خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل بیماری من و نزدیک بودن به کنکور

نمی دونم چرا اومدم این تاپیک رو بزنم شاید درد و دل باشه شاید هم کمک بخوام .... خودمم هنوز توش موندم...3 ساله یه بیماری دارم زندگیم رو تباه کرده الآن شدید تر شده علارغم درمان کردن.تازگیا دیگه خوابم هم بهم ریخته .از یه طرف هم فشار کنکور که دیگه زده نور الانور کرده زندگی ما رو .سه سال زندگیم الکی پوچ شده،خواهشا قدر خودتون و سلامتیتون رو بدونین خدا شاهده هیچ نعمتی غیر از اینکه سر حال باشی وجود نداره.آرزوهای زندگیم رو به نابود شدن میبینم .داغونم ...نمیدونم چه کار کنم .یکی رو میخوام کمکم کنه بخدا دیگه بریدم.
      .

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام منم با شما موافقم ؛ سلامتی نعمتی هست که با هیچ چیز و کاری نمیشه عوضش کرد , فقط بیماری تون چیه دوست عزیز ؟؟(اگه تمایلی به گفتن نداری ؛نگو)

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از خدا میخوام سلامتیتون رو هرچه زودتر به دست بیارین

اما سعی کنید ناامید نباشید..من همینجا خیلیارو میشناسم که با بیماری های سختتری دارن با امید ادامه میدن.
      این تفکرات منفیه خود شخص هست که جلوی امیدش رو میگیره.

وگرنه میشناسم شخصی رو که با بیماری سرطان رتبه ی 3 رقمی آورد(دور از جون)...

فشارو از خودتون کم کنید و با آرامش ادامه بدید...
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ان شا الله سریعا شفا پیدا کنید .

به نظرم شما دارین در زندگی تون در امر حیاتتون در ... صیغل پیدا میکنین قطعا جز امتحان نمیشه اسم دیگه ای روش گذاشت .

خدا بعد هر سختی یه اسونی میگذاره مهم باقی مونده و سر افزار شدن توی امتحانه .

من 2.5 3 ساله بودم چند سالی مشکل شما رو دقیقا داشتم ....

امید داشته باشین .

خدا نگهدار.

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frigidsoul نمایش پست ها
      نمی دونم چرا اومدم این تاپیک رو بزنم شاید درد و دل باشه شاید هم کمک بخوام .... خودمم هنوز توش موندم...3 ساله یه بیماری دارم زندگیم رو تباه کرده الآن شدید تر شده علارغم درمان کردن.تازگیا دیگه خوابم هم بهم ریخته .از یه طرف هم فشار کنکور که دیگه زده نور الانور کرده زندگی ما رو .سه سال زندگیم الکی پوچ شده،خواهشا قدر خودتون و سلامتیتون رو بدونین خدا شاهده هیچ نعمتی غیر از اینکه سر حال باشی وجود نداره.آرزوهای زندگیم رو به نابود شدن میبینم .داغونم ...نمیدونم چه کار کنم .یکی رو میخوام کمکم کنه بخدا دیگه بریدم.
      ..........امیدوارم هرچه زودتر بهبودی کامل بدست بیاری داداش عزیز......نمیدونم چی بگم واقعا چون دروغه اگه تو این شرایط ما بخاییم بگیم درک میکنیم.....ولی همه چی که کنکور نیست بخدا نا امیدی و یاس هر بیماری رو تشدید میکنه و زندگی رو بکام ادم تلخ میکنه هیچ وقت نا امید نشو تو تلاشتو کن بدون این که بخای به بیماری فک کنی.به بیماری خودت فک نکن بقیه رو ببین بخدا هستن ادمایی که بیماریاشون هزار برابر بدتر شماست حالا من ک نمیدونم چ بیماری داری اما بازم هستن کسایی که بیماری های بدتری دارن..پسر همسایه ما نزدیک 15 سالشه m s داره بخدا هر وق میبینمش زبونم قفل میشه نه میتونه بلن شه ن میتونه راه بره و حتی نمیتونه حرف بزنه پدرومادرش ارزو بدل موندن که یه کلمه حرف ا زبون این بچه بشنون اما تنها عکس العملی که نشون میده اینه که با دیدن باباش و مامانش فقط یه لبخند میزنه این اوج خوشحالیه برا این خانواده....پسری که قدش اندازه باباش شده ولی نهمیتونه هیچ کاری انجام بده و هنوز باباش بغلش میکنه جابجاش میکنه و غذا میذاره تو دهنش

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frigidsoul نمایش پست ها
      سلام داداش
      با آرزوی سلامتی برای شما
      اولین چیزی که از شما می خوام،توکل به خداست و سپس اینکه روحیت را نبازی.....شما اول باید روحیتون را ریکاوری کنی....باید افکار مخرب را از ذهنتون دور کنی....برای درمان بیماری ها،داشتن روحیه از همه چیز مهم تره.....وقتی شما از روحیه بالایی برخوردار باشی به سیستم ایمنی بدنت فرمان می دی که با قدرت کارش را انجام بده.....ولی برکس با روحیه ضعیف،کارایی سیستم ایمنی کاهش پیدا می کنه....بعد از داشتن روحیه بالا شما باید دو مورد دیگه را هم در نظر بگیرید خواب و تغذیه
      حتما شب ساعت 10 بخوابید چون هورمون هایی که باعث تقویت بدن می شوند از این ساعت شروع به ترشح می کنند
      و مورد دیگه تغذیه....تغذیتون را دست کم نگیرید....برای این مورد اول مزاج و طبع بدنتون را شناسایی کنید و سپس مطابق با آن عمل کنید....سعی کنید از اقلامی مانند بیسکوییت،کیک،چیپس،نوشابه، آب میوه های کارخانه ای،قند،چای و ...استفاده نکنید.

برو به این سایت....کلیپ های انگیزشی داره....البته سرچ کنی توی سایت های دیگه هم گیر می یاری.

صفحه اصلی - روانشناسی و موفقیت

ویدیو انگیزشی عزت نفس - روانشناسی و موفقیت
      ویرایش توسط storm001 : 21 اسفند 1394 در ساعت 15:34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن