خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

و الکاظمین الغیظ

الَّذِينَ يُنفِقُونَ فِي السَّرَّاء وَالضَّرَّاء وَالْكَاظِمِينَ الْغَيْظَ وَالْعَافِينَ عَنِ النَّاسِ وَاللّهُ يُحِبُّ الْمُحْسِنِينَ

• آن کسان که در توانگری و تنگدستی انفاق می کنند و خشم خويش فرو می خورند و از خطای مردم در می گذرند خدا نيکوکاران را دوست دارد

__________________________________________________ __________________________________________________ _____________________________

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز

از اتفاقاتی که امروز افتاد خیلی ناراحت شدم .... ما مسلمان ها باید همواره با هم متحد باشیم و نگذاریم چیزی بینمون تفرقه بندازه

به خودم و همه عزیزان هم توصیه میکنم هنگامی که عصبانی شدیم چیزی نگیم چون گفته شده که حرفی که می زنیم مثل تیری هست که وقتی از کمان رها بشه دیگه راهی برای

برگشتش نیست ..... اگه باعث شدم شخصی ناراحت بشه ازش عذرخواهی می کنم و امیدوارم که منو ببخشه .... اگر هم کسی داره حق خوری می کنه

اول برای این شخص دعای هدایت می کنیم و در نهایت واگذارش می کنیم به خدایی که بالای سر ما هست

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان عزیز

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داستان چیعه؟
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها
      داستان چیعه؟

چیز خاصی نبود ..... کمی اوقات من و دوستان تلخ شد ولی دیگه باید فراموشش کنیم و برای حل مشکلات به هم کمک کنیم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن