خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

!!! انفجار در بازار تهران / فعلاً 39 مصدوم !!!

انفجاری مهیب بازار تهران را لرزاند.

برآورد اولیه حاکی از زخمی شدن 12 شهروند است. چند زن و کودک در میان مجروحان هستند. حال تعدادی از آنها وخیم است.
      خبری از کشته شدن فرد یا افرادی تا کنون مخابره نشده است و تعداد دقیق مجروحان هم مشخص نیست.

علت این انفجار مشخص نیست ولی برخی مسؤولان و نیز شبکه خبر صدا و سیما می گویند که یک کپسول گاز منفجر شده است.سخنگوی آتش نشانی هم اعلام کرد که باید برای تعیین علت انفجار، بررسی های فنی صورت گیرد، فعلاً اولویت با نجات مجروحان است.
      وی در عین حال، احتمال انفجار گاز را منتفی ندانست.

هم اکنون نیروهای امدادی و امنیتی در محل حضور دارند و در حال انتقال مجروحان به مراکز درمانی هستند. بیمارستان های لقمان و سینا این مجروحان را پذیرش کرده اند.

انفجار در بخش ساعت فروشان بازار، موسوم به باساژ طلا رخ داده است. این انفجار منجر به آتش سوزی نشد.
      شاهدان عینی می گویند انفجار به حدی شدید بود که شیشه های تعدادی از مغازه ها شکسته شد و دیوارهای چند مغازه تخریب شد.
      همچنین محدوده محل انفجار از جمعیت تخیله شده است.

نیروهای امدادی از مردم خواسته اند از آمدن به سمت بازار خودداری کنند تا امدادگران بتوانند عملیات امداد را انجام دهند.
      در همین حال خبرگزاری قوه قضاییه نیز گزارش داد: نیروهای پلیس که احتمال انفجار دوباره می دهند در حال تخلیه محل هستند.

فارس هم به نقل از سخنگوی اورژانس اعلام کرد: مجموعاً‌ 21 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شده است.

بازار تهران به دلیل نزدیک شدن به عیدنوروز، شلوغ ترین روزهای سال را پشت سر می گذراند.

تکمیلی:

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از حادثه انفجار کپسول گاز عصر چهارشنبه در پاساژ قیصریه بازار تهران خبر داد و گفت: در این حادثه 12 مصدوم بدحال توسط تکنیسین های اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

حسن عباسی در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: ساعت 17:14 عصر امروز حادثه انفجار کپسول گاز در یک مجتمع تجاری در خیابان امام خمینی (ره) محدوده بازار تهران به مرکز اطلاع رسانی اورژانس اعلام شد.

وی افزود: با توجه به مصدومیت چندین نفر در این حادثه اورژانس تهران یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به همراه 12 آمبولانس دیگر برای کمک رسانی به آسیب دیدگان به محل حادثه اعزام کرد.

عباسی ادامه داد: تکنیسین های اورژانس 9 مصدوم را برای ادامه مراحل درمانی به بیمارستان سینا و همچنین سه مصدوم دیگر این حادثه را به بیمارستان لقمان منتقل کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: بدنبال انفجار یک کپسول گاز در یک پاساژ تجاری در محدوده بازار تهران حادثه آتش سوزی روی داد.

سید جلال ملکی افزود: در حال حاضر ماموران آتش نشانی در محل حادثه مشغول عملیات مهار آتش هستند.

وی خاطرنشان کرد: علت انفجار کپسول گاز در این مجتمع تجاری پس از پایان عملیات توسط کارشناسان آتش نشانی بررسی می شود.

رئیس اتحادیه: علت حادثه انفجار پمپ هوا

همچنین کشتی آرای مسئول اتحادیه طلافروشان در گفتگو با خبرنگار عصرایران بیان کرد: حادثه امروز ناشی از انفجار پمپ هوا در کارگاه طلاسازی در طبقه دوم پاساژ طلافروشی در بازار تهران بود.

افزایش مصدومان به 39 نفر

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران گفت: در این حادثه تا این لحظه 39 مصدوم بدحال توسط تکنیسین های اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

عجب!
      اون از چهارشنبه سوزی اینم از این امیدوارم دم عیدی کسی طوریش نشه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      انفجاری مهیب بازار تهران را لرزاند.

برآورد اولیه حاکی از زخمی شدن 12 شهروند است. چند زن و کودک در میان مجروحان هستند. حال تعدادی از آنها وخیم است.
      خبری از کشته شدن فرد یا افرادی تا کنون مخابره نشده است و تعداد دقیق مجروحان هم مشخص نیست.

علت این انفجار مشخص نیست ولی برخی مسؤولان و نیز شبکه خبر صدا و سیما می گویند که یک کپسول گاز منفجر شده است.سخنگوی آتش نشانی هم اعلام کرد که باید برای تعیین علت انفجار، بررسی های فنی صورت گیرد، فعلاً اولویت با نجات مجروحان است.
      وی در عین حال، احتمال انفجار گاز را منتفی ندانست.

هم اکنون نیروهای امدادی و امنیتی در محل حضور دارند و در حال انتقال مجروحان به مراکز درمانی هستند. بیمارستان های لقمان و سینا این مجروحان را پذیرش کرده اند.

انفجار در بخش ساعت فروشان بازار، موسوم به باساژ طلا رخ داده است. این انفجار منجر به آتش سوزی نشد.
      شاهدان عینی می گویند انفجار به حدی شدید بود که شیشه های تعدادی از مغازه ها شکسته شد و دیوارهای چند مغازه تخریب شد.
      همچنین محدوده محل انفجار از جمعیت تخیله شده است.

نیروهای امدادی از مردم خواسته اند از آمدن به سمت بازار خودداری کنند تا امدادگران بتوانند عملیات امداد را انجام دهند.
      در همین حال خبرگزاری قوه قضاییه نیز گزارش داد: نیروهای پلیس که احتمال انفجار دوباره می دهند در حال تخلیه محل هستند.

فارس هم به نقل از سخنگوی اورژانس اعلام کرد: مجموعاً‌ 21 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شده است.

بازار تهران به دلیل نزدیک شدن به عیدنوروز، شلوغ ترین روزهای سال را پشت سر می گذراند.

تکمیلی:

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از حادثه انفجار کپسول گاز عصر چهارشنبه در پاساژ قیصریه بازار تهران خبر داد و گفت: در این حادثه 12 مصدوم بدحال توسط تکنیسین های اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

حسن عباسی در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: ساعت 17:14 عصر امروز حادثه انفجار کپسول گاز در یک مجتمع تجاری در خیابان امام خمینی (ره) محدوده بازار تهران به مرکز اطلاع رسانی اورژانس اعلام شد.

وی افزود: با توجه به مصدومیت چندین نفر در این حادثه اورژانس تهران یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به همراه 12 آمبولانس دیگر برای کمک رسانی به آسیب دیدگان به محل حادثه اعزام کرد.

عباسی ادامه داد: تکنیسین های اورژانس 9 مصدوم را برای ادامه مراحل درمانی به بیمارستان سینا و همچنین سه مصدوم دیگر این حادثه را به بیمارستان لقمان منتقل کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: بدنبال انفجار یک کپسول گاز در یک پاساژ تجاری در محدوده بازار تهران حادثه آتش سوزی روی داد.

سید جلال ملکی افزود: در حال حاضر ماموران آتش نشانی در محل حادثه مشغول عملیات مهار آتش هستند.

وی خاطرنشان کرد: علت انفجار کپسول گاز در این مجتمع تجاری پس از پایان عملیات توسط کارشناسان آتش نشانی بررسی می شود.

رئیس اتحادیه: علت حادثه انفجار پمپ هوا

همچنین کشتی آرای مسئول اتحادیه طلافروشان در گفتگو با خبرنگار عصرایران بیان کرد: حادثه امروز ناشی از انفجار پمپ هوا در کارگاه طلاسازی در طبقه دوم پاساژ طلافروشی در بازار تهران بود.

افزایش مصدومان به 39 نفر

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران گفت: در این حادثه تا این لحظه 39 مصدوم بدحال توسط تکنیسین های اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.
      خدا کنه کسی آسیب جدی نبینه شب عیدی!

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

عجب!
      اون از چهارشنبه سوزی اینم از این امیدوارم دم عیدی کسی طوریش نشه
      هدفت چیه از اینکه مث همفکرات میگی چهارشنبه سوزی؟چرا ب رسم ابا و اجدادی ما توهین میکنی؟
      خوبه من بگم داعش همون اسلام هست؟ @Arazعزیز لطفا رسیدگی کن این وضع توهین به ایران باستان غیر قابل تحمل شده

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhadcr72 نمایش پست ها

هدفت چیه از اینکه مث همفکرات میگی چهارشنبه سوزی؟چرا ب رسم ابا و اجدادی ما توهین میکنی؟
      خوبه من بگم داعش همون اسلام هست؟ @Arazعزیز لطفا رسیدگی کن این وضع توهین به ایران باستان غیر قابل تحمل شده
      داداش گلم ایشون این لفظ رو برای رسوم نوظهور چهارشنبه سوری که باعث اتفاقات دل خراش شده به کار برد نه توهین به رسم قدیمی ! (کسی دلش رو نداره عکس رو لطفا باز نکنه که دلخراشن!)

firecracker_exploded_in_hand_-chaharshanbeh_suri-.jpgimg11351552.jpg4shanbeh-sozi-56.jpg147168_635.jpg

آیا توی رسم قدیمی همچین چیزایی که الان اتفاق میوفته بود ؟ ماشاا... خودت کتابای تاریخی و... زیاد خوندی و مطمئنا خیلی از من به تاریخ و... واردتری ! ببین اتفاقات الان با تاریخ ابا اجدادی ما جور در میاد ؟
      در جامعه ای زندگی میکنم
      که بسیاری از مردمانش با یک “استخاره” هدف تعیین میکنند
      و با یک “عطسه” از هدف خود دست میکشند

از کانال sarzaminglico@ در تلگرام حتماااااا دیدن کنید , قول میدم موثر باشه

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

نمیدونم دقیقا مشکلت با من چیه دوست عزیز که اینطوری رفتار و موضع گیری میکنی

ولی از این طرز رفتار و تفکر شما حقیقتا تعجب میکنم ، 22 سال سن داری ولی طرز تفکراتت مثل بچه پیش دبستانی ها هستش ، هر چیزی رو به همچی ربط و بسط و شرح میدی

شما اسم شبی که درش باعث میشه چندین نفر بمیرن و چندین نفر مصدوم بشن و ده ها نفر قطع عضو بشن و چشماشون رو خالی کنن و یک عمر بیچاره بشن رو چه میزاری؟!

من کاری به این مسخره بازیهای این گروه های سیاسی ندارم که جنابعالی دائم لقلقه زبانت شده و هی میگی همفکرات ، همفکرات ، فاتحه من نثار همشون ...

بنده و هیچکس دیگه ای منکر سنت چهارشنبه سوری نیستیم عزیز

ولی آیا قدیم الأیام این مدلی سنت بوده که به همدیگر صدمات مالی و جانی فراوان وارد کنیم؟!

آیا قدیم سنت بوده که بیایم نارنجک بندازیم پیرمرد 45 ساله سکته قلبی کنه از دنیا بره؟!

یا اینکه قدیم الأیام سنت و رسم بوده که بیایم ترقه بندازیم جلوی پای ناموس مردم تا بچه داخل شکمش رو سقط کنه از ترسش؟!

اندکی تأمل ، اندکی تأمل ...

عاقل را اشارتی کافیست ...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Taylor swift نمایش پست ها
      چه وحشتناک
      باز خوبه گفتم که باز نکنید !!!
      تازه این یه گوشه ای ازش بود که فقط توی یه سال اتفاق افتاده اونم فوقش تو 2 تا منطقه تهران بزرگ , شما دوس دارین تشریف ببرین آمار رو نگاه کنید در طول چندین سال چند هزار هزار نفر بد تر از اینا سرشون اومده , چند هزار تا کشته شدن ! یعنی تلفاتش با جنگ ویتنام برابری میکنه ! در صورتی که چهارشنبه سوری در آیین باستان یه رسم شاد و جذاب و دور همی و خوش گذرونی بوده ! ولی الان با ابتکار شیمی دان های محلات که شیمیشون تئوری در حد صفره چنان بمب های هسته ای ساخته میشه که رادرفورد توی گور میلرزه (دیده شده گاهی یه نمه رقص هم اون وسط میاد) !

ویرایش :
      راستی این خبر هم آخرین اطلاعی که داده شده یه نفر رو با مواد آتش بازی و ترقه به عنوان مظنون دستگیر کردن !پس این 39 نفر رو هم بزارید به حساب 4شنبه سوری مدرن !
      در جامعه ای زندگی میکنم

ویرایش توسط AmiR.R-0017 : 27 اسفند 1394 در ساعت 13:24

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir0017 نمایش پست ها
      تازه این یه گوشه ای ازش بود که فقط توی یه سال اتفاق افتاده اونم فوقش تو 2 تا منطقه تهران بزرگ , شما دوس دارین تشریف ببرین آمار رو نگاه کنید در طول چندین سال چند هزار هزار نفر بد تر از اینا سرشون اومده , چند هزار تا کشته شدن ! یعنی تلفاتش با جنگ ویتنام برابری میکنه ! در صورتی که چهارشنبه سوری در آیین باستان یه رسم شاد و جذاب و دور همی و خوش گذرونی بوده ! ولی الان با ابتکار شیمی دان های محلات که شیمیشون تئوری در حد صفره چنان بمب های هسته ای ساخته میشه که رادرفورد توی گور میلرزه (دیده شده گاهی یه نمه رقص هم اون وسط میاد) !

ویرایش :
      راستی این خبر هم آخرین اطلاعی که داده شده یه نفر رو با مواد آتش بازی و ترقه به عنوان مظنون دستگیر کردن !پس این 39 نفر رو هم بزارید به حساب 4شنبه سوری مدرن !

ویرایش تر : به نظرم اصلا کسیکه طرفدار و حامی رسم و رسوم و آیین مقدس ایران باستان هست باید اتفاقا از این موضوع که لفظ 4 شنبه سوری برای این روز بکار نره حمایت هم بکنه !
      من کلا خیلی کنجکاوم...تا پست رو دیدم سریع نمایش محتوای پنهان رو زدم ولی خیلی دلخراشن...خدا نصیب کسی نکنه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Taylor swift نمایش پست ها
      من کلا خیلی کنجکاوم...تا پست رو دیدم سریع نمایش محتوای پنهان رو زدم ولی خیلی دلخراشن...خدا نصیب کسی نکنه
      چه کنیم که دیگه جا افتاده و به این راحتی این ضد هنجار قابل تغییر نیست !

ویرایش تر : به نظرم اصلا کسیکه طرفدار و حامی رسم و رسوم و آیین مقدس ایران باستان هست باید اتفاقا از این موضوع که لفظ 4 شنبه سوری برای این روز بکار نره حمایت هم بکنه ! همون بهتر که با این اوضاع لفظ 4 شنبه سوزی جایگزین بشه تا آینده اینطور بگن ؛ قبلا یه رسم خوبی بود به نام 4 شنبه سوری که یه عده اومدن خرابش کردن باعث شدن اونروز مقدس تبدیل به یه روز شوم بشه که یه عده دیگه اومدن برای اینکه لفظ 4 شنبه سوری همچنان ماهیت مقدسش رو حفظ کنه اسمش رو تغییر دادن تا خدشه ای به گذشته ایران باستان وارد نشه !
      در جامعه ای زندگی میکنم

ویرایش توسط AmiR.R-0017 : 27 اسفند 1394 در ساعت 13:29

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      نمیدونم دقیقا مشکلت با من چیه دوست عزیز که اینطوری رفتار و موضع گیری میکنی

ولی از این طرز رفتار و تفکر شما حقیقتا تعجب میکنم ، 22 سال سن داری ولی طرز تفکراتت مثل بچه پیش دبستانی ها هستش ، هر چیزی رو به همچی ربط و بسط و شرح میدی

شما اسم شبی که درش باعث میشه چندین نفر بمیرن و چندین نفر مصدوم بشن و ده ها نفر قطع عضو بشن و چشماشون رو خالی کنن و یک عمر بیچاره بشن رو چه میزاری؟!

من کاری به این مسخره بازیهای این گروه های سیاسی ندارم که جنابعالی دائم لقلقه زبانت شده و هی میگی همفکرات ، همفکرات ، فاتحه من نثار همشون ...

بنده و هیچکس دیگه ای منکر سنت چهارشنبه سوری نیستیم عزیز

ولی آیا قدیم الأیام این مدلی سنت بوده که به همدیگر صدمات مالی و جانی فراوان وارد کنیم؟!

آیا قدیم سنت بوده که بیایم نارنجک بندازیم پیرمرد 45 ساله سکته قلبی کنه از دنیا بره؟!

یا اینکه قدیم الأیام سنت و رسم بوده که بیایم ترقه بندازیم جلوی پای ناموس مردم تا بچه داخل شکمش رو سقط کنه از ترسش؟!

اندکی تأمل ، اندکی تأمل ...

عاقل را اشارتی کافیست ...
      من هیچ مشکلی با جنابعالی ندارم عزیز
      میتونستی بگی اتفاقات ناگوار چهارشنبه سوری چرا اسم تحریف میکنی؟
      الان من ب دین اسلام بگم دین داعش ب خاطر عملکرد ی گروه بر اساس اسلام چه کسی قابل قبوله براش؟؟؟
      بجا معذرت خواهی من متهمم میکنید
      سایتای پایداری این چهارشنبه سوزی باب کردن ک افتاد دهن امثال شما
      ممنون که من دبستانی خطاب کردین اینم از لحن مودبانتون
      شما خودت میگی این رسم قبول داری بعد میگی چهارشنبه سوزی اونم بخاطر بدعتی که اومده توش مث ترقه و نارنجک

حالا بخاطر طالبان و داعش من حق دارم ب عقاید۱میلیارد نفر توهین کنم و بگم دین داعشی یا دین تروریستی؟
      عایا حق دارمممم؟؟؟
      قطعا نه
      اندکی تفکر
      ویرایش توسط Araz : 27 اسفند 1394 در ساعت 14:54 دلیل: سایز بزرگ ننویسید

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir0017 نمایش پست ها

ویرایش :
      ب دلیل ترکیدن پمپ هوا بود برادر!!!

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات

!!! انفجار در بازار تهران / فعلاً 39 مصدوم !!!

ب دلیل ترکیدن پمپ هوا بود برادر!!!
      والا نميدونم برادر از خودم که در نمیارم، آخرين خبري كه ازش منتشر شد اينه !

Sent from my iPhone using Tapatalk
      در جامعه ای زندگی میکنم

ویرایش توسط AmiR.R-0017 : 27 اسفند 1394 در ساعت 15:40

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن