خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

كسي كه تاثير معدل نداره تكليفش چيه؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان.چند بار پرسيدم ولي جواب قانع كننده اي نگرفتم.الان مني كه ديپلمه سال٨٢ هستم.كارشناسي ارشدم و به خاطر گرايش ارشد و علاقه ام به دارو دوباره ميخوام كنكور بدم،اگر تاثير معدل حذف شد،ضرر ميكنم؟ كارنامه هاي قلم چي رو ديدم ،اون كارنامه ها بدون سوابق هستند؟چون ديدم يكي با درصد پايين رشته خوبي قبول شده،چه درصدهايي رو براي رتبه ١٠٠٠منطقه ٣بايد بيارم؟🙏🙏

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سميه نمایش پست ها
      سلام دوستان.چند بار پرسيدم ولي جواب قانع كننده اي نگرفتم.الان مني كه ديپلمه سال٨٢ هستم.كارشناسي ارشدم و به خاطر گرايش ارشد و علاقه ام به دارو دوباره ميخوام كنكور بدم،اگر تاثير معدل حذف شد،ضرر ميكنم؟ كارنامه هاي قلم چي رو ديدم ،اون كارنامه ها بدون سوابق هستند؟چون ديدم يكي با درصد پايين رشته خوبي قبول شده،چه درصدهايي رو براي رتبه ١٠٠٠منطقه ٣بايد بيارم؟������������

با عرض سلام و وقت بخیر

خیر ، شما ضرر نمیکنین ..... کنکور شما از 100 درصد حساب میشه

کارنامه های قلمچی اکثرا با تاثیر سوابق هستن ....

ی سوالی ؟ ...... هدفتون کنکور 95 هست یا 96 ؟

به این سوال پاسخ بدین تا بهتر راهنماییتون کنم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم.كنكور ٩٥، چه درصد هايي رو با شرايطي كه عرض كردم،براي عمومي و اختصاصي بايد كسب كنم؟البته چندين ماه هست كه دارم مطالعه ميكنم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      ممنونم.كنكور ٩٥، چه درصد هايي رو با شرايطي كه عرض كردم،براي عمومي و اختصاصي بايد كسب كنم؟البته چندين ماه هست كه دارم مطالعه ميكنم
      خواهش می کنم

کارنامه های قلمچی رو ببینین .... الان چون کنکور سخت شده بعضی ها با وجودی که در بعضی درسها ، درصد پایینی میزنن رشته های خوبی قبول میشن

یک کارنامه مشابه رتبه ای که میخواین پیدا کنین و سعی کنین تا درصداتون رو مطابق اون بالا ببرین

سوال و اشکالی هم داشتین می تونین در انجمن بپرسین .... بنده و سایر دوستان پاسخ گوی شما هستیم

کارنامه کنکور - تخمین رتبه - انتخاب رشته

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسي از راهنماييتون.ولي مگه نگفتيد كارنامه هاي كانون با تاثير سوابق هست.من كه سوابقم تاثير نداره.تو كارنامه ها ديدم با درصد متوسط پزشكي قبول شدند كه اگر براساس سوابق باشه،متاسفانه بدرد من نميخوره،من درصد هاي واقعي بدون تاثير معدل رو ميخوام.ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      مرسي از راهنماييتون.ولي مگه نگفتيد كارنامه هاي كانون با تاثير سوابق هست.من كه سوابقم تاثير نداره.تو كارنامه ها ديدم با درصد متوسط پزشكي قبول شدند كه اگر براساس سوابق باشه،متاسفانه بدرد من نميخوره،من درصد هاي واقعي بدون تاثير معدل رو ميخوام.ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
      حقیقتش چون الان اکثر داوطلبان سابقه تحصیلی دارن ، دسترسی به کارنامه هایی بدون سوابق تحصیلی تقریبا غیر ممکنه

ولی همون طور که عرض کردم الان چون کنکور سخت شده با همون درصد متوسط هم میشه پزشکی قبول شد .... زیاد دنبال کارنامه نباشین و فعلا فقط درس بخونین

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگر تاثیر معدل مستقیم و قطعی باشه شما حتی از معدل های 20 هم جلوتر هستید. در برخی درس ها حتی نمره نهایی 20 هم بگیری به خاطر اینکه خیلی ها نمره 20 گرفتن شاید حدود یک چهارم از تراز تاثیر سوابق رو از دست بدی تاپیکش رو قبلا در همین فروم زدم و توضیح دادم در موردش.
      ولی اگه تاثیر سوابق مثبت بشه یا حذف بشه شما این برتری رو از دست میدی و به رقابت برابر با بقیه برمیگردی.

به فرض مثال در درسی مثل دینی که نمره 20 نهایی ترازش 8800 بوده در سال 91 ( الان شاید 8000 هم نشه حتی ) یعنی اون داوطلب مربوطه حتی اگه درصد کنکورش 100 باشه و درصد کنکور شما مثلا 96 باشه قطعا شما بازم ازش جلوتری.

به همین دلیل بود که امسال سازمان سنجش کسانی رو که با گرفتن دیپلم مجدد رشته انسانی قصد دور زدن تاثیر سوابق رو داشتن، گرفت.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      اگر تاثیر معدل مستقیم و قطعی باشه شما حتی از معدل های 20 هم جلوتر هستید. در برخی درس ها حتی نمره نهایی 20 هم بگیری به خاطر اینکه خیلی ها نمره 20 گرفتن شاید حدود یک چهارم از تراز تاثیر سوابق رو از دست بدی تاپیکش رو قبلا در همین فروم زدم و توضیح دادم در موردش.
      ولی اگه تاثیر سوابق مثبت بشه یا حذف بشه شما این برتری رو از دست میدی و به رقابت برابر با بقیه برمیگردی.

به فرض مثال در درسی مثل دینی که نمره 20 نهایی ترازش 8800 بوده در سال 91 ( الان شاید 8000 هم نشه حتی ) یعنی اون داوطلب مربوطه حتی اگه درصد کنکورش 100 باشه و درصد کنکور شما مثلا 96 باشه قطعا شما بازم ازش جلوتری.

به همین دلیل بود که امسال سازمان سنجش کسانی رو که با گرفتن دیپلم مجدد رشته انسانی قصد دور زدن تاثیر سوابق رو داشتن، گرفت.
      سلام خان عیدت پیشاپیش مبارک

به نظر شما احتمال داره تاثیر به کلی حذف بشه ؟؟؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از راهنمايي هر دو دوست عزيز بينهايت ممنونم.لطف كرديد.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      سلام خان عیدت پیشاپیش مبارک

به نظر شما احتمال داره تاثیر به کلی حذف بشه ؟؟؟؟؟
      سلام ممنون به نظر من نخیر به طور کل هرگز حذف نمیشه فقط ممکنه مثبتش کنن که اونم به نظر من احتمالش کاهش پیدا کرده

11. Top | #11
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      بهترین فکر آدم با در نظر گرفتن بیشترین خطر و کمترین ریسک می کنه
      پس فکر کنید معدل همین 25 درصئ مستقیم هست و نه قراره باطل بشه و نه مثبت و با توجه به تایید سوابق بچه ها نه ترمیم معدل برای کنکور 95 اجرایی میشه

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)