خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 77 از 77
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خب !

یکی با طرح سوالات عجیب خود را برتری میدهد ! یکی با روش های عجیب ! یکی هم با تشر های همسوی عقاید عام کنکوری ها !
      مستندی میدیدم که میگفت سعی پریاخته ای ها در تمام زندگی خود ادامه نسل از طریق تولید مثلشان است .
      وقتی دنیا بر سر تولید مثل در حد چند دقیقه از صبح به غروب درود میدهد ، ایا هوس پول خواسته بزرگیست که تک تک انسان ها دارند؟
      آیا کسی که نه مرا دیده برای من دل میسوزاند؟
      فردی میاید در جهت تحقق رویا های من تیغم میزند
      فردی هم به دنبال فرد اول میاید و روش رسیدن به وعده اولی را بر من میدهد ، او نیز مرا تیغ میزند
      کسی میاید در این بین نحوه اموزش کنکور در زمان سریع را ارائه میدهد ، او نیز مرا تیغ میزند
      کسی نیز تشری بر همه کس میزند! جز خویش کسی را باور ندارد! او نیز در انتها مرا تیغ میزند!
      دنیایی که در بیرون درب خانه مان هست دنیای تکراریست ، همه تیغی دارند دستشان که از ان خون برادر و دشمن میچکد !
      دنیا دو گونه بود دنیای کاغذی ، دنیایی که ما بودیم . ظلم دنیای حقیقی را رنگ زد ، تمام خوبی هایی که کتاب دبستان گوشزد میکرد دنیای کاغذی را نقاشی کشید!

دنیای وحشی آدمها نردبان کردن یکدیگر است ، انسان هوشمند تر از ان است که برای برتری نسل خود در اینده شاخ دربیاورد و در صخره ای 300 متری بر بزکوهی دیگری شاخ زند!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 11 اردیبهشت 1400 در ساعت 01:53

2. Top | #77
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      هیچکس برای ما دلسوز نیست وهرکس موقعیتی داشته باشد تا بتواند کنکوری ها را تیغ میزند پس نه کسی (یا موسسه ای)رو بیخود حمایت کنیم نه کسی(یا موسسه ای) رو بکوبیم هیچکس تو تیم ما نیست خیالتون راحت .......

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن