خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات

دو سوال به نظر مبهم فصل 2 شیمی 2 از کتاب نوروز

سلام دوستان .
      این دوتا سوال رو ببنید :

خب .
      توی سوال اول ( 423 ) در گزینه 3 گفته که نافلزها تنها در دسته‌ی p قرار دارند که ما میدونیم که هیدروژن که یه نافلزه در دسته‌ی p قرار نداره . به نظر شما گزینه 3 غلط نیست ؟ خود کتاب کانون گفته گزینه 1 که البته اینم درست گفته ولی 3 هم غلطه به نظر من .
      توی سوال دوم ( 403 ) ذر گزینه 3 گفته که گفته که عنصری که لایه ظرفیتش به ns1 یا ns2 پایان می یابد یک عنصر فلزی است . خب هیدروژن به 1s1 و هلیم هم به 1s2 ختم میشن . اینا که فلزی نیستن . به نظر شما گزینه 3 می تونه درست باشه ؟ خود کتاب کانون گفته گزینه 3 درسته .
      منتظر جواباتون هستم .
      ممنون @par.rah @ali761 @mamadabfm

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام داش علیرضا!
      من که باهات هم عقیدم!

یه نصیحت: این کتاب احتمالا مثه کتابیه که واسه نوبت اول دادند! من یادمه تو اون خیلی اشتباه و اشکال پیدا کرده بودم! مثه شما! زیاد جدی نگیر! به عنوان یه سرگرمی برای آزمونای جمع بندی خوبه!
      ویرایش توسط M.AMIN.D : 27 اسفند 1394 در ساعت 16:23

3. Top | #3
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.AMIN.D نمایش پست ها
      سلام داش علیرضا!
      من که باهات هم عقیدم!

یه نصیحت: این کتاب احتمالا مثه کتابیه که واسه نوبت اول دادند! من یادمه تو اون خیلی اشتباه و اشکال پیدا کرده بودم! مثه شما! زیاد جدی نگیر! به عنوان یه سربندی برای آزمونای جمع بندی خوبه!
      کتاب نوبت اولشون که بار علمی هم نداشت اصلا !
      ولی این تا اینجا واقعا سوالای جونداری داشته . جالا جدا از غلط های اینطوری . البته هنوز درباره غلط بودنشون مطمئن نیستم . درکل کتاب خوبیه این از نظر سطح سوالات .

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.arvin نمایش پست ها
      سلام دوستان .
      این دوتا سوال رو ببنید :

خب .
      توی سوال اول ( 423 ) در گزینه 3 گفته که نافلزها تنها در دسته‌ی p قرار دارند که ما میدونیم که هیدروژن که یه نافلزه در دسته‌ی p قرار نداره . به نظر شما گزینه 3 غلط نیست ؟ خود کتاب کانون گفته گزینه 1 که البته اینم درست گفته ولی 3 هم غلطه به نظر من .
      توی سوال دوم ( 403 ) ذر گزینه 3 گفته که گفته که عنصری که لایه ظرفیتش به ns1 یا ns2 پایان می یابد یک عنصر فلزی است . خب هیدروژن به 1s1 و هلیم هم به 1s2 ختم میشن . اینا که فلزی نیستن . به نظر شما گزینه 3 می تونه درست باشه ؟ خود کتاب کانون گفته گزینه 3 درسته .
      منتظر جواباتون هستم .
      ممنون @par.rah @ali761 @mamadabfm
      درسته . تستا مشکل داره . احتمالا اومدن تستای سخت کانون تو چن سال گذشته رو جدا کردن نوشتن تو این کتاب ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      هر دوتا تست هم بد بودن، تست های شیمی قلم چی دیدگاهش با دیدگاه تست های زیستش متفاوته (یعنی به تست ها کلی نگاه کرده و دنبال مثال نقض-که توی هر دو تست علیرضا هیدروژن رو مثال زد- نیست)

خوبه که اینقدر دقت میکنی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام داش علیرضا!
      من که باهات هم عقیدم!

یه نصیحت: این کتاب احتمالا مثه کتابیه که واسه نوبت اول دادند! من یادمه تو اون خیلی اشتباه و اشکال پیدا کرده بودم! مثه شما! زیاد جدی نگیر! به عنوان یه سرگرمی برای آزمونای جمع بندی خوبه!
      یعنی چی پول کتاب پر اشکل غیر استاندارد بدیم ؟
      مگه مفته که کوفت باشه ؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام داش علیرضا!
      من که باهات هم عقیدم!

جمع بندی و سرگرمی؟؟؟
      استغفرالله..خخخخخخخ
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      منم یه مشکل برخوردم یکی منو توجیه کنه چرا واکنش ترمیت رو اونطوری موازنه کرده ؟؟؟؟

1.jpg2.jpg

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن