خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 63
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      عمومی های فهمیدنی و تحلیلی از الان کار کن
      چون برای به تسلط رسیدن روی آنها نیاز به صرف زمان بیشتری هست
      مثلا قرابت ، آرایه ، زبان فارسی و حتی گرامر زبان انگلیسی و از همه مهمتر قواعدعربی جاهایی هستن که باید از همین الان استارت بخورن
      حالا اگر حفظی ترین بخش ها نشد بذاری الان مشکلی نیست

مثل تاریخ ادبیات و حفظ لغات و متن دینی و ....
      سلام استاد
      ایا برای کسی که ریاضی ش صفره و بخاد تازه استارت بزنه و روی کتابی مثل سیر تا پیاز کار کنه کار درستیه؟
      مثلا بخشی مثال تابع سه هفته جمعش کنه با کتاب سیر تا پیاز
      و فقط سیر تا پیاز سال سوم و چهارم کار کنه!
      بعد چه کتابی پیشنهاد میدین برای شیمی بجز مبتکران که درسنامش خوبه اما تست بدرد بخوری نداره

2. Top | #17
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پسر آریایی نمایش پست ها
      سلام استاد
      ایا برای کسی که ریاضی ش صفره و بخاد تازه استارت بزنه و روی کتابی مثل سیر تا پیاز کار کنه کار درستیه؟
      مثلا بخشی مثال تابع سه هفته جمعش کنه با کتاب سیر تا پیاز
      و فقط سیر تا پیاز سال سوم و چهارم کار کنه!
      بعد چه کتابی پیشنهاد میدین برای شیمی بجز مبتکران که درسنامش خوبه اما تست بدرد بخوری نداره

سلام
      به معنای واقعی کلمه صفر هست بله
      اول سیر تا پیاز که تشریحی خوب درس داده کار کنید و بعد انتخابی از همان مباحث حل تست داشته باش
      حواست به پیش نیازی فصل ها / تعداد تست های مطرح شده از هر فصل و همچنین سادگی و روان بودن مطلب هم حسابی باشه

انشالله رشد خواهی داشت

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [COLOR=rgba(255, 255, 255, 0.701961)]
      سلام دوستان
      سال نو رو تبریک میگم بهتون ...
      توضیحات و سوالاتم زیاده اما خواهش میکنم بخونینشون ... مهمه واسم ... مرسی
      من یه چند تا سوال اشتم اگه امکانش هست واقع بینانه و مفصل توضیح بدین ...
      من کلا اینا رو خوندم :
      زیست :
      دوم همش رو به جز فصل ۶ خوندم که فصل ۶ هم از نصف بیشتر مونده تا تموم بشه
      سوم فصل های ۱،۲،۳،۴،۱۱ رو خوندم
      پیش فصل های ۱،۲،۳،۴
      شیمی :
      دارم با کلاس آقای آقاجانی پیش میرم و تا حالا ۱۰ جلسه از کلاساشو دیدم
      ریاضی :
      احتمال رو بلدم ولی نه خیلی خوب ... اصلا کلا اینطوری بگم که سال سوم رو بلدم ولی نه خوب ... بقیش هم که کلا هیچی
      فیزیک :
      سال اول مبحث آینه ها رو خوندم کامل فقط یه بخش کوچیک از آخرش مونده ... از سال دوم هم مبحث فشار رو خوندم که فکر کنم بشه فصل ۵ ...
      از عمومیا :
      ادبیات :
      قرابتم خوبه و از آرایه هم بلدم یه چیزایی ...
      معارف :
      از همه پایه ها هر کدوم ۴ درس خوندم
      عربی :
      ترجمه رو کامل خوندم ولی تست خیلی نزدم یا بهتره بگم کلا تست نزدم
      انگلیسی :
      تو این درس هیچی نخوندم ولی میتونم زود جمعش کنم چون پایه ام نسبتا خوبه
      حالا سوالام ایناس :
      با این وضعیتی که من دارم امیدی هست به قبول شدنم تو یه رشته خوب با توجه به وقت کمی که داریم تا کنکور ؟ منظورم از رشته خوب رشته های پزشکی ، دندان ، دارو ، و در مرحله آخر پرستاری هست ... واسه پزشکی و دندون میتونم هزینه کنم و خیلی مشکلی ندارم که پردیس قبول شم ...
      واسه اینکه ریاضی رو حدود ۳۵ و فیزیک رو ۴۵ بزنم چه مباحثی رو بخونم که مطمئن باشم میتونم به این درصدا برسم ؟؟
      به نظرتون واسه درس زیست مشکلی پیش نمیاد اگه فصل ۸ از سال سوم و فصل ۵ از پیش دانشگاهی رو حذف کنم ؟؟
      خیلی زیاد شدم توضیحات و سوالام ولی بحث سرنوشتم در میونه ... ممنون میشم جواب بدین ... از همتون ممنونم

[/COLOR]

[/COLOR]

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان ببخشین دقیقا کی دیر میشه ؟ ... بعد کنکور احتمالا

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      به معنای واقعی کلمه صفر هست بله
      اول سیر تا پیاز که تشریحی خوب درس داده کار کنید و بعد انتخابی از همان مباحث حل تست داشته باش
      حواست به پیش نیازی فصل ها / تعداد تست های مطرح شده از هر فصل و همچنین سادگی و روان بودن مطلب هم حسابی باشه

انشالله رشد خواهی داشت
      سلام مجدد استاد
      اول تشکر میکنم بابت راهنماییتون
      سوال دوممو پاسخ ندادید
      بعد ی سوال مگه خود کتاب سیر تا پیاز مثلا من بخام بخش تابع روی کتاب سیر تا پیز سوم و چهارم کار کنم تا ب تسلط برسم کافی نیست ؟منظورم اینه ایا خوده کتاب سیر تا پیاز پیش نیازا رو رعایت نکرده که من نخام برم سراغ پیش نیازاشون داخل کتاب های دیگه؟
      پیش نیاز هایی مثل بازه و...
      فکر میکنم کمی سوالم نا مفهوم شد ولی نمیدونستم چجور باید بیانش کنم
      راستی ان شا الله سال خوبی داشته باشید

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      دوستان ببخشین دقیقا کی دیر میشه ؟ ... بعد کنکور احتمالا
      دو سه ماه مونده به کنکور دیگه دیر شده ولی نه الان!البته کسی که الان شروع میکنه باید فاکتور های خاصی هم داشته باشه نه همینجوری الکی.باید پایه خوبی داشته باشه و با اراده وسخت تلاشگر باشه به معنای کلمه خاص رفتار کنه!اصلانم به این حرفا که نمیشه و دیره توجه نکنه چون واقعا میشه من میدونم و دیدم که میشه تجربه هم ک کردم خودم،این 4ماه اخر حکم دقیقه نوده ولی تو همین دقیقه نود کلی نتایج برمیگرده.کسایی رو هم ک دیدم نمیخوام بگم کنکور چن سال پیش بودنو و کنکورشون اسون بوده و هزار دلیل دیگه ک بخواین بیارین از نزدیک هم در جریانشون بودم و منو مرتب تشویق کردن.
      کنکور 94یکیش همکار مامانم بود لیسانس زیست داشت میدونین ک همه معلما هم سبک کنکوری رو بلد نیستن ک بگین اها بیا زیستش خوب بوده نه والا کمتر از من بلد بود.پارسال پزشکی ازاد کازرون قبول شد.با 4ماه.
      یکی دیگش پرستار بیمارستان منطقمون ک اشنا نیست بود خوند و الان داره پزشکی یونی شاهد تهران میخونه با 4ماه.
      یکی دیگه هم پسرخاله مامانم از رشته اقتصاد انصراف داد و با همین 4ماه الان داره یونی اصفهان دندون میخونه. اینا همه 94کنکور دادن.
      وقتی اینا تونستن پس بقیه اولی نیستن ک نتونن ولی بازم میگم اراده و همت میخواد و نه فقط حرف زدن به شرطی خدایی پاش بمونی و بری جلو با شرایط!
      کلی حرف زدم ببخشید امیدوارم تلاشگرای واقعی به خودشون بیان.
      همه زندگی مرا

لا به لای آغوشت

آرام،تکان تکان بده...❤

7. Top | #22
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دل نوشته اي به مناسبت سال نو ، براي عزيزانم

بعد از كلاس دانشگاه شب هنگام قدم زنان در يكي از خيابان هاي شهر ، سعي مي كردم تا كرختي پاهام با راه رفتن برطرف كنم و سنگيني كيف سامسونت دستم داشت كم كم اذيتم ميكرد ولي من ادامه ميدادم .
      تو همين موقع كه داشتم به روزهاي باقي مونده تا آخر سال فكر مي كردم و كلي برنامه تو ذهنم مي چرخيد و دونه دونه درخواست اولويت ميدادن و منم ذوق زده بودم كه كدام اول انجام بدم ، عكس نوشته اي پشت شيشه مغازه نوشت افزار نظرم به خودش جلب كرد " مژده، تقويم سال٩٥ رسيد "
      انگار يهو آب سردي روي من ريخته باشن ، چند دقيقه خشكم زد و فقط بهش نگاه كردم و با خودم ي دو دوتا چهارتا كردم و ديدم الان دقيقا ٦٢ روز تا ٩٥ مونده و آيا اين همه زمان مهم نيست كه بدو بدو و جلو جلو به آينده فكر مي كنيم ؟؟!!
      مگه آخه قراره ٩٥/١/١ چ اتفاقي بيفته ؟؟
      مگه نه اينكه تو دچار همان عادت هاي قبلت هستي و قوانين عالم هستي هم تغييري نمي كنه !!
      حالا چ اهميتي داره كه شروعي دوباره اول سال را بچسبيم و الان خودمان را حيف كنيم ؟

اين عمر ، اين زمان و اين لحظات ما بودن كه با بي توجهي حيف شون كرديم و رسيديم به روز آخري كه ديگه خيلي دير شده
      به قول بزرگي زندگي همان لحظاتي بود كه با بي رحمي تمام از كنارش گذشتي و دل به آينده اش بستي و حالت از دست دادي !!
      اما شايد به عنوان مشاوري بي طرف بايد از آنطرف موضوع بايد نگاه كنم و بگويم شروع جديد هم خوب است و آغاز سال جديد را براي رسيدن به بهترين ها به فال نيك بگيرم

پس حالا اولين سلام در سال ۱۳۹۵ به دوستان همیشه همراه و پر انرژی

یک سال دیگر رو پشت سر گذاشتیم و حالا قدمی در سال جدید گذاشته ایم ...

اما بهتر است قبل از هرچيز به مسير پيموده شده خودم از گذشته تا حالا نظاره كنم چه اتفاقی افتاده !؟ چند بهار رو دیدیم ؟ ۲۰ ؟ ۲۵ ؟ ۲۸ ؟ ۴۰ ؟ به نظر من حتی اگر ۱۰۰ نوروز رو هم ببینیم و نوروز در دلمان اتفاق نیوفتد ارزشی نداره !

سالهای پیش را با خوشی یا بدی گذراندیم . تا کی میخواهیم به این روزمرگی ادامه دهیم و چشمی باز کرده و ببینیم بهار ۹۶ آمد و باز تبریک پشت تبریک و باز بهار ۱۴۰۰ و ...

اینهمه بهار دیده ایم ! چه اتفاق مهمی در کدام یک از این بهار ها در ما افتاده ؟ به نظر من برای کسی که میخواهد میتواند هرروز بهار باشد ...

بیایید با عزم راسخ همگام با جوانه ها در این بهار استثنایی شکوفا شویم ... مانند بهار های دیگر نباشد که صرفا به تبریک و مسافرت و ... گذشت . این ها هم جای خود !

شما را نمیدونم ولی من در سال ۹۵ با انرژی تر از همیشه خواهم بود و مبارزاتم را بیشتر کرده و در موازات آن جشن هایم را هم بیشتر خواهم کرد ...

دوستان عزيز ، من فول انرژی ام ، و تویی که هم گروه من در این کانال هستی ، آره خوده خوده توووو
      توهم باید فول انرژی باشی ... پلن امسالتو چیدی ، چیکار کردی ؟ کجای تایم لاین زندگیتی ؟ کجا میخوای برسی ؟ بیارشون رو کاغذ ، بنویس ، بنویس و باور کن که لایق بهترین هایی هرچقدر شرایط بد باشه تو جنگجویانه تر مبارزه خواهی کرد ... و هرچقدر دریا طوفانی باشد ناخدای لایق تر به بار خواهد آمد ...

از اين لحظات اول سال ازت ميخوام وحشیانه برای رسیدن به قله های زندگیت قدم بردار ، تو لایق بهترین هایی ، نگذار این بهار هم بگذرد و به رسم همیشگی تبریکی بگویی و تبریکی بشنوی ! بگذار این بهار بهانه ای باشد تا به خودت تبریک بگویی ...

انشالله پايآن سال٩٥ با بهترين تلاش ها و رسيدن به بلندترين قله ها براي همه باشه و به تو پايان سال را تبريك و شاد باش گويم و هر دو افتخار كنيم كه بهترين مسير را انتخاب كرده ايم

پس به اميد اون لحظه ، از امروز Start

#مشاور_كنكور_٩٥
      #برگزاري_همايش_انگيزشي_كنكو ر
      #عليرضا_افشار #دانلود_همايش_مشاور wwww.alirezael.irl

www.alirezael.ir

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام استاد میشه منم تو فیززیک و زیست راهنمایی کنید فیزیک چ فصلی هایی کار کنم ک حتما 50ب بلا بزنم و زیست درصدم خیلی پایین درحد10 میشه تو این مدت ب درصد بالای 50رسید مثلا کسی ک حدودا درحد صفرچجوری چ کتابی بخونم

9. Top | #24
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.2015 نمایش پست ها
      سلام استاد میشه منم تو فیززیک و زیست راهنمایی کنید فیزیک چ فصلی هایی کار کنم ک حتما 50ب بلا بزنم و زیست درصدم خیلی پایین درحد10 میشه تو این مدت ب درصد بالای 50رسید مثلا کسی ک حدودا درحد صفرچجوری چ کتابی بخونم
      سلام . برای زیست باید تقریبا همه جا بخوانی تا تست های ترکیبی از دست ندی ... پیشنهاد اینه مباحث تست خیز و روان زیست با تمرکر بیشتری کار کنی
      مثل 9 و 10 و 11 پیش دو

برای فیزیک دو فصل اخر فیزیک اول و پیش دو که البته کمتر از 50 درصد میشن خوب هستن و بقیه اش سلیقه ای هست ... برخی های 1 و 2 سوم بجز بخش مدار را هم می پسندند

www.alirezael.ir

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب میشه نو زیست ب درصد 50 -60 رسید برای صفر کیلومتر ها؟فقط خود کتاب +نشرالگو بخونم کافیه بدون خوندن خیلی سبز برای فیزیک میشه فصل 1و2 پیش نخوند و ب سوال های نوسان پاسخ داد میشه تو این مدت رو فصل3-8 پیش و سوم کامل کار کرد و نتیجه گرفت

11. Top | #26
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.2015 نمایش پست ها
      خب میشه نو زیست ب درصد 50 -60 رسید برای صفر کیلومتر ها؟فقط خود کتاب +نشرالگو بخونم کافیه بدون خوندن خیلی سبز برای فیزیک میشه فصل 1و2 پیش نخوند و ب سوال های نوسان پاسخ داد میشه تو این مدت رو فصل3-8 پیش و سوم کامل کار کرد و نتیجه گرفت
      برای زیست از الگو ساده تر هم میشه شروع کرد و بعد برای کار تکمیلی بیای روی الگو
      نوسان هم به بخش های اولیه حرکت ( حرکت با سرعت ثابت و شتابدار ) فقط مرتبط هست و مباحثی مثل سقوط ازاد و حرکت در صفحه و .. که سخت هم رو پیش نیاز نمیخواد ...

همه تلاشت کن تا عید 95 برات بهترین تعطیلی باشه و ی سکوی پرش برای جهش ات

www.alirezael.ir

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      برای زیست از الگو ساده تر هم میشه شروع کرد و بعد برای کار تکمیلی بیای روی الگو
      نوسان هم به بخش های اولیه حرکت ( حرکت با سرعت ثابت و شتابدار ) فقط مرتبط هست و مباحثی مثل سقوط ازاد و حرکت در صفحه و .. که سخت هم رو پیش نیاز نمیخواد ...

همه تلاشت کن تا عید 95 برات بهترین تعطیلی باشه و ی سکوی پرش برای جهش ات

استاد افشار من واقعا گیج شدم میشه به منم کمک کنید من رشتم ریاضیه و به عمران علاقه دارم ولی تو درس شیمی خیلی ضعیف صفر نیستما ولی ضعیفم بنظرتون اگه تو کنکور بین 10 تا 15% بزنم برای 8000 منطقه دو کفایت میکنه ؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      8000 کشوری منظورم بود

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      سال نو رو تبریک میگم بهتون ...
      توضیحات و سوالاتم زیاده اما خواهش میکنم بخونینشون ... مهمه واسم ... مرسی
      من یه چند تا سوال اشتم اگه امکانش هست واقع بینانه و مفصل توضیح بدین ...
      من کلا اینا رو خوندم :
      زیست :
      دوم همش رو به جز فصل ۶ خوندم که فصل ۶ هم از نصف بیشتر مونده تا تموم بشه
      سوم فصل های ۱،۲،۳،۴،۱۱ رو خوندم
      پیش فصل های ۱،۲،۳،۴
      شیمی :
      دارم با کلاس آقای آقاجانی پیش میرم و تا حالا ۱۰ جلسه از کلاساشو دیدم
      ریاضی :
      احتمال رو بلدم ولی نه خیلی خوب ... اصلا کلا اینطوری بگم که سال سوم رو بلدم ولی نه خوب ... بقیش هم که کلا هیچی
      فیزیک :
      سال اول مبحث آینه ها رو خوندم کامل فقط یه بخش کوچیک از آخرش مونده ... از سال دوم هم مبحث فشار رو خوندم که فکر کنم بشه فصل ۵ ...
      از عمومیا :
      ادبیات :
      قرابتم خوبه و از آرایه هم بلدم یه چیزایی ...
      معارف :
      از همه پایه ها هر کدوم ۴ درس خوندم
      عربی :
      ترجمه رو کامل خوندم ولی تست خیلی نزدم یا بهتره بگم کلا تست نزدم
      انگلیسی :
      تو این درس هیچی نخوندم ولی میتونم زود جمعش کنم چون پایه ام نسبتا خوبه
      حالا سوالام ایناس :
      با این وضعیتی که من دارم امیدی هست به قبول شدنم تو یه رشته خوب با توجه به وقت کمی که داریم تا کنکور ؟ منظورم از رشته خوب رشته های پزشکی ، دندان ، دارو ، و در مرحله آخر پرستاری هست ... واسه پزشکی و دندون میتونم هزینه کنم و خیلی مشکلی ندارم که پردیس قبول شم ...
      واسه اینکه ریاضی رو حدود ۳۵ و فیزیک رو ۴۵ بزنم چه مباحثی رو بخونم که مطمئن باشم میتونم به این درصدا برسم ؟؟
      به نظرتون واسه درس زیست مشکلی پیش نمیاد اگه فصل ۸ از سال سوم و فصل ۵ از پیش دانشگاهی رو حذف کنم ؟؟
      خیلی زیاد شدم توضیحات و سوالام ولی بحث سرنوشتم در میونه ... ممنون میشم جواب بدین ... از همتون ممنونم
      دکتر افشار من چیکار کنم ؟؟ تو رو خدا جواب بدی

[/COLOR]

[/COLOR]

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Sharmande
      نمایش مشخصات
      آقا من هنوز هیچی نخوندم...
      یعنی کتابم نگرفتم..
      به خاطر یه سری مشکل..
      از الان تا کنکور چیکارکنم؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن