خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

برای کنکور میشه از حالا شروع کرد

شروع برای کنکور سلام برای رسیدن به آرزوها باید تو زندگی سه کلمه رو فراموش کرد: نمیتونم ، نمیدونم ، نمیشه توانایی هر کاری رو که بخوای خدا بهت میده دانایی هر چیزی رو که بخوای می تونی کسب کنی انجام هر کاری رو که بخوای خدا برات ممکن میکنه پس میتونی ، میدونی ، میشه. ۴ماه مونده ۴ ماهی که خیلیا یک عمر حسرتشو میخورن ۴ ماهی که سرنوشت یک عمرتو میتونه عوض کنه زمان کمی نیست ولی اگر ازش درست استفاده نکنی مثل برق و باد میگذره یک لحظه فکر کنید ۱۲-۱۳ سال درس خوندین که چی بشه؟ ۱۲ سال رفتین مدرسه که آخرش به کجا برسین؟ تمام این ۱۲ سال میتونه به باد بره و هم میتونه به نتیجه برسه پس برای قدردانی از زحمات ۱۲ ساله خودتم شده این ۴ ماه پایانیو جدی بگیر با یک برنامه فوق العاده به هدفت برس و بعدش یک عمر به گذشتت افتخار کن.
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      بله
      طی تحقیقاتی که من انجام دادم دوستانی که از الان شروع کنن 55 - 60 % کنکور هستش
      پس هنوزم دیر نیست و استارت رو بزنید و اینو بدونید اگه از الان شروع کنید به خوندن موفق خواهید شد
      موفق باشید
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چقدر تاپیک داریم راجع به اینکه هنوز هم دیر نیست و میشه شروع کرد. از دیشب 4 تا تاپیک دیدم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن