خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

جلسه حضوری با نماینده های شهرستان ها در مورد قانون پذیرش دانشجو

سلام دوستان .
      هرچی توی تاپیک ها گفته شده دیگه بسه خداوکیلی سر درد گرفتیم ، امیدوارم به این رسیده باشید که بحث کردن هیچ دردی دوا نمیکنه ...
      بنده امروز با کمیسیون آموزش مجلس تماس گرفتم گفتن که استفساریه برای این هفته توی دستور کار نیست و احتمال 90 درصد رفته برا بعد از عید .
      این بهترین فرصت هست برای ما که با نماینده هامون جلسه حضوری بذاریم ، برای هر شهر 3 نفر اعلام آمادگی کنن خودم با نمایندشون تماس میگیرم و قرار جلسه میذارم فقط شما باید یه تاکسی سواربشید که برید دفتر نمایندتون توجیهش کنید ، همین .

لطفا توی این تاپیک فقط اسم شهرو استانتون رو بنویسید و پست الکی هم نذارید ... ممنون

تا حالا 1 جلسه برای استان تهران ترتیب داده شده که بعد از عید شنبه برگذار میشه ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try
      ویرایش توسط 0M0HamMad0 : 23 اسفند 1394 در ساعت 17:27 دلیل: مهم کردن موضوع

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم تهرانم ولی قم هم زیاد می رم نماینده قم امیر آبادی فراهانی دفترش می دونم کجای قم میشه
      شاید موفق بشم یک قرار ملاقات حضوری باهاش داشته باشم

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نماینده ها چی بگیم؟

دوستان عزیز یه متنی رو اماده کردیم برای راهنمایی در این مورد که وقتی میخایم با نماینده ها حرف بزنیم چی بهشون بگیم؟

این متن رو کامل بخونین

سلام آقای ...
      میخواستم مطلبی رو در مورد استفساریه سازمان سنجش برای تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور بگم

طبق قانون سنجش و پذیرش ، تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور باید شامل سه سال آخر دبیرستان(دوم، سوم و چهارم) باشد
      اما تاکنون تنها امتحانات سال سوم دبیرستان توسط آموزش و پرورش به صورت نهایی برگزار شده و سازمان سنجش نیز فقط نمرات سال سوم دبیرستان رو به تنهایی در کنکور تاثیر میدهد
      ماه گذشته دیوان عدالت اداری بخاطر شکایت دانش آموزان این موضوع که فقط سال سوم رو تاثیر بدن رو باطل کرد و به سازمان سنجش اعلام کرد طبق قانون تا زمانیکه آموزش و پرورش امتحانات هر سه سال رو به صورت نهایی برگزار نکرده،نباید سوابق را در کنکور تاثیر داد
      اما اکنون متاسفانه سازمان سنجش تلاش دارد طبق استفساریه ای که به مجلس محترم تقدیم کرده این رای دیوان عدالت اداری را دور بزند و دوباره مثل سابق ، سوابق تحصیلی فقط سال سوم را به صورت قطعی در کنکور لحاظ کند (جالبه که جواب استفساریه که قراره در مجلس به رای گذاشته بشه رو هم خود سازمان سنجش نوشته. در متن استفساریه نوشته شده که : "به تناسب سالهای تحت پوشش امتحانات نهایی ، سوابق تحصیلی در کنکور لحاظ شود") اگر چه این حرف به ظاهر منطقی به نظر میرسه ، اما با توجه به اینکه الان فقط سال سوم تحت پوشش هست ، بازم فقط همون سال سوم رو تاثیر میدن ، که این یعنی دور زدن رای دیوان با بازی کردن با کلمات!!
      با این حساب ۲۵ درصد تاثیر معدل از سال سوم خواهد شد ، ۳۵ درصد سوالات کنکور نیز از سال سوم دبیرستان هست ، به این ترتیب عملا ۶۰ درصد کنکور میشه فقط سال سوم دبیرستان ، که باعث میشه توازن و تناسب بین سهم سالهای مختلف از بین بره
      از طرفی اگر در زمان امتحانات پایانی سال سوم دانش اموزی به دلیل هر مشکلی نتواند نتیجه مطلوب را کسب کند ، هیچ راه جبرانی برای دانش اموز وجود ندارد
      در حالی که فلسفه قانون سنجش و پذیرش این است که سرنوشت دانش اموز صرفا در 4 ساعت ازمون کنکور رقم نخورد و مجموع نتایج دانش اموزان در چند سال منظور شود تا اینکه اگر دانش اموزی در یک سال نتایج خوبی نگرفت در سال بعد ان را جبران کند ، اما سازمان سنجش همچنان پافشاری به تاثیر قطعی سوابق تحصیلی صرفا یک سال را دارد که باعث نا امیدی جمع زیادی از دانش اموزانی شده که به هر دلیلی نمره خوبی در امتحانات نهایی سال سوم کسب نکردند
      لذا از جنابعالی تقاضا دارم به این استفساریه رای منفی بدهید و در صورت امکان دیگر نمایندگان را قانع به رای منفی کنید

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط After4Ever نمایش پست ها
      من خودم تهرانم ولی قم هم زیاد می رم نماینده قم امیر آبادی فراهانی دفترش می دونم کجای قم میشه
      شاید موفق بشم یک قرار ملاقات حضوری باهاش داشته باشم
      برای تهران سه تا دختر اعلام آمادگی کردن . به چنتا نماینده دیگه هم زنگ میزنم ببینم جلسه میذارن یا ن ...

There is enough light
      for one who wants to see

5. Top | #5
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      یعنی باید بریم مذاکره؟!
      منم هستم...فقط بگم دیپلماسی لبخند بلد نیستم
      SaM019

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مهدی می‌گه:
      ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ در ۱۳:۲۸
      سلام تو روخدا یگید اقا همون دوباره یک تلاش بکنه برا جمع کردن نمایندگان چون که نمایندگان حرف مارو گوش نمیدن واقای خدایی داره با نمایندگان داره صحبت می کنه که رای بیاره الان اقا همون باید کمکمان کنهپاسخ دادن

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      من از ایلامم با اقای عمران علی محمدی میتونم بحرفم
      ویرایش توسط saj8jad : 22 اسفند 1394 در ساعت 22:50

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      سلام دوستان .
      هرچی توی تاپیک ها گفته شده دیگه بسه خداوکیلی سر درد گرفتیم ، امیدوارم به این رسیده باشید که بحث کردن هیچ دردی دوا نمیکنه ...
      بنده امروز با کمیسیون آموزش مجلس تماس گرفتم گفتن که استفساریه برای این هفته توی دستور کار نیست و احتمال 90 درصد رفته برا بعد از عید .
      این بهترین فرصت هست برای ما که با نماینده هامون جلسه حضوری بذاریم ، برای هر شهر 3 نفر اعلام آمادگی کنن خودم با نمایندشون تماس میگیرم و قرار جلسه میذارم فقط شما باید یه تاکسی سواربشید که برید دفتر نمایندتون توجیهش کنید ، همین .

لطفا توی این تاپیک فقط اسم شهرو استانتون رو بنویسید و پست الکی هم نذارید ... ممنون

تا حالا 1 جلسه برای استان تهران ترتیب داده شده که بعد از عید شنبه برگذار میشه ...

من مشهدم! اگه تونستی با یکی از نمایندگان محترمه مشهد قرار بذاری بگو من میرم

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.M.B نمایش پست ها
      من مشهدم! اگه تونستی با یکی از نمایندگان محترمه مشهد قرار بذاری بگو من میرم
      3 نفر تا اینجا برا مشهد اعلام آمادگی کردن . سعی میکنم با آقای پژمانفر یه جلسه بذارم ...

There is enough light
      for one who wants to see

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام...منم هستم

گرچه بعید میدونم این نماینده شهرمون اصلا تلفن منو جواب بده از پس وقت انتخابات بر علیهش موج منفی دادم

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moein a نمایش پست ها
      سلام...منم هستم

گرچه بعید میدونم این نماینده شهرمون اصلا تلفن منو جواب بده از پس وقت انتخابات بر علیهش موج منفی دادم
      کدوم شهر ؟

There is enough light
      for one who wants to see

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بیگ بنگ و بیگ کرانچ در یک کلام

أَوَلَمْ یَرَ الَّذِینَ کَفَرُوا أَنَّ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ کَانَتَا رَتْقًا فَفَتَقْنَاهُمَا
      آیا کافران ندیدند که آسمانها و زمین به هم پیوسته بودند و ما آنها را از یکدیگر باز کردیم ؟
      یَوْمَ نَطْوِی السَّمَاء کَطَیِّ السِّجِلِّ لِلْکُتُبِ کَمَا بَدَأْنَا أَوَّلَ خَلْقٍ نُّعِیدُهُ
      روزى که آسمان را همچون در پیچیدن صفحه نامه‏ها در مى‏پیچیم همان گونه که بار نخست آفرینش را آغاز کردیم دوباره آن را بازمى‏گردانیم

ویرایش توسط MEEA499 : 23 اسفند 1394 در ساعت 12:35

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تماس با رهبری .اگر تعداد تماس زیاد باشد یقین داشته باشید خودحضرت آقا وارد عمل میشود. فقط توضیح بدید که این آقای خدایی به خاطر این که بوی گندکاری که کرده بلند نشه داره لابی میکنه و توضیح بدید که بالای 90% بچه ها مخالف این طرحند و توضیح بدید که معدل زیر 17 یعنی باید بمیریم و دیگه قید رشته خوب را بزنیم و در مورد غیر استاندارد برگزار شدن امتحانات نهایی و غیر استاندارد تصحیح شدن آن توضیح دهید . و بگید این نماینده ها دارند به جای تفسیر قانونی که البته آن فدر واضح است که جای تفسیر ندارد قانون جدید میدهند.
      باور کنید اگر تعداد تماسها و پیام ها به بالای 1000 تا برسد موضوع حل میشه. به تمامی افراد فامیل هم بگید تماس بگیرند. دقت کنید اگر هر دانش آموز با 10 نفر هماهنگ کنه که تماس بگیرند یقین داشته باشید تعداد تماس ها غیر قابل تصور میشود. هر روز تماس بگیرید و نه فقط یک بار. یاعلی

14. Top | #14

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دارم میرم حرم که درد دل 90% بچه کنکوریها را به گوش امام رضا برسونم و بگم خدایی و نماینده ها و... هرچه قدر قدرت داشته باشن باز اگر خدا بخواهد و شما یا امام رضا وساطت ما رو پیش خدا بکنی یقین دارم کارمون به بهترین شکل ممکن درست میشه. از طرف همتون یه نماز زیارت و بعدش یه نماز شکر و بعدش یه نماز حاجت بالا سر آقا میخونم. یا شمس الشموس و یا انیس النفوس و یا.....

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن