خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      من خودم با هیچکدومشون کلاس نداشتم سهم ما از اینا کتاباشونه اونم بعضیاشون ولی خوب افراده زیادی دیدم که میگن خیلی خوبن گفتم اینجا بگم شاید کمکی بشه باسه دوستان
      نيت شما نيك بوده و جميع به اين موضوع واقف هستند.
      چه بسا حرف شمارا تأييد مي كنيم. متأسفانه دانش آموزان داوطلب، ايام با ارزش خويش را با جزوات و كلاس ها حرام
      مي كنند و مدام پي مشاوران خوش رنگ و لعاب و درون تهي را مي گيرند...
      دانش آموز مصمم يقين مي داند، وقت را مقدم بر همه چيز شمارد تا بتواند هدف خويش را دريابد.
      تأليفات/قلم اين اشخاص به وفور از سخنشان قوي تر است.
      اشكان هاشمي بارها تذكر داده كه افراد با مشكلات
      واقعي/ پايه اي به ايشان مراجعه كنند چرا كه ٥ كتاب سه بعدي و موج آزمون ايشان در انتشارات الگو حاوي تمام چيزيست كه دكتر در حيطه كنكور مي داند و مي آموزد.
      قابل تأسف است كه مغالطه سخيف مؤسسات، دانش آموز را اينگونه در پايان مستأصل مي گرداند و زمينه سرخوردگي وي را در آزمون سراسري فراهم مي سازد.
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی بحالی مخصوصا اونجاش که دم بیان خویش را از دست داده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن