خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: مشاور....

1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

♥♥مشاور....♥♥

سلام دوستان....

من یک مشاور میخوام که درسم رو کنترل کنه ...

میدونم خودم باید بخوام و بخونم اما اگر یه مشاور بالا سرم باشه بهتر میتونم پیش برم....

اگر رتبه ی برتری باشه چه خوب...

اگه سراغ دارین یا مایلید بگید لطفا....

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی از اعضای خانواده مثل برادر یا خواهرتون رو مسئول نظارت بر برنامه درسی خودتون تا کنکور کنیدتا بر انجام امورات درسی و کارهای روزانه تون برای جلوگیری از اتلاف وقت و تمرکز بروی درس تون نظارت کنن.
      اگر هم دوست دارین پول بریزین تو حلق برخی از مشاورنماها , که این بحثی جداگانه داره.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      مشاور فقط وقت تلف کردنه....

مامانا مشاوهای خوبی هستن....باورکن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      یکی از اعضای خانواده مثل برادر یا خواهرتون رو مسئول نظارت بر برنامه درسی خودتون تا کنکور کنیدتا بر انجام امورات درسی و کارهای روزانه تون برای جلوگیری از اتلاف وقت و تمرکز بروی درس تون نظارت کنن.
      اگر هم دوست دارین پول بریزین تو حلق برخی از مشاورنماها , که این بحثی جداگانه داره.
      من متاسفانه بچه ی اول خانواده ام

من دوست دارم از طریق همین انجمن به من کمک کنه....

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fati9712 نمایش پست ها

مادرتون میتونن این نقش رو برعهده بگیرن , دلسوزی ایشون مطمین باشین خیلی بیشتر از اعضای این انجمن خواهد بود و از طرفی به شما هم نزدیکتر هست.
      حتی اون شخص رو هم که مدنظرتون هست اگر پیدا کنید واقعا فکر میکنید جز به جز به کارهای شما نظارت خواهد کرد؟
      نظر شخصی بود , تصمیم گیری بر عهده خودتون , امیدوارم در این بازه زمانی بهترین انتخاب رو داشته باشین

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات

انجمن وقت تلف کردنه...

ولی میتونی از @Saeed735

کمک بگیری

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

مادرتون میتونن این نقش رو برعهده بگیرن , دلسوزی ایشون مطمین باشین خیلی بیشتر از اعضای این انجمن خواهد بود و از طرفی به شما هم نزدیکتر هست.
      حتی اون شخص رو هم که مدنظرتون هست اگر پیدا کنید واقعا فکر میکنید جز به جز به کارهای شما نظارت خواهد کرد؟
      نظر شخصی بود , تصمیم گیری بر عهده خودتون , امیدوارم در این بازه زمانی بهترین انتخاب رو داشته باشین
      حرفتون منطقیه....ممنون

(آدری هپبورن)

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان....

من یک مشاور میخوام که درسم رو کنترل کنه ...

میدونم خودم باید بخوام و بخونم اما اگر یه مشاور بالا سرم باشه بهتر میتونم پیش برم....

اگر رتبه ی برتری باشه چه خوب...

اگه سراغ دارین یا مایلید بگید لطفا....
      سلام دوست عزیز میتونید از مشاور سعید بابایی کمک بگیرید ایشون با نام saeed735 در انجمن حضور دارن.مشاور من هم هستن و ازشون راضیم. @Saeed735

روشهای مرور و تست زنیشونم در انجمن هست تو پروفشون میتونید ببینید.و برای پاسخگویی به سوالات دانش اموزاشونم هر زمانی در دسترس هستن.

حالا دوستان با مشاور مخالفن ولی برای من که داشتن مشاور در پیشرفت تحصیلیم موثر بوده هر کی با یه روش راحت تره برای من امکان اینکه والدینم

کنترلم کنن نیست چون خیلی گرفتارن ولی ایشون همیشه حواسشون به تایم خوندنم و زمان های استراحتم بوده و بهم گوشزد میکردن که الان تایم درسه

مثلا چرا انجمنی یا چرا نت هستی و منو به خودم میاوردن.

هر سوال درسی هم داشتم هر زمان برام سوال پیش اومد ایشون حضور داشتن و من میپرسیدم ازشون.

برنامه هاشونم طوری هست که خداراشکر عقب نمیفتم عقب هم که میفتم تایم جبرانی بهم میدن.

من که ازشون راضیم از نظرم مشاوره دادنشون حرف نداره با روشهای مرور و تست زنی بی نظیرشون.من کلا ادمی هستم که با داشتن مشاور بهتر میخونم.

پدر مادرم خیلی گرفتارن و حواسشون به من نیست اونقدرا.تو روز همش حس ناامیدی بهم دست میده باید یکی باشه که اونموقع دلایل ناامیدیمو بهش بگم و با حرفای منطقیش حالم خوب شه.

ایشون همیشه بهم روحیه میدادن و بهم میگفتن که دلیلی برای ناامیدی وجود نداره.کلا تو این برهه از زمان اکثر داوطلبا بهشون حس

ناامیدی دست میده و داشتن یه همراه یا یه مشاور خوب میتونه خیلی در بهبود حالشون موثر باشه.

انشالله همیشه موفق و موید و پیروز باشید.

یا علی مدد

ویرایش توسط Mahdiyeh313 : 04 فروردین 1395 در ساعت 21:18

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyeh313 نمایش پست ها

سلام دوست عزیز میتونید از مشاور سعید بابایی کمک بگیرید ایشون با نام saeed735 در انجمن حضور دارن.مشاور من هم هستن و ازشون راضیم. @Saeed735

روشهای مرور و تست زنیشونم در انجمن هست تو پروفشون میتونید ببینید.و برای پاسخگویی به سوالات دانش اموزاشونم هر زمانی در دسترس هستن.

حالا دوستان با مشاور مخالفن ولی برای من که داشتن مشاور در پیشرفت تحصیلیم موثر بوده هر کی با یه روش راحت تره برای من امکان اینکه والدینم

کنترلم کنن نیست چون خیلی گرفتارن ولی ایشون همیشه حواسشون به تایم خوندنم و زمان های استراحتم بوده و بهم گوشزد میکردن که الان تایم درسه

مثلا چرا انجمنی یا چرا نت هستی و منو به خودم میاوردن.

هر سوال درسی هم داشتم هر زمان برام سوال پیش اومد ایشون حضور داشتن و من میپرسیدم ازشون.

برنامه هاشونم طوری هست که خداراشکر عقب نمیفتم عقب هم که میفتم تایم جبرانی بهم میدن.

من که ازشون راضیم از نظرم مشاوره دادنشون حرف نداره با روشهای مرور و تست زنی بی نظیرشون.من کلا ادمی هستم که با داشتن مشاور بهتر میخونم.

پدر مادرم خیلی گرفتارن و حواسشون به من نیست اونقدرا.تو روز همش حس ناامیدی بهم دست میده باید یکی باشه که اونموقع دلایل ناامیدیمو بهش بگم و با حرفای منطقیش حالم خوب شه.

ایشون همیشه بهم روحیه میدادن و بهم میگفتن که دلیلی برای ناامیدی وجود نداره.کلا تو این برهه از زمان اکثر داوطلبا بهشون حس

ناامیدی دست میده و داشتن یه همراه یا یه مشاور خوب میتونه خیلی در بهبود حالشون موثر باشه.

انشالله همیشه موفق و موید و پیروز باشید.

یا علی مدد

خیلی ممنونم

(آدری هپبورن)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن