خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 77
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      یعنی من دیگ قلمچی نرم برم سنجش ثبت نام کنم ؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آها بیا وسط ...

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      آها بیا وسط ...

اسطوره ی کنکور ایران !

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پویا دقتی نمایش پست ها

با عرض سلام و وقت بخیر

بار ها در همین انجمن بنده و دیگر دوستان هم همین مطالب رو گفتیم و تنها چیزی که مشاهده کردیم افزایش آمار شرکت کننده های آزمون کلک چی ( ! ) بود

بچه ها هم که الحمد لله کاملا در گیر حواشی کنکور هستند و برای مثال همین الان که دارم می نویسم به جز من 20 نفر در این تاپیک هستن

در حالی که تستی که من در تاپیک عربی مطرح کردم فقط 1 نفر گزینه صحیحش رو مشخص کرده

حقیقتش دیگه دارم احساس می کنم اومدن به انجمن فایده ای نداره ....... مثال میزنم

بحث آزمون کلک چی رو که همه دیدن

این همه فریاد زدیم که کتاب زیادی نخرین ، الان هر روز کلی پیام برام میاد که ( من 5 تا کتاب بالفرض عربی دارم ، به نظر شما تو این مدت کدوم رو بخونم )

بحث های جنجالی معافیت سربازی ، درامد پزشکان ، سهمیه ایثار گران و موارد دیگر رو هم که دیدیم
      .
      .
      .
      ظاهرا دیگه اومدن به انجمن فایده ای نداره .... صادقانه میگم تا وقتی جامعه از همچین داوطلبایی پر باشه ، این جیب موسسات و مشاورانه که چاق تر میشه

و فریاد های من و امثال من هم به جایی نمی رسه

حرف پویا رو باید با آب طلا نوشت
      مخلصتم داداش

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من واقعا دردم همین موسسه است
      حسابان رو کلی تمرین میکنم توی خونه و دو برابر هر درس اختصاصی براش وقت گذاشتم آخرش هم درصدم از 30 یا 40 بالاتر نرفته در حالی که توی خونه شاید 80 یا 90 درصد میزنم تستای اون مبحث رو
      ولی سر جلسه تستایی میبینم که چشمام چهارتا میشن O_o
      بعد هم که بررسی میکنم میبینم طرف رفته از پاورقی فلان صفحه مطلب آورده (این قسمتش تیکه بود دیگه )
      سوالاش توی حسابان و هندسه اصلا دیگه شباهتی با کنکور ندارن ، یه چیزی در حد المپیاد طرح میشن دیگه
      و نتیجه اش میشه همونی که ایشون گفت ، ناامیدی یه عده زیاد .این بخش اول ولی بخش دوم
      من خودم به چشمای خودم دیدم افرادی رو که چون علی کرامت طراح زیست کانون بوده دی وی دی های جمع بندی پایه ایشون از رهپویان رو خریدن مثلا .
      کانون شده یه انگل ، ولی چه فایده ، چیزیه که جوی شده که همه انگار باید بهش بپیوندن

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من فکر میکردم نامه ی سرگشاده مخاطب خاص نداره.
      نامه ی سرگشاده هم نامه ی سرگشاده ی قدیم.

به نامه ای که گیرنده خاصی نداشته باشدو خطاب به یک نفر به شکل خصوصی نوشته نشده باشد .

پایبست و اینا رو ول کنین
      این خانه کلا ویران است

ویرایش توسط RAHI : 04 فروردین 1395 در ساعت 12:18

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAHI نمایش پست ها
      من فکر میکردم نامه ی سرگشاده مخاطب خاص نداره.
      نامه ی سرگشاده هم نامه ی سرگشاده ی قدیم.

به نامه ای که گیرنده خاصی نداشته باشدو خطاب به یک نفر به شکل خصوصی نوشته نشده باشد .

پایبست و اینا رو ول کنین
      این خانه کلا ویران است

این دوتا هم دیگ رو نقض نمیکنند ؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMansour نمایش پست ها
      من واقعا دردم همین موسسه است
      حسابان رو کلی تمرین میکنم توی خونه و دو برابر هر درس اختصاصی براش وقت گذاشتم آخرش هم درصدم از 30 یا 40 بالاتر نرفته در حالی که توی خونه شاید 80 یا 90 درصد میزنم تستای اون مبحث رو
      ولی سر جلسه تستایی میبینم که چشمام چهارتا میشن O_o
      بعد هم که بررسی میکنم میبینم طرف رفته از پاورقی فلان صفحه مطلب آورده (این قسمتش تیکه بود دیگه )
      سوالاش توی حسابان و هندسه اصلا دیگه شباهتی با کنکور ندارن ، یه چیزی در حد المپیاد طرح میشن دیگه
      و نتیجه اش میشه همونی که ایشون گفت ، ناامیدی یه عده زیاد .این بخش اول ولی بخش دوم
      من خودم به چشمای خودم دیدم افرادی رو که چون علی کرامت طراح زیست کانون بوده دی وی دی های جمع بندی پایه ایشون از رهپویان رو خریدن مثلا .
      کانون شده یه انگل ، ولی چه فایده ، چیزیه که جوی شده که همه انگار باید بهش بپیوندن
      من قبول دارم که کانون ۱۰۰٪خوب نیست و عالی نیست اما به این غلظت هم که میگی بد نیست
      من‌خودم قبول دارم بر فرض سوالات زیستش دقیقا مثل کنکور نیستن و فاصله دارن از کنکور اما اینقدر که میگید بد‌هم نیستن
      این چیزی هم که شما میفرمایید با عقل جور درنمیاد+با تجربه ی شخصی من
      من خداوکیلی وقتی سر درسی مسلط بودم (تسلط واقعی منظورمه)توی کانون هم خوب زدم و تراز خوبی هم گرفتم حالا ممکنه ۴۰درصد زده باشم اما ترازم خوب بوده همیشه برای درس هایی که مسلط هستم
      حالا اختلاف هست بین درصدایی که تو خونه میزنم با کانون هم نه مثل شما که تو خونه ۸۰-۹۰بزنم سر قلمچی ۴۰درصد!!یعنی ۴۰-۵۰درصد اختلاف!!!
      به نظر م شما منبع تستون قوی‌نیست وگرنه نباید اینجور بزنید البته یه احتمال دیگه هم هست که اون درس خیلی سخت طرح شده باشه که در اینصورت تراز وضعیت شما رو مشخص میکنه
      من یه چیز میگم اگر سخته برای همه سخته و درصد های کم رو هم تراز خوبی میده حالا اگر شما کم زدید درصد و‌ترازتون هم‌خوب نیست نشون میده که ایراد اصلی از روش مطالعه ی شما هست نه از تستای قلمچی
      ((تراز))یه چیز عالیه که بهانه سخت یا اسون بودن سوالات رو حذف میکنه
      سوالات سخت بودن درصد کم با تراز زیاد میده اگر‌هم معمولی بودن که مشخصه اگر هم اسون بودن باید بالا بزنید تا تراز خوبی بگیرید

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها

این دوتا هم دیگ رو نقض نمیکنند ؟
      نه نقض نمیکنه!!احتمالا شما قید ن​شده باشد اخر جمله توجه نکردید و فکر کردید نوشته شده باشد.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      به نظر من در آزمون های کانون سوالات زیست و شیمی در اختصاصی و تا حدودی ادبیات و دینی در عمومی به هیچ عنوان استاندارد نیست , این رو میشه از مقایسه سوالات کنکور با قلمچی فهمید ... لو رفتن سوالات و تراز کاذب کارنامه هم از دیگر معایب قلمچی هستش ...
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان من که این متنو نخوندم ولی خودتون رودرگیراین نکنین که چی خوبه چی بده.هیچ کس تعیین نمی کنه سوالات قلم چی استاندارد هست,وقتش مناسبه,فضای آزمون خوبه و.......فقط کنکورمشخص می کنه کی درست میگه.ماهم بایدازفرصت سوالات خوب قلم استفاده کنیم.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سال تو قلمچی بودم
      جز تبلیغ کتاب و عکاسی و رنگ آمیزی و جلسات مزخرف هیچی ندیدم
      پشتیبان ما پیام نورِ نور آباد رشته ی نمیدونم چی چی خونده بود میومد تز میداد !
      ^______________________^

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هر چیزی بستگی به استفاده مفید و درست ازش داره....والسلام

توییکه فقط جنبه بده قلمو میبینی و درگیر حاشیه هاشی پس بیخودی انتظار موفقیت نداشته باش....تمام

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      من قبول دارم که کانون ۱۰۰٪خوب نیست و عالی نیست اما به این غلظت هم که میگی بد نیست
      من‌خودم قبول دارم بر فرض سوالات زیستش دقیقا مثل کنکور نیستن و فاصله دارن از کنکور اما اینقدر که میگید بد‌هم نیستن
      این چیزی هم که شما میفرمایید با عقل جور درنمیاد+با تجربه ی شخصی من
      من خداوکیلی وقتی سر درسی مسلط بودم (تسلط واقعی منظورمه)توی کانون هم خوب زدم و تراز خوبی هم گرفتم حالا ممکنه ۴۰درصد زده باشم اما ترازم خوب بوده همیشه برای درس هایی که مسلط هستم
      حالا اختلاف هست بین درصدایی که تو خونه میزنم با کانون هم نه مثل شما که تو خونه ۸۰-۹۰بزنم سر قلمچی ۴۰درصد!!یعنی ۴۰-۵۰درصد اختلاف!!!
      به نظر م شما منبع تستون قوی‌نیست وگرنه نباید اینجور بزنید البته یه احتمال دیگه هم هست که اون درس خیلی سخت طرح شده باشه که در اینصورت تراز وضعیت شما رو مشخص میکنه
      من یه چیز میگم اگر سخته برای همه سخته و درصد های کم رو هم تراز خوبی میده حالا اگر شما کم زدید درصد و‌ترازتون هم‌خوب نیست نشون میده که ایراد اصلی از روش مطالعه ی شما هست نه از تستای قلمچی
      ((تراز))یه چیز عالیه که بهانه سخت یا اسون بودن سوالات رو حذف میکنه
      سوالات سخت بودن درصد کم با تراز زیاد میده اگر‌هم معمولی بودن که مشخصه اگر هم اسون بودن باید بالا بزنید تا تراز خوبی بگیرید
      تراز نفری که آزمون قبل حسابان رو 50 درصد زده رو ببنید :
      screenshot-131-.png

نفری که 100 زده :
      screenshot-130-.png

وقتی تراز 9000 بشه (فک کنم بالاترین تراز ممکن کانون 9000 باشه ) خودتون بسنجید سختی رو

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      آخرین پست :

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز و مدیریت انجمن و سایت جناب آقای رهبر :

بالاخره با یک پست کارمون رو شروع کردیم و باید با یک پست هم تموم شه ....... حرف ها و مطالب همه گفته شده و کسانی که دوستدار و خواهان حقیقت و عدالت هستن ، اونا

رو شنیدن ...... دوستان خوبی پیدا کردم و آرزوی موفقیت براشون دارم ... از بامداد امروز دوستان زیادی برام پیام دادن ، تشکر کردن و خواستار این بودن که بازم در انجمن بمونم ،

دستشون درد نکنه ، هر چند که دیگه وقت رفتنه

کسانی هم بودن که زحمت کشیدن توهین کردن و با این کار شخصیت نداشته خودشون رو بار دیگه نشون دادن .... اونا رو به خدا واگذار می کنم

به هر حال دوستانی که دنبال تست های حل شده در سایت هستن ، ما طی 2 سال کلی مطلب و تست قرار دادیم ، با کمی جستجو پیداشون می کنین

اگه سوالاتی هم براتون پیش اومد ، دوستانی در سایت هستند که پاسخ گوی شما باشن

از لطف و محبتی که به من داشتین ممنونم .... با لطف شما در دو رای گیری انجام شده نفر دوم شدم و از این بابت از همتون ممنونم

هر چند که مثل بعضی ها نبودم که هم از کامنت آقای x تشکر کنم و هم از کامنتی که به همین آقای x توهین شده !

از آقای رهبر هم که این انجمن رو درست کردن تا بتونیم با هم صحبت کنیم تشکر می کنم

با آرزوی موفقیت برای کسانی که قلبی پاک دارن و برای هدفشون تلاش می کنن

موفق و موید باشین

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن