خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

این برنامه ریزی تفکیک اختصاصی عمومی دوماهه خوبه؟

سلام.دوستان گلم یکی از رفیق هام پارسال این کارو کرد نتیجه گرفت به نظرتون خوبه؟
      ماه اول یعنی فروردین اومد اختصاصی هارو خوند تست هم زد.ماه دوم هم مرور اختصاصی همراه عمومی ماه سوم یعنی خرداد جمع بندی کرده بود ناگفته نماند پایه خوبی هم داشت یعنی پیش زمینه ای هم داشت.به نظرتون این کارو کنم خوبه؟منم پایه ام خوبه .عمومی هام هم یه جورایی زود یاد میگیرم.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      کسی نبود نظر بده؟این برنامه چطوره.خوبه؟بده؟

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      up!

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      به نظرم از یک برنامه 4 ماهه یا هفتگی چیزی استفاده کن که مطمئن باشه
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mohamad. نمایش پست ها
      سلام
      به نظرم از یک برنامه 4 ماهه یا هفتگی چیزی استفاده کن که مطمئن باشه
      استفاده کردم اما برای من جواب نداد به دلایلی.حالا گفتم این روش رو پیش بگیرم نظر دوستان هم بپرسم راجب این روش(فکر کنم جواب بده نه؟)

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      میگن پیوسته درس بخون . فکر نمیکنم جوابش از برنامه های 4 ماهه و هفتگی بیشتر باشه
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.bh نمایش پست ها
      استفاده کردم اما برای من جواب نداد به دلایلی.حالا گفتم این روش رو پیش بگیرم نظر دوستان هم بپرسم راجب این روش(فکر کنم جواب بده نه؟)

داداش پیام خصوصیتو چک کن ...

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      میدونم منظورت چیه .منتها دسته بندی نمیشن تو مغزم همش حس میکنم هیچی یادم نمونده و الکی وقتمم دادم عمومی به جا یه دوصفحه اختصاصی.مثلا زیست میخونم بعد شیمی تا میرم سراغ دینی رو میخونم زیست فراموشم میشه اما عمومی رو که نمیخونم بیشتر اون زیسته یادم میمونه.یه چیز عجیبیه این مخ من نمیدونم چرا این طوره

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.bh نمایش پست ها
      میدونم منظورت چیه .منتها دسته بندی نمیشن تو مغزم همش حس میکنم هیچی یادم نمونده و الکی وقتمم دادم عمومی به جا یه دوصفحه اختصاصی.مثلا زیست میخونم بعد شیمی تا میرم سراغ دینی رو میخونم زیست فراموشم میشه اما عمومی رو که نمیخونم بیشتر اون زیسته یادم میمونه.یه چیز عجیبیه این مخ من نمیدونم چرا این طوره

این برنامه رو یک نگاهی بنداز
      برنامه هفته اول
      فکر کنم مشکلتو حل کنه
      به امید موفقیت...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام والا منم به اين نتيجه رسيدم كه اينجوري بهتره، ولي به دو تا شرط، يكي اينكه كه با عموميا مشكلي نداشته باشي و زود توشون پيشرفت كني و اينكه بتوني اختصاصي هات رو تو يه ماه تموم كني،فقط به چند نكته توجه داشته باش اگه ميخواي اينجوري بخوني حداكثر ساعت مطالعه ات رو داشته باش يعني اينجوري نباشه كه چون داري فقط اختصاصي ميخوني بياي به جاي 12 ساعت 8 ساعت بخوني، خب تو اون 4 ساعت ميتونستي عمومي بخوني!! بعدم تو اين كار هم اولويت رو بزار تو زيست و شيمي كه اين دو تا رو حتما تموم كني، چون اينا هم مهمترن هم به دوره و تست تركيبي بيشتري نياز دارن... يعني هر وقت زيست و شيمي تموم شد و رياضي و فيزيك هم مثلا 70 درصدشو خونده بودي عمومي ها رو شروع كن ديگه... تا اواخر فروردين هم سعي كن به اين برنامه برسي. اين نظر من بود...

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHsa 95 نمایش پست ها
      سلام والا منم به اين نتيجه رسيدم كه اينجوري بهتره، ولي به دو تا شرط، يكي اينكه كه با عموميا مشكلي نداشته باشي و زود توشون پيشرفت كني و اينكه بتوني اختصاصي هات رو تو يه ماه تموم كني،فقط به چند نكته توجه داشته باش اگه ميخواي اينجوري بخوني حداكثر ساعت مطالعه ات رو داشته باش يعني اينجوري نباشه كه چون داري فقط اختصاصي ميخوني بياي به جاي 12 ساعت 8 ساعت بخوني، خب تو اون 4 ساعت ميتونستي عمومي بخوني!! بعدم تو اين كار هم اولويت رو بزار تو زيست و شيمي كه اين دو تا رو حتما تموم كني، چون اينا هم مهمترن هم به دوره و تست تركيبي بيشتري نياز دارن... يعني هر وقت زيست و شيمي تموم شد و رياضي و فيزيك هم مثلا 70 درصدشو خونده بودي عمومي ها رو شروع كن ديگه... تا اواخر فروردين هم سعي كن به اين برنامه برسي. اين نظر من بود...
      بله درسته دوست عزیز باهاتون موافقم.خودم سر عمومی راحت یاد میگیرم فعلا میرم سراغ اختصاصی مخصوصا شیمی و زیست البته قبلن هم خوندمشون پایه خوبی دارم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن