خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

از ادبیات و زبان فارسی می ترسم

salam man daram miram sevom va badbakhtane dabire adabiyato zaban farsi mun ba inke tu rahnamayi nemune budamo dabirestan tizhushan eftezah budan man vaghan mitarsam bayad chikar konam?

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      درود بر شما دوست سومي
      اول اين كه خوشحالم از اين كه از همين حالا به فكر كنكور و به خصوص درس ادبيات هستين... جاي قدرداني و تشكر داره...
      دوم اين كه اين تنها مشكل شما تو درس ادبيات به خصوص زبان فارسي نيست بلكه اكثر دانش آموزها با درس مشكل دارن... اون هم به خاطر اين هستش كه يا اهميت نمي دن يا روش خوندنشون نمي دونن يا هم مي خونن چون نتيجه نمي گيرن بي خيال ادبيات مي شن در صورتي كه ضريبش چهار هستش و با درس زيست يكي.....
      اما در مورد نحوه خواندن درس ادبيات :
      راستش بهترين توصيه اينه كه اول تو كلاس شركت كنين...چون هرچه قدر هم كه خودتون مطالعه مي كنين باز هم مشكل دارين....ولي من در عرض 20 جلسه به صورت مبحثي جوري درس مي دم كه دانش آموز اساس مطلب رو ياد مي گيره و سر در گم نمي شه :
      اگه همشهري هستين، مي تونين تو كلاس هاي بنده شركت كنين تا خيالتون از هر بابت تخت تخت باشه.... اگه هم وطن هستين بازم مشكلي نيست چون من دو هفته يك بار تو برخي از شهرهاي ايران تدريس دارم بصورت پروازي.... اگه شما مايل باشين بگين كدوم شهرين و اگه تعدادتون كافي بود و هماهنگ كردين مي تونم دو هفته اي يك بار بيام و واقعا مشكلتون تو درس ادبيات برطرف ميشه...
      اگه كلاس نخوايين بيايين بايد خودتون به روشي كه مي گم عمل كنين :
      1- سعي كنين به صورت مبحثي مطالعه كنين مخصوصا آ رايه هاي ادبي و مفهوم اشعار و متون كتاب درسي... تلاشتون اين باشه مفهوم آرايه ها و ابيات رو خوب ياد بگيرين
      2- بعد برين سراغ تست ها و نقاط ضعفتونو پيدا كنين...
      3- با تمرين زياد متوجه يه روش هايي تو تست زدن خواهين شد كه اينو من تو كلاس هام كامل و واضح روي تست به دانش آموز نشون مي دم..اميدوارم شما هم بتونين....
      4- واسه لغات، تاريخ ادبيات و اعلام و غلط املايي هم مبحثي بخونين و سعي كنين همراه با آزمون هايي كه شركت مي كنين از كتاب هاي معتبر استفاده كنيد...
      به اميد ديدار
      ویرایش توسط vetson : 09 مرداد 1391 در ساعت 10:38

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن