خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

سوال در مورد دو کتاب ریاضی

سلام دوستان
      ببخشید من سوال این هست آیا در سال دوم انتشارات تخته سیاه و مهر و ماه برای سال دوم کتاب ریاضی منتشر کردند ؟
      و کتاب خود آموز چی خوب هست در این سال چون مبتکران صورتی رو دارم ولی چون جواب نداره و معلم محور هست بدردم نمیخوره

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kaftar نمایش پست ها
      سلام دوستان
      ببخشید من سوال این هست آیا در سال دوم انتشارات تخته سیاه و مهر و ماه برای سال دوم کتاب ریاضی منتشر کردند ؟
      و کتاب خود آموز چی خوب هست در این سال چون مبتکران صورتی رو دارم ولی چون جواب نداره و معلم محور هست بدردم نمیخوره
      پرسمان گاج آموزش به زبان ساده و کلی تمرین تشریحی داره که برای یادگیری و موفقیت در امتحانات عالیه ولی اگر برای کنکور میخوای باید یه کتاب تست ریاضیات پایه هم در کنارش کار کنی

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanasser نمایش پست ها
      پرسمان گاج آموزش به زبان ساده و کلی تمرین تشریحی داره که برای یادگیری و موفقیت در امتحانات عالیه ولی اگر برای کنکور میخوای باید یه کتاب تست ریاضیات پایه هم در کنارش کار کنی
      تست ریاضیات پایه از گاج ؟
      ببینید یه کتاب خوب میخوام حالا تست باشه یا نه مهم نیست قوی شدن مهم هست ، الان مثلا شیمی 2 الگو درسته تست هست ولی عالیه ، تو امتحان های تشریحی هم کمکم کرده
      اینطور باشه خیلی خوبه
      جواب ندادید راستی ، اون کتاب های که گفتم هست اصلا؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببینید یه کتاب خوب میخوام حالا تست باشه یا نه مهم نیست قوی شدن مهم هست ، الان مثلا شیمی 2 الگو درسته تست هست ولی عالیه ، تو امتحان های تشریحی هم کمکم کرده
      اینطور باشه خیلی خوبه

ببین داداش اگه ریاضیت ضعیفه و میخای یه معلم از صفر درست بده ...فقط و فقط کتاب ژرف اندیشان .
      با این کتاب میتونی هب راحتی به 20 برسی ... هم امتحان تشریحی داره و هم تستی ...

کتابای دیگه هم هستن مثل سیر تا پیاز که بیشتر مسائل رو پیچونده و نیازی به این همه تو عمق رفتن وسه امتحان ترم دوم که داخلی هست و دبیرای خودتون سوالات رو طرح میکنن نیست ...
      کتابای دیگه هم هست مثل پرسمان گاج که بازم کتاب خوبیه ...
      من اسم منو درسام از خیلی سبز رو هم شنیدم ولی راجع به کیفیتش چیزی نمیدونم ...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینطور باشه خیلی خوبه
      کسی که دانش آموز دوم دبیرستانه نیازی نیست تست بزنه بلکه باید پایه ی درسیش رو قوی کنه که سال پیش دانشگاهی مجبور نشه درس های پایه رو آموزش ببینه. پایه ریاضیت رو محکم کن چون پیش نیاز حسابان، دیفرانسیل و فیزیک هست و اینجوری آیندت تضمین میشه. برای اینکار یا پرسمان گاج بگیر یا ژرف اندیشان که دوستمون توصیه کردن و تمریناتش رو با دقت کار کن سوال های امتحانی رو فکر کنم سایت کانون داشته باشه میتونی دانلود کنی. فقط شدیدا توصیه میکنم برای سال اول دبیرستان هم پرسمان یا ژرف اندیشان رو بگیری شاید فکر کنی ریاضی اول چیزی نداره ولی اهمیت همون مباحث به ظاهر پیش پا افتاده مثل اتحادها و حل معادلات بعدا تو حسابان، دیفرانسیل و صد البته درس های ریاضیاتی دانشگاه مثل ریاضی عمومی، معادلات دیفرانسیل و ریاضی مهندسی به خوبی مشخص میشه. در مورد ریاضی دوم تخته سیاه و مهر و ماه اطلاعی ندارم. تخته سیاه ریاضی پایه و دیفرانسیلش مشهوره که فعلا به دردت نمیخوره

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظر دوستان محترمه ولی سیر تا پیاز های گاج برای درسنامه کامل برای هر درسی انتخاب اول میتونه باشه.

کتابایی که تیراژ بالا دارن معمولا اشکالات خیلی کمتری دارن چون بارها و در طی سال ها خوانده و ویرایش شده و در عین حال کامل شده اند

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن