خوب نیس دوس ندارم بگم افسرده شدم روحم خسته شده میخام از الان شروع کنم همین الان پشت میزم نشستم میخام از پاییه شروع کنم خیلی وقته درست حسابی نخوندم نمیگم نخوندم خوندم ولی طوری نخوندم ک ۱۰۰٪ یا حتی ۵۰٪ رو اون مطلب تسلط داشته باشم از هر درسی چن صفحه ، ی فصل خوندم میخام همه ی تلاشمو بکنم از همین الان هم شروع میکنم فقط برام دعا کنید

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن