خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: فیزیک کنکور

1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

فیزیک کنکور

سلام اول از همه عید رو به تمامی کاربران انجمن تبریک ميگم.
      من سوم تجربی هستم، و بعد از امتحانات نهایی خرداد ماه باید شروع کار رو برای کنکور به طور جدی بزنم به همین خاطر خواستم از شما يه مشورتی کرده باشم که برای درس فیزیک با این همه فرمول به خصوص حالا در حرکت شناسی که هم دوم بود و هم چهارم هست چه منابعی رو پیشنهاد میکنید؟ اعم از کتاب و dvd. نظرتون درباره ی dvd های حرف آخر، امیر مسعودی چيه؟
      ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام واحترام
      بنده هم این عید عزیز و زیبا رو خدمت همه کاربران انجمن تبریک میگم.
      دوستای عزیز به عنوان کسی که فیزیک خونده و تونسته توی رشته خودش تا حدی موفق باشه. خدا رو شکر زمان جوونیام تونستم رتبه تک رقمی توی رشته خودم بیارم عرض می کنم:
      من نمیخوام بگم تکنیک های تستی خوبن یا بدن من میخوام به شما بگم مهارت استفاده از تکنیک ها رو به دست بیارین. بیشتر توضیح میدم؛
      فرض کنید توی جلسه کنکور هستید. تستای ریاضی رو با اون مصیبت خودش زدید میرسید به فیزیک؛ اونم با اون همه تنوع ؛ از مسایلی که اسنل دربارشون از خودش نظر داده تا حضرت انیشتین....
      حالا راه جلوگیری از این گم شدن در فرمول های مختلف چیه؟
      اول ازهمه فهم کامل درس. وقتی میگم فهم کامل یعنی اینکه یه مسیله یا شکلی توی کتاب نباشه که شما نفهمینش و بعد تمرین زیاد جهت کسب مهارت دقت و بعد افزایش سرعت.
      الان میگید خب همه اینو میگن ولی شدنی نیست.
      الان با یه سوال از همون فیزیک ۳ بحثمو تموم 8oo
      میکنم و منتظر نظر شما میشم تا بعدش جواب بدم.
      اگر کسی الکتریسیته ساکن رو بلد باشه باید بفهمه فرق این دو تا فرمول چیه:
      E=f/q
      با
      E=kq/r^2

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Smjr110 نمایش پست ها
      با سلام واحترام
      بنده هم این عید عزیز و زیبا رو خدمت همه کاربران انجمن تبریک میگم.
      دوستای عزیز به عنوان کسی که فیزیک خونده و تونسته توی رشته خودش تا حدی موفق باشه. خدا رو شکر زمان جوونیام تونستم رتبه تک رقمی توی رشته خودم بیارم عرض می کنم:
      من نمیخوام بگم تکنیک های تستی خوبن یا بدن من میخوام به شما بگم مهارت استفاده از تکنیک ها رو به دست بیارین. بیشتر توضیح میدم؛
      فرض کنید توی جلسه کنکور هستید. تستای ریاضی رو با اون مصیبت خودش زدید میرسید به فیزیک؛ اونم با اون همه تنوع ؛ از مسایلی که اسنل دربارشون از خودش نظر داده تا حضرت انیشتین....
      حالا راه جلوگیری از این گم شدن در فرمول های مختلف چیه؟
      اول ازهمه فهم کامل درس. وقتی میگم فهم کامل یعنی اینکه یه مسیله یا شکلی توی کتاب نباشه که شما نفهمینش و بعد تمرین زیاد جهت کسب مهارت دقت و بعد افزایش سرعت.
      الان میگید خب همه اینو میگن ولی شدنی نیست.
      الان با یه سوال از همون فیزیک ۳ بحثمو تموم 8oo
      میکنم و منتظر نظر شما میشم تا بعدش جواب بدم.
      اگر کسی الکتریسیته ساکن رو بلد باشه باید بفهمه فرق این دو تا فرمول چیه:
      E=f/q
      با
      E=kq/r^2
      شما از چه منابعی استفاده میکردین؟؟
      و من فکر میکنم اگر میخوایم به فهم کاملی از درس پیدا کنیم باید تکرار داشته باشیم خب تو زمان کنکور چطور تکرار داشته باشيم؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من مهم ترین چیز کنجکاوی خود فرده. نسبت به مسایلی که نمی فهمید یا نمیتونید برای کسی توضیحش بدید حساس بشید. دقت کنید ببینید چرا یه سوال رو نمیتونید جواب بدید؟
      اونوقت میرید دنبال جوابش و به روش های مختلف بالاخره به جواب میرسید.
      یه روش خوب که وقتتون رو saveمیکنه پرسیدن از افراد مطلع هست مثلا همکلاسی هاتون و یا معلمتون... بحث علمی زیاد داشته باشید.
      معلم خوب واقعا موثره
      https://telegram.me/online_physics
      تدریس فیزیک به صورت آنلاین توسط رتبه ی 8 کنکور

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن