خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات

عیـــــــــــــد را چه کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام راسستش شما رو نمیدونم ولی ما عید دو.رو بره 10 روز مسافرتیم ولی میتونم بخونم اگه لازم باشه ازتون میخوام با تجربه هاتون به ما کمک کنن که عیدو چطور بگذرونیم
      مرور مطالبی که خوندیم / یا همون خوندن معمولی / نخونیم استراحت کنیم /سنگین بخونیم / سبک بخونیم/ درسای مدرسه رو بخونیم ... یا درس خاصی هست که بشه ت.و عید خوند مثلا آمار یا ... نمیدونم واقعا نظر بدید که به بهترین شکل عید مفید بگذره
      خیلی ممنون از پاسخهاتون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عید را خرخونی کنید..همین
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من پارسال معدل برام مهم نبود و مدرسه رو ول کرده بودم و عین خر خوندم عید پارسالو...نیدونم والا... بستگی ب خودت داره
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگ سال چهارمی و برا کنکور میخونی فقط تست
      اگه سال سومی و برا کنکور میخونی : فقط تست
      اگ سال سومی و برا امتحان نهایی میخونی: فقط نهایی 10 سال قبل
      به نظرمن فقققط تسسسست کار کن
      زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
      هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
      صحنه پیوسته به جاست
      خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوران نوروزتوسط معین فلاحتگر....رتبه 1رشته ریاضی
      دوران طلایی رابه چنددوره تقسیم میکنم
      1.هفته اخراسفند.....هنوزعیدنشده وکل روزراتوی خونه هستین وکارخاصی هم واسه انجام ندارین.توخونه تکونی هم که به شما کاری ندارن چون کنکوری هستین دیگه!!!!!فقط وقتتنون میره واسه لباس عیدخریدن که اونم فوقش نصفه روزتون بره...
      شمابایداین هفته تاوقت داریددرس بخوانید...یعنی تلویزیون رابی خیال شید...نه اینکه کلابی خیال شیدمثلاتوی این هفته 1یا2تافیلم ببینیدیااگه به درستون لطمه نمیخوره هرشب مثلایه فیلمشوببینیدچون اگه بشینیدپای تلویزیون به اندازه کافی برنامه داره که تواین ایام ازصبح تاشب سرگرم باشید

2.هفته اول عید....روزاول به نظرم کامل میره یعنی نمیتونین درس بخونین!پس بهتره ذهنتونومشغول نکنین وبی خیال باشین!تواون روز استراحت بکنین.
      درموردعیددیدنیهام بگم که من پارسال خونه 2تاپدربزرگام رفتم واونجا بالتبع همه فامیلارودیدم وبه همه عیدروتبریک گفتم!بعدش دیگه من خونه ی فامیلا نرفتم ولی اونا که میومدن من میرفتم پیششون مینشستم!فکر میکنم اینجوری بهترباشه!بازم هرجوری خودتون صلاح میبینید........!!

3.هفته دوم عید....عیددیدنی هاتموم شده وبرنامه های تلویزیونم کسل کننده!پس کاری غیرازدرس خوندن نمیمونه!!!!!باقدرت هرچه تمام تردرس بخوانید.

بهتون بگم که الکی به نوروزنمیگن دوران طلایی چون واقعاموثره.یعنی اگه کارتون خیلی درست باشه ورواصول وطبق برنامه درس بخوانین میتونین کلی جلوبیفتینواگه بدکارکنین ودرس نخونینیاکم بخوانین میتونین متاسفانه ازگردونه اوت بشین

اماحالاچی بخوانین.....
      یه عدهازبچه هاهستن که طبق برنامه کانون پیش میرن.اونابایدتودوران نوروز همون چیزایی روبخونن که ازمون ازشون گرفته میشه.یعنی شماطبق برنامه کانون اززمونای نوروزی رابدین خیالتون راحته که کل دروس پایه رومرورکردین(اونایی روکه تااینجاخوندین که میشه یه سال ونیم از2سال!مثلاکل سال دوم ونصفه سال سوم!)وپیش1رو.من خودم پارسال همین کاروکردم وتا19فروردین(اگه اشتباه نکنم)کل درسای پیش1وکل درسای دوم ونصفه سوم روخوندم+تستای مهم که قبلاعلامت زده بودم روحل کردم........البته اگه نتونستین یه درسوبخونین عیب نداره!مثلامن خودمشیمی3رووقت نکرده بودم بخونم!یامباحثی روکهفکرمیکنین خیلی بلدین معطل نشین روش وفقط تست کارکنین ازش
      این طوری میرسین به همهی درسا.درضمن کم وکاستی هایی هم که داشتین برطرف میشه یعنی اگه یه مبحثو موقع ازمونش نخوندین الان میتونین بخونین...

نگران قسمت مونده ی کتاب پیش2نباشین.اونوموقع امتحانای ترم(اواخراردیبهشت)توپ توپ میشین

اصلاهم عجله نکنین که حتما بایدتاامتحان جامع اول سنجش همه چیروخونده باشین.همه چی به موقعش تموم میشه

اونایی هم که طبق برنامه کانون پیش نمیرن احتمالامنطقی واسه خودشون چیدن!
      وبرنامه ای دارن کلا!که بایدمطابقش پیش برن
      *مهم اینه که این دورانو ازدست ندین وبه نحواحسنت ازش استفاده کنین!
      درضمن مسافرت اکیداممنوع!

امیدوارم بهتون خوش بگذره وبه این ایه نورانی وپرکاربردهمیشه وهمیشه توجه داشته باشیدکه....
      ان مع العسریسری.....
      انشاالله اسانیشو سال بعدتودانشگاه موردنظرتون میچشین.
      .....

واسه من که این مصاحبه خیلللللللی مفیدبود امیدوارم واسه شماهم مفیدباشه.....درضمن اگه مصاحبه اینجوری بارتبه برترهادرموردعیدیافتید!!توی این صفحه حتمابذارید

موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عید را درس بخوانیم

اونیم که گفتی خودتی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از 2فروردین روزی 11 ساعت بخون .. نتیجش فوق العاده میشه
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      تاپیکای مشابه هست جواب دادم(ببخشیم تنبلیم شد!!!)
      خلاف قوانین.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      خب معلومه میشینی درس میخونی...

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اغا با دید و بازدید ها چه میکنید؟؟

پدر من بزرگتر فامیله

دیگه خودتون فکرش رو بکنید که تو عید خونه ما چه وضعیتی داره

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شما درس خون بودید همون روزای عادی درس میخوندین....
      بعدی....

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلـــام
      خوبید ؟
      من که دارم برنامه میریزم ،،،
      با خودم فکر کردم ، دیدم یکم رو نمیشه به اون صورت خوند ، هر چه قدر هم عاشق کتاب و درس باشی ، میشه ها ، نهایتش 2 ساعت و نیم الی 4 ساعت (حساب کردم ، نه شب بخوابم و بعدش 3 شب بلند بشم تا 6 بخونم ، سه ساعت اینجا ، یه ساعت هم عصر حدودا که مهمون کمتر میشه ( یا اخر شب )
      سیزده به در هم اینطوری صبح میخونم ،،،
      چهارشنبه سوری هم نمیرم بیرون ( اصلا روحیه ام سازگار نیست با این چیزا ) میشینم کلا میخونم ،،، البته تو اون روز فیلمای باحالی میزارن ،،، میشینم یکیشو میبینم ،، که حدودا تو چهارشنبه سوری شیش ساعتی فک کنم بخونم...
      بعد عید هم که میرم مدرسه سعی میکنم تلاشم رو بکنم مثل عید بخونم ،،، اخه تو عید از صبح تا شب میخونی ،،، ولی از مدرسه میای ،خسته ، باید تا ساعت 3 استراحت کنی ،،
      ولی عید کل زمانو تو دستت داری ،،،
      مخصوصا اگه مثــل من برای علم و دانش بخونی !!
      البته از فردا دو ساعت شروع میکنم میخونم و هر روز 25 الی 20 دقیقه به تایمم اضافه میکنم ، و به خودم فهموندم که علم دانش چه قدر خوبه ،،، (یه طورایی تلقین کردم )
      بچه ها بگید تو چهارشنبه سوری و روز اول و روز دوم و سیزده به در چه میکنید ،،،
      ممنون
      ببخشید سرتون رو درد اوردم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)