دانش آموزان ،پدر و مادرها ،مديران ،مشاوران و پشتيبان ها
کانوني ها در هر آزمون،قبل از سوال هاي درسي به سوال هاي"برگه ي مشاوره و نظرخواهي"پاسخ مي دهند.
يکي از مهم ترين هدف هاي سوال هاي "نظرخواهي"،آموزش نکات مشاوره اي شامل منطق برنامه ي آزمون ها،منابع مطالعاتي و روش هاي مطالعه به شماست.بنابراين"نظرخواهي" راهي است براي ارتباط ما با شما دانش آموزان،پشتيبان ها،مديران،مشاوران و به خصوص اولياي گرامي.
براي تاکيد بيش تر بر نکته هاي کليدي و مهم نظرخواهي و همچنين دريافت بازخورد بيش تر و آزادتر از شما،تصميم گرفته ايم هر روز يک سوال را همراه با توضيح و تحليل مختصر براي شما در اين قسمت قرار دهيم.
از شما مي خواهيم پس از خواندن دقيق سوال،در قسمت نظرات،پاسخ ها و تحليل هاي خود را در خصوص اين که"کدام راهکار را مي پسنديد و چرا؟"براي ما ارسال کنيد.
مشاهده سوال هاي روز هاي قبل

توجه داشته باشيد فقط يک بار مي توانيد در اين بخش نظر خود را ارسال کنيد و نظر خود را درباره ي راه کارهاي ديگران با پسنديدن(لايک)اعلام کنيد.
حالا به سوال زير توجه کنيد و نظر خود را ارسال کنيد.

يک خبر خوب! در دوران جمع بندي رتبه ها جا به جا مي شوند
در جدول زير پيشرفت رتبه هاي برتر سال 91 را در دوران جمع بندي نشان داده ايم.

<>vآيا شما نيز در دوران جمع بندي پيشرفت خواهيد کرد؟ 1) بله زيرا برنامه ي مشخص و تصميمات واضحي براي دوران جمع بندي دارم.
2) بله زيرا روش سه روز يک بار و کتاب زرد اختصاصي را حتما تمرين خواهم کرد.
3) بله زيرا در دوران جمع بندي با اعتماد به نفس و اميد بيش تر و سخت کوشي بيش تر درس خواهم خواند.
4) بله زيرا در دوران جمع بندي مطالب مهم را تمرين مي کنم و يادگيري هاي ناقص را به يادگيري کامل تبديل مي کنم و به جز مطالب نخوانده اي که زود ياد مي گيرم،مطلب جديد نخواهم خواند.

منبع:کانون