خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir0017 نمایش پست ها
      آقا شما چرا فایل رو نمیزنید تیکه تیکه idm دان کنه ؟! 1تیکه که سرعت رو کم میکنه ! تو تنظیمات idm 8 تیکه رو انتخاب کن سرعت بیشر میشه !
      برای فیلم ها چون همزمان با دانلود میخوام فیلم رو ببینم یه پارت میکنم که بشه دیدش ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این که نشد دانلود کنی ولی ممنون دفعه دیگه لطف بفرمایید باپیکوفایل اپولود کنید باتشکر!!!!
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

3. Top | #18
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

عاها ! 350 ... قبلا 510 بود
      راستی میدونستی خود ISP ها پهنای باند رو هر ترابایتی حدودا 70 میخرن بعد به ملت گیگی 4 تومن میندازن ؟
      خود pap یا isp که اینترنت رو گیگی خرید نمیکنه بردار اینا پهنای باند رو میخرن هر لینک sm1 حدود 28 میلیون تومن هر لینک sm1 155 مگابیته که اون رو بین کاربرا تقسیم میکنن یا بهتر بگم میفروشن حالا اینش جدا که پهنای باند رو میفروشن بعد تازه ترافیک رفت و برگشت رو هم میفروشن الان دیگه این توی دنیا منسوخ شده و فقط شرکت ها پهنای باند رو میفروشن و دیگه گیگ نمیفروشن ولی شرکت های ایرانی از دوجا میخورن هم پهنای باند و هم ترافیک.

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      خود pap یا isp که اینترنت رو گیگی خرید نمیکنه بردار اینا پهنای باند رو میخرن هر لینک sm1 حدود 28 میلیون تومن هر لینک sm1 155 مگابیته که اون رو بین کاربرا تقسیم میکنن یا بهتر بگم میفروشن حالا اینش جدا که پهنای باند رو میفروشن بعد تازه ترافیک رفت و برگشت رو هم میفروشن الان دیگه این توی دنیا منسوخ شده و فقط شرکت ها پهنای باند رو میفروشن و دیگه گیگ نمیفروشن ولی شرکت های ایرانی از دوجا میخورن هم پهنای باند و هم ترافیک.
      کشک تر از اینیه که میگی ...
      لینک رو مخابرات میخره میده به این خصوصیا با قیمت بالا تر . اینا هم با یه میکروتیک میان به کاربرا پورت و ... میدن

There is enough light
      for one who wants to see

5. Top | #20
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir0017 نمایش پست ها
      آقا شما چرا فایل رو نمیزنید تیکه تیکه idm دان کنه ؟! 1تیکه که سرعت رو کم میکنه ! تو تنظیمات idm 8 تیکه رو انتخاب کن سرعت بیشر میشه !
      دوست عزیز این با تک کانکشن دانلود نمیکنه داره قسمت میکنه اگر با دقت به عکس نگاه کنی فعلا چهار قسمت شده ولی چون عکس رو خیلی سریع گرفته فقط کانکشن اول داره رسیو میکنه اگر کمی بعد میگرفت همه کانکشن ها درحال رسیو بودن اما خدایش اینترنت با کیفیتی داره تک کانکشن داره 500 میزنه.

6. Top | #21
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

کشک تر از اینیه که میگی ...
      لینک رو مخابرات میخره میده به این خصوصیا با قیمت بالا تر . اینا هم با یه میکروتیک میان به کاربرا پورت و ... میدن
      حرفای تو ناقص حرفای من نیست منم گفتم مخابرات هر لینک sm1 155mbit رو به اینا 28 میلیون میفروشه اینا هم یه چیزی میکشن روش به کاربرا میفروشن و تازه ترافیک رفت و برگشت رو هم میفروشن حالا بقش بماند که ماجرا های دیگه هم داره ولی در این تاپیک نمیگنجه که بگم.
      راستی این رو با سرور لینوکس شییر میکنن نه با میکروتیک سیستم اکانتینگ بیشترشون هم ibsng

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      حرفای تو ناقص حرفای من نیست منم گفتم مخابرات هر لینک sm1 155mbit رو به اینا 28 میلیون میفروشه اینا هم یه چیزی میکشن روش به کاربرا میفروشن و تازه ترافیک رفت و برگشت رو هم میفروشن حالا بقش بماند که ماجرا های دیگه هم داره ولی در این تاپیک نمیگنجه که بگم.
      راستی این رو با سرور لینوکس شییر میکنن نه با میکروتیک سیستم اکانتینگ بیشترشون هم ibsng
      مگه وی پی -انه که با ibsng شیر کنن من trace گرفتم بین راه چنتا میکروتیک هست ...

There is enough light
      for one who wants to see

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بابا ایول . رتبه کنکورش چند شده با این روش؟؟؟ چند درصد زده؟؟
      اینا همش دو دره بازیه.طرف اگه خیلی مرده بیاد مثه سروش موئینی هر سال کنکور بده با روشاش.نه اینکه فیلم کنه بده بیرون
      پاسخ به سوالات سربازی

9. Top | #24
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

مگه وی پی -انه که با ibsng شیر کنن من trace گرفتم بین راه چنتا میکروتیک هست ...
      باورکن واسه مخابرات که اینطوره واسه پیشگامانم اگر اشتباه نکرده باشم همینطوره من خودم مخابرات دارم سیستم اکانتینگش ibsng

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام یکی اینه یکی دیگه هم تو همین مایه هس که تو همینجا میفروشن روش حذف گزینه و متشابه و اینا میخام بگم که تو 30 تا سوال 5 تاش جواب میده یعنی همشو بزنی منفی نزنی 12 درصد هستش که الکیه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سرعت اپلود بوی تا اشتراک نخری بدرد نمیخوره
      آپلود بوی خودش بهترین سایت اپلوده

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

عاها ! 350 ... قبلا 510 بود
      راستی میدونستی خود ISP ها پهنای باند رو هر ترابایتی حدودا 70 میخرن بعد به ملت گیگی 4 تومن میندازن ؟
      برات سرعت دانلود 2مگ در ثانیه ،همین الان، بزارم ؟

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      افتضاح به تمام معنی بود. وقت خودتونه با اینا تلف نکنید

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من خودم استاد مهندسی معکوس بودم ولی دیگه جواب نمیده

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up
      Its always Fun Listening to Someones Lie when You Already Know The Truth

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن