خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

یه سوال برای مرور درسا

سلام دوستای گلم ...امیدوارم حال همتون خوب باشه ..یه راهنمایی میخواستم ازتون
      یه سوال داشتم واسه مرور درسایی مثل شیمی فیزیک و ریاضی ...اگه جواب بدین ممنون میشم
      من واسه جمع بندی اون درسایی ک نام بردم واسه مرورشون اون سوالایی ک نکته داشته یا نتونسته بودم حل کنم رو علامت گذاری کردم
      الان برای مروررشون با توجه ب کمبود وقت تا کنکور میخواستم بدونم اون سوالا رو دوباره حل کنم یا فقط راه حلشونو نگاه کنم ؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط =TUFAN= نمایش پست ها
      سلام دوستای گلم ...امیدوارم حال همتون خوب باشه ..یه راهنمایی میخواستم ازتون
      یه سوال داشتم واسه مرور درسایی مثل شیمی فیزیک و ریاضی ...اگه جواب بدین ممنون میشم
      من واسه جمع بندی اون درسایی ک نام بردم واسه مرورشون اون سوالایی ک نکته داشته یا نتونسته بودم حل کنم رو علامت گذاری کردم
      الان برای مروررشون با توجه ب کمبود وقت تا کنکور میخواستم بدونم اون سوالا رو دوباره حل کنم یا فقط راه حلشونو نگاه کنم ؟
      با عرض سلام و وقت بخیر

کار خیلی خوبی کردین که اونا رو علامت گذاری کردین ..... به نظرم الان ی بار دیگه حلشون کنین و نکاتی که داشتن رو جایی یادداشت کنین و گاهی مرورشون کنین

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پویا دقتی نمایش پست ها
      با عرض سلام و وقت بخیر

کار خیلی خوبی کردین که اونا رو علامت گذاری کردین ..... به نظرم الان ی بار دیگه حلشون کنین و نکاتی که داشتن رو جایی یادداشت کنین و گاهی مرورشون کنین

مرسی اقا پویا ...فک کنم سوالمو خوب مطرح نکردم ..منظورم اینکه دوباره حل کنم ؟ ک میترسم وقت کم بیارم ..یا فقط راه حل اشونو نگاه کننم یعنی بدون حل کردن فقطط راه حلشونو یاد بگیرم ک میترسم اینجوری هم فراموش شه
      ممنون میشم راهنماییم کنید

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      مرسی اقا پویا ...فک کنم سوالمو خوب مطرح نکردم ..منظورم اینکه دوباره حل کنم ؟ ک میترسم وقت کم بیارم ..یا فقط راه حل اشونو نگاه کننم یعنی بدون حل کردن فقطط راه حلشونو یاد بگیرم ک میترسم اینجوری هم فراموش شه
      ممنون میشم راهنماییم کنید

آره ... به نظرم دوباره حلشون کنین ..... چون این باعث میشه که دوباره فکر کنین و مطالب در ذهنتون مرور بشه و اگه چیزی یادتون رفته ، متوجهش بشین

در حالی که خوندن راه حلش این امکان رو به شما نمیده ...... نگران وقت هم نباشین ..... 4 ماه زمان خوبیه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بعد ی سوال دیگه ام داشتم مثلا توی لین برنامه ریزی ای ک کردم واسه ریاضی و فیزیک و شیمی هر کدوم سه ساعت وقت گذاشتم ک توی دو تا یک و نیم ساعته میخونم

شیمیو زیستو ک هر روز میخونم ولی ریاضی و فیزیکو سوال داشتم اونم این ک این دو درسو واسه فراموش نشدن هر روز دوتاشم بخونم ک ب هر کدوم یک و نیم ساعت میرسه یعنی یک و نیم ساعت ریاضی و یک و نیم ساعت فیزیک ..یا اینکه هر روز اون سه ساعتو یا فقط ریاضی بخونم یا سه ساعت فیزیک ...یعنی یه فصلو ک معمولا سه روز میکشه رو بخونم تموم شه بعد برم اون یکی درس
      مثلا احتمال ریاضی رو سه روز و هر روز سه ساعت بخونم بعد اتمام اون فصل برم سه چهار روز هم مثلا نوسان موج فیزیک بخونم ؟ یا این جوری یادم میره و هر روز دو درس رو هم بخونم؟؟؟؟
      ببخشید طولانی شد

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      بعد ی سوال دیگه ام داشتم مثلا توی لین برنامه ریزی ای ک کردم واسه ریاضی و فیزیک و شیمی هر کدوم سه ساعت وقت گذاشتم ک توی دو تا یک و نیم ساعته میخونم

شیمیو زیستو ک هر روز میخونم ولی ریاضی و فیزیکو سوال داشتم اونم این ک این دو درسو واسه فراموش نشدن هر روز دوتاشم بخونم ک ب هر کدوم یک و نیم ساعت میرسه یعنی یک و نیم ساعت ریاضی و یک و نیم ساعت فیزیک ..یا اینکه هر روز اون سه ساعتو یا فقط ریاضی بخونم یا سه ساعت فیزیک ...یعنی یه فصلو ک معمولا سه روز میکشه رو بخونم تموم شه بعد برم اون یکی درس
      مثلا احتمال ریاضی رو سه روز و هر روز سه ساعت بخونم بعد اتمام اون فصل برم سه چهار روز هم مثلا نوسان موج فیزیک بخونم ؟ یا این جوری یادم میره و هر روز دو درس رو هم بخونم؟؟؟؟
      ببخشید طولانی شد

به نظرم ی مقدار نگران فراموش کردن درس ها هستین که البته طبیعیه

ولی پیشنهاد میشه که هر روز زیست و شیمی رو بخونین و ی روز در میان ریاضی و فیزیک ...... نگران فراموش شدنش هم نباشین .... موقع خوندن خلاصه برداری کنین

و بعد با مرور خلاصه ها و تست های علامت دار ، درس براتون مرور میشه ...... ضمنا هر روز 2 درس عمومی هم بخونین

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلیییییییییییییییییییی مممنووون
      لطف کردین

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      خیلیییییییییییییییییییی مممنووون
      لطف کردین
      موفق و موید باشین

بازم سوالی داشتین در خدمتتون هستم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن