خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 53
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بعد چند روز دوباره اومدم

تکنیک بعدی : هر m گرم اب 80 درجه همان مقدار یخ صفر درجه را ذوب می کند.

پس هر وقت در تست گفت فلان مقدار اب فلان درجه داریم درجه اب رو به 80 میرسونی بدست میاری

مثال: 100 گرم اب 40 درجه چه مقدار یخ صفر درجه را ذوب می کند؟

باید 40 درجه رو به 80 برسونیم پس 40 ضربدر 2 میشه و چون دما ضربدر 2 شد جرم رو تقسیم بر دو می کنیم میشه 50 پس 50 گرم یخ صفر درجه رو ذوب میکنه.

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم بـــه شخصه موافق ایــن تاپیک نیسـتم چون فیزیــک درسی مفهومیه و هر سال هم ممکنه سوالات محیرالعقولی در کنکور ازش طرح بشه که نه فرمول تستی داره نه تاحالا دیدیمش .
      ولی به احترام دوست عزیزمون که تاپیکو درست کرد خودم یه فرمول کلی از بازده دارم که واقعا توو تستا به دردم میخوره ... ( فصل 4 فیزیک 2 )

Ra = mgh/pt*t

m جرم
      g شتاب گرانشی
      h ارتفاع
      pt توان مفید
      t زمان
      مــــــــــوفقیت

شانـــــسی نیست !

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirmz14789 نمایش پست ها
      من خودم بـــه شخصه موافق ایــن تاپیک نیسـتم چون فیزیــک درسی مفهومیه و هر سال هم ممکنه سوالات محیرالعقولی در کنکور ازش طرح بشه که نه فرمول تستی داره نه تاحالا دیدیمش .
      ولی به احترام دوست عزیزمون که تاپیکو درست کرد خودم یه فرمول کلی از بازده دارم که واقعا توو تستا به دردم میخوره ... ( فصل 4 فیزیک 2 )

Ra = mgh/pt*t

m جرم
      g شتاب گرانشی
      h ارتفاع
      pt توان مفید
      t زمان
      یه مثالم بزن بیشتر جا بیفته

4. Top | #34
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      ما هم یه چی بگیم آخه بدون من که نمیشه!!!
      اگه n تا مقاومت داشته باشیم و به دو صورت موازی و سری ببندیم حاصل ضرب مقاومت معدل در حالت سری با مقاومت معادل در حالت موازی میشه ضرب مقاومت ها تو هم
      برا خازن ها هم نسبت خازن معدل در حالت موازی به خازن معادل در حالت سری میشه حاصل ضرب ظرفیت خازن ها تو هم
      میدونم چیز خاصی نی ولی به بزرگی خودتون ببخشید و قبول کنید- ولی من اثبات میکنم.ببینید:
      به هرکی میپرستید اینو خودم ابداع کردم(حالا همه میگن اوووووو باشه حالا تو هم و منم میگم حق با شما هست چون اگه بیاید همین کارو انجام بدید خودتون هم میتونید به همین نتیجه برسید-فقط اینو گفتم که خودتون هم اثباتش کنید تا تو ذهنتون بمونه)

ببخشید من به کی توهین کردم که پستو ویرایش کردید؟
      اون معلمیم که گفتم سر کلاس میومد هیچی نمی گفت بعد کلاس با بچه ها می گرفت هر دو ترم سال دوم هم سوالا رو به کسایی که میخواسن فروخت
      چیزی که گفتم توهین نبود حقیقت بود
      ویرایش توسط therealfarshid : 22 فروردین 1395 در ساعت 15:58

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستانمون اومدن بازار رو گرم کردن منم یه فرمول دیگه میذارم چرا همه مثل این دو دوستمون فعال نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تکنیک : m گرم بخار اب 100 درجه 8 برابر جرمش یعنی 8m یخ صفر درجه رو ذوب میکنه.

مثال : 20 گرم بخار اب 100 درجه چه مقدار یخ صفر درجه رو ذوب میکنه؟
      160 گرم یخ صفردرجه را ذوب میکند.

6. Top | #36
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      دوستانمون اومدن بازار رو گرم کردن منم یه فرمول دیگه میذارم چرا همه مثل این دو دوستمون فعال نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تکنیک : m گرم بخار اب 100 درجه 8 برابر جرمش یعنی 8m یخ صفر درجه رو ذوب میکنه.

مثال : 20 گرم بخار اب 100 درجه چه مقدار یخ صفر درجه رو ذوب میکنه؟
      160 گرم یخ صفردرجه را ذوب میکند.
      من تجربیم برا همین خیلی فرمول بلد نیسم-داش منم یه چی میگم ولی مطمن نیسم امتحان کن ببین درس در میاد-برا من تو 7 تا تست درست دراومد

هر m گرم یخ صفر درجه یک سوم m بخار آب رو در فشار 1 اتمسفر مایع می کند

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان ، ضمن احترام به شوق و ذوقتون در راه انداختن این تاپیک ، یه سوالی داشتم ! هدفتون چی بوده ؟ ینی واقعا یه آدم با عقل سلیم بعد از دیدن سوالات سراسری 94 بازم میتونه بره دنبال تکنیک ؟! این حرفایی که اینجا گفتین رو بیشترشو قبلا تو سایت آپارات تو فیلم هایی که گذاشته بودن بچه ها دیده بودم . خودتون که می دونید این روش ها فقط در تست های خاص ، اون هم از نوع تالیفی ، اون هم توسط سازنده این روش ها !!!! جواب میده . با آینده خودتون بازی نکنین تو رو خدا! بچسبید به روش های تشریحی که همه جا جواب میدن ... هر چن این روش ها از نظر یه آدم همه چی دون مغز متفکر و خدای ریاضی و فیزیک !!!! خسته کننده و ملال آور و مسخره باشه ... اما به قرآن سرجلسه کنکور تو 2 دقیقه به جواب رسیدن بهتر از هرگز به جوب نرسیدنه !!!!!!

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali TiR نمایش پست ها
      دوستان ، ضمن احترام به شوق و ذوقتون در راه انداختن این تاپیک ، یه سوالی داشتم ! هدفتون چی بوده ؟ ینی واقعا یه آدم با عقل سلیم بعد از دیدن سوالات سراسری 94 بازم میتونه بره دنبال تکنیک ؟! این حرفایی که اینجا گفتین رو بیشترشو قبلا تو سایت آپارات تو فیلم هایی که گذاشته بودن بچه ها دیده بودم . خودتون که می دونید این روش ها فقط در تست های خاص ، اون هم از نوع تالیفی ، اون هم توسط سازنده این روش ها !!!! جواب میده . با آینده خودتون بازی نکنین تو رو خدا! بچسبید به روش های تشریحی که همه جا جواب میدن ... هر چن این روش ها از نظر یه آدم همه چی دون مغز متفکر و خدای ریاضی و فیزیک !!!! خسته کننده و ملال آور و مسخره باشه ... اما به قرآن سرجلسه کنکور تو 2 دقیقه به جواب رسیدن بهتر از هرگز به جوب نرسیدنه !!!!!!
      حرفت واقعا درسته ولی وقتی محاسبات طولانی بشه هر چی هم شما خدای ریاضی باشی بازم با توجه به استرسی که سر جلسه داری احتمال اشتباه محاسباتی زیاده مثلا میای سر سوال سقوط ازاد 4 دقیقه وقت میزاری تشریحی میری یه جا اشتباه میکنی از اخر 1. نه به جواب میرسی 2.وقتتم هدر میدی 3.یه سوال ساده سقوط ازاد رو هم از دست میدی

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMEWWE نمایش پست ها
      من تجربیم برا همین خیلی فرمول بلد نیسم-داش منم یه چی میگم ولی مطمن نیسم امتحان کن ببین درس در میاد-برا من تو 7 تا تست درست دراومد

هر m گرم یخ صفر درجه یک سوم m بخار آب رو در فشار 1 اتمسفر مایع می کند
      سه کتاب گاج .. خوشخوان . خیلی سبز رو زیر و رو کردم همچین سوالی ندیدم از کدوم کتاب تست زدی؟

10. Top | #40
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      سه کتاب گاج .. خوشخوان . خیلی سبز رو زیر و رو کردم همچین سوالی ندیدم از کدوم کتاب تست زدی؟
      داداش این تست از آخرین تستای فیزیک پایه خیلی سبز تو بخش سری z هست-البته 1 تست بیشتر نیست اون چنتای دیگه رو تو جزوه کلاس بیرون یکی از دوستام دیدم-در ضمن حالا میخوای بری این کتابو هم بخری برو ولی خداشاهده 25 درصد تستاش جواباشون غلطه حتی سوال فشار همین 94 رو هم اشتباه حل کرده-من الان پشیمونم که چرا نشر الگو نخوندم-هر جور مایلی

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش این تست از آخرین تستای فیزیک پایه خیلی سبز تو بخش سری z هست-البته 1 تست بیشتر نیست اون چنتای دیگه رو تو جزوه کلاس بیرون یکی از دوستام دیدم-در ضمن حالا میخوای بری این کتابو هم بخری برو ولی خداشاهده 25 درصد تستاش جواباشون غلطه حتی سوال فشار همین 94 رو هم اشتباه حل کرده-من الان پشیمونم که چرا نشر الگو نخوندم-هر جور مایلی
      کدوم کتاب اشتباه داره؟خیلی سبز؟
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

12. Top | #42
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi99 نمایش پست ها
      کدوم کتاب اشتباه داره؟خیلی سبز؟
      آره-این چهار جلدیشون من پایشو تنها دارم غلط داره

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آره-این چهار جلدیشون من پایشو تنها دارم غلط داره
      خب غلطاشو بفرست براشون تو چاپ بعدی اسمتو مینویسن!!!
      [IMG][/IMG]

14. Top | #44
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bvb09 نمایش پست ها
      خب غلطاشو بفرست براشون تو چاپ بعدی اسمتو مینویسن!!!
      داش ما دنبال شهرت نیسیم-براشون میفرسم ولی تو اسما میزنم ویراستار گمنام!

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داش ما دنبال شهرت نیسیم-براشون میفرسم ولی تو اسما میزنم ویراستار گمنام!
      حالا انگار فردا میان میگن از این به بعد تو تالیف کن.خخخخ
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن