خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question کنکور دادنم عاقلانه است یا نه؟

سلام و عرض ادب به همه
      من محمدم
      24 سالمه
      از پرستاری خوشم نمیاد
      برج دو میرم سربازی
      میشم 26 27 ساله
      کنکور دادنم و تغییر رشته ام عاقلانه است؟
      در ضمن برای خانواده هم باید کار کنم تا خرجیشون رو در آرم
      کنکور دادنم عاقلانه است یا نه؟

خودم عاشق برنامه نویسی ام
      ولی میخوام فیزیوتراپی بخونم چون دوست دارم با علم طب سر و کار داشته باشم ولی نه با غرولند یه عده عقده ای و از دماغ فیل افتاده....

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      پرستاری به پزشکی راه داره! در عین حال درامد خوبیم داره! اگه بیمارستانی پزشکاش به پرستارا فخرفروشی میکنن، مشکل اون بیماستانه، همه اونطور نیستن!
      با این سن اگه اقلا پزشکی یا دندون پزشکی باشه ارزش داره! البته اگه مدرک پرستاریو گرفته باشید و مجبور نباشید یه سال وقت تلف کنید!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از پزشکی خوشم نمیاد

عزیزم منظورم مردم(مریضای مریض) بودن که فکر میکنن پرستار آدم آهنی و برده شونن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برو این کانال تو تلگرام مسعود جان به دردت میخوره

@no_atheism

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش بنظرم برو سربازی و بعد کنکور بده ،چون توی طرح اگه سربازی رفته باشی حقوقت حدودا 1.200 م ت هست اما اگه سربازی نرفته باشی میشه همون 80.000ت
      پاسخ به سوالات سربازی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      داداش بنظرم برو سربازی و بعد کنکور بده ،چون توی طرح اگه سربازی رفته باشی حقوقت حدودا 1.200 م ت هست اما اگه سربازی نرفته باشی میشه همون 80.000ت
      داداش اگه سربازی برم 5 ماه از طرحم میمونه

به نظرت بعد سربازی تغییر رشته عاقلانه است؟

تقریبا میشم سی و چند ساله تا فارغ التحصیل از رشته جدید شم

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gentelman70 نمایش پست ها
      سلام و عرض ادب به همه
      من محمدم
      24 سالمه
      از پرستاری خوشم نمیاد
      برج دو میرم سربازی
      میشم 26 27 ساله

ولی میخوام فیزیوتراپی بخونم چون دوست دارم با علم طب سر و کار داشته باشم ولی نه با غرولند یه عده عقده ای و از دماغ فیل افتاده....
      میخای پرستاری لیسانسش بگیری و بری سربازی یا انصراف بدی؟
      این جواب بده تا راهنمایی کنم
      سربازی حتی اگ تو بیمارستان نیروها مسلح هم باشی دود از کلت بلند میشه
      چ برسه ب من ک ۱۸ماه ارتش بودم اهواز و بوشهر

Sent from my LenovoA3300-HV using Tapatalk

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیزم حدود ده ماهه فارغ التحصیل شدم از Nursing
      داداش اهل کجاای
      شنیدم اگه بیفتم بیمارستان ارتش گرگان داقونم

میگن 45 شیفت موظفی(اینو به هر کی بگی اون ور اب بهت پناهندگی میدن) 6 تاهم کشیک 24 ساعته
      ده دقیقه تاخیر 24 ساعت بازداشتی

خدا به خیر کنه عاقبت پرستارارو این کمک پرستار از کدوم سوراخ اومد بیرون نمیدونم

داداش من به این نتیجه رسیدم کل مردم ایران مریض اند البته مریضایی که مریض ان همه همه همه همه شاید 2 درصد مردم ایران سالم باشن
      والا این پرستارچه فرقی با بردهداره نمیدونم
      همه رییسشن از رییس بیمارستان بگیر تا همراه مریض سوپروایزر بالا سرته مترون عین... سرپرستار استف زنت بچه ات همه رییستن من موندم دردم رو ب کی بگم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ما بالاخره نفهمیدیم چ کاره ایم
      نرسیم سوزن زنیم(خطاب یکی از مریضا) آمپول زنیم پرستاریم یا برده یا سنگ صبور غم ها

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      عزیزم حدود ده ماهه فارغ التحصیل شدم از Nursing
      داداش اهل کجاای
      شنیدم اگه بیفتم بیمارستان ارتش گرگان داقونم

میگن 45 شیفت موظفی(اینو به هر کی بگی اون ور اب بهت پناهندگی میدن) 6 تاهم کشیک 24 ساعته
      ده دقیقه تاخیر 24 ساعت بازداشتی

خدا به خیر کنه عاقبت پرستارارو این کمک پرستار از کدوم سوراخ اومد بیرون نمیدونم

داداش من به این نتیجه رسیدم کل مردم ایران مریض اند البته مریضایی که مریض ان همه همه همه همه شاید 2 درصد مردم ایران سالم باشن
      والا این پرستارچه فرقی با بردهداره نمیدونم
      همه رییسشن از رییس بیمارستان بگیر تا همراه مریض سوپروایزر بالا سرته مترون عین... سرپرستار استف زنت بچه ات همه رییستن من موندم دردم رو ب کی بگم
      من ایلامی ام
      سال۹۲رفتم پرستاری ایلام بعد ی ترم انصراف دادم چون من ی شخصیتی دارم ک ن میتونم ظلم قبول کنم ن اقا بالاسر
      ی دوستی داشتم گف بخون و زن بگیر دیگ از زندگی چی میخای
      بعضیا تفکرشون اینجوریه و کنار میان و ی زندگی پر از اقا بالاسر ولی من تفکرم اینجوری نیس

این چرندیات کی بت گفته داش؟
      هرکی گفته شکر ناب خورده
      اونقد احترام میزارن ب کادر درمانی نگو
      شیفتا هم راحتم اکثرا سرباز میاد پیشت هرکاریم بکنی صداش در نمیاد
      افسرا و خانوادشون کم میان
      برو سربازیت نگران سن هم نباش
      خدمات زود میگذره سختیش ۲ماه اول خیالت راحت مث برق و باد میگذره

ی دکتر ایلام هست قیصر کشاورز
      باش حرف می زدم
      گف بعد سربازی که۲۶سالم بود پزشکی قبول شدم
      الان وضعی داره نگو
      برو و تردید ب دلت راه نده
      ب امید خدا ب هدفت میرسی

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام بر محمد عزیز...
      عید شما مبارک...

اولا شما باید ببینی چرا از پرستاری دل زده شدی...احتمال زیاد یه زمانی علاقه به این رشته داشتی اما الان اینطور نیست...
      توی تمامی رشته ها حالت زیر دستی و بالا دستی وجود داره که بهترین حالتش تعامل دو طرفه هست...اگه میبینید رفتار کسی متفاوت و نامناسبه این ایراد از شما نیست(مگر اینکه خطایی مرتکب شده باشید)
      تنها کاری که شما فقط خودتی و خودت شغل های ازاد هست که در اول کار برای یادگرفتن باید زیردست باشید و در اخر باز هم نیازمند مردم و پول مردم هستی و باید رفتارتون باهاشون معقول باشه...
      تقریبا ثابت شده به من که کسایی از پرستاری در طی زمان بدشون میاد که در کارشون اونجوری که میخوان موفق نیستن...(بی احترامی به شخص شما نمیکنم...منظور نبود اون علاقه ی کافی هست که به عدم موفقیت شخص توی هر رشته ای منجر میشه...)
      شما خودتون بلاخره توی بیمارستان هستید...میدونید فیزیوتراپی مثل پرستاری بازار کار نداره الان...(حالا شما7سال دیگه رو تصور کن!)

شما پسر هستی...به قول خودت باید خرج خانواده ی حال حاضر رو هم بدی چه برسه اینکه باید متاهل هم بشی در اینده...شما در خوش بینانه ترین حالت در سن 31-32تازه میشی یه فیزیوتراپیست که باید از صفر شروع کنه و درامد در بیاره...فکر میکنید چند سال طول میکشه که بتونید زندگیو جمع کنید؟
      شما توی رشته ی پرستاری فقط مجبور به کار بیمارستان نیستید...میتونید وارد شرکت های خصوصی خرید و فروش محصولات پزشکی بشید...میتونید ارشد بگیرید و مربی بشید...میتونید توی مراکز خدمات پرستاری کار کنید که فقط میرید خونه ی شخص مورد نظر و کارتونو انجام میدید و کلی هم احترام براتون قایل میشن و درد و رنج بیمار هم نمیبینید...شما به اندازه ی کافی بازار کار دارید...میتونید بیمارستان های مختلف رو بگردید و هر کدوم که مطابق با شرایطتتون هست رو انتخاب کنید...بیمارستان هایی که روابط بین پزشک و پرستار توش عالیه کم نیست...در مورد شکایتتون از همراه بیمار هم باید به هر حال اونارو درک کنید...توی شرایط بدی هستن و نمیدونن چه عکس العملی دارن از خودشون نشون میدن و مطمینا فقط لوله ی تفنگ به سمت شما نیست! اونا نگهبان-نیروهای خدماتی-بهیار-پرستار-پزشک و...همه رو مورد عنایت خودشون قرار میدن!

احساسی تصمیم نگیرید...
      شما توی رشته ای تحصیل کردید که میدونید بیکار نمیمونید..شما توی رشته ای تحصیل کردید که میدونید از روز اول با بیشتر کار کردن میتونید یه درامد خیلی خوب داشته باشید...این در صورتیه که دوست شما که فلان رشته رو خونده بعد از چند سال این در اون در زدن و مجانی کار کردن برای سابقه کار,اگه کار گیرش بیاد تازه یک سوم شما درامد خواهد داشت و بعد از 10سال سابقه کار ممکنه تازه بتونه اندازه شما(غالبا کمتر)حقوق بگیره...

پیشنهاد من اینه که اگه از محیط بیمارستان بدتون میاد پس یا وارد زمینه های دیگه بشید توی همین رشته و یا ارشد بگیرید...
      اما اگه قصد تغییر رشته دارید کلا...سعی کنید استخدام شید و وقتی خیالتون از درامد و ایندتون راحت شد برید سراغ رشته ی مورد علاقتون...
      حتی اگه بهترین رشته رو هم بخونید اگه علاقه نباشه در نهایت شمارو ارضا نمیکنه...
      برای چنین تصمیم هایی که ممکنه اینده ی شما رو کلا عوض کنه فقط اینجا دنبال جواب نباشید...حتما و حتما به اندازه ی کافی هزینه و زمان صرف کنید تا به جواب برسید...
      موفق باشید...
      ویرایش توسط Mr.Hosein : 01 فروردین 1395 در ساعت 11:50

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واقعا این شخصیه!!!
      .
      .
      .
      حالا مثلا ما بگیم بده این کار..... واگه شما واقعا اهل تلاش باشی.... ما باعث افتتون شدیم..... هم ب عقلتون گوش بدین و هم ب دلتون!!!

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام و عرض ادب به همه
      من محمدم
      24 سالمه
      از پرستاری خوشم نمیاد
      برج دو میرم سربازی
      میشم 26 27 ساله

دادا زده به سرت!!!خخخخخخخ
      عاقلانشو که نمیدونم ولی خوب زحمت زیاد داره
      خلاف قوانین.

14. Top | #14
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام و عرض ادب به همه
      من محمدم
      24 سالمه
      از پرستاری خوشم نمیاد
      برج دو میرم سربازی
      میشم 26 27 ساله

اگه اینجوریاست شما یه کاری رو بکن،
      این 4 ماه همه چی رو ول کن و فقط درس بخون،تو همین 4 ماه میتونی فیزیو یکی از دانشگاه های خوب رو بیاری!
      وقتی دانشجو شدی میتونی راحت کار کنی و خانواده هم کمک کنی.این نظر من بود/در هر صورت امیدوارم موفق باشی و خوشحال

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن