خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مشکل در وارد کردن اطلاعات ثبت نام کنکور

سلام به همگی. من وقتی آدرس رو وارد میکنم آیکون هشدار میاد که یعنی آدرس رو وارد نکردم ده بار امتحان کردم نمیدونم چرا درست نمیشه پاک اعصابم رو خرد کرده. ممنون میشم اگر دلیلش رو میدونید بگید

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آدرس چیو وارد میکنی؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAASOOMEH نمایش پست ها
      آدرس چیو وارد میکنی؟
      آدرس محل سکونت

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان برای ثبت نام کنکور باید دیپلم با گروه آزمایشی یکی باشه؟ در ضمن بنده یک دیپلم دارم

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aktft نمایش پست ها
      دوستان برای ثبت نام کنکور باید دیپلم با گروه آزمایشی یکی باشه؟ در ضمن بنده یک دیپلم دارم
      نه هیچ مشکلی نداره ، شاید شما دیپلم ریاضی داشته باشی ولی دوست داشته باشی کنکور تجربی شرکت کنی

موفق باشی
      یاعلی(ع)

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      نه هیچ مشکلی نداره ، شاید شما دیپلم ریاضی داشته باشی ولی دوست داشته باشی کنکور تجربی شرکت کنی

موفق باشی
      یاعلی(ع)
      سلام من دیپلم ریاضی دارم والان چهارم ریاضی هستم ولی میخوام کنکور تجربی شرکت کنم رفتم ثبت نام که کردم حالا واسم اس ام اس اومده گفته: با تو جه به مغایرت بین عنوان دیپلم وگروه ازمایشی انتخابی شما در ازمون سراسری 95 لازم است در صورت اگاهانه بودن عدد (مثلا )را ارسال کنید ودر غیر اینصورت اسرع وقت به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید .
      حالا من باید همون عدد رو ارسال کنم ؟ چون گفتم که میخوام کنکور تجربی بدم.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa dr نمایش پست ها
      سلام من دیپلم ریاضی دارم والان چهارم ریاضی هستم ولی میخوام کنکور تجربی شرکت کنم رفتم ثبت نام که کردم حالا واسم اس ام اس اومده گفته: با تو جه به مغایرت بین عنوان دیپلم وگروه ازمایشی انتخابی شما در ازمون سراسری 95 لازم است در صورت اگاهانه بودن عدد (مثلا )را ارسال کنید ودر غیر اینصورت اسرع وقت به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید .
      سلام آبجی

تا جایی که اطلاع دارم مشکلی وجود نداره

اما بهتره برای اینکه خاطر جمع بشین همین موضوعی که فرمودین رو از طریق سیستم درخواست سنجش بپرسین ، اونا بیشتر راهنماییتون میکنن که چکار کنین

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa dr نمایش پست ها
      سلام ببخشید با اینکه موضوع تاپیک مال 2 سال پیشه ولی من دقیقا دقیقا همین مشکل رو دارم
      برای منم همین پیام اومده اگه پاسخ پیام رو عدد فلان رو بفرستم به فلان شماره دیگه تمومه ؟؟ دوشواری خاصی نداره؟؟

ممنون

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanasser نمایش پست ها
      سلام به همگی. من وقتی آدرس رو وارد میکنم آیکون هشدار میاد که یعنی آدرس رو وارد نکردم ده بار امتحان کردم نمیدونم چرا درست نمیشه پاک اعصابم رو خرد کرده. ممنون میشم اگر دلیلش رو میدونید بگید
      ختما خط تیره یا ویرگول اینا گذاشتی واسه همون

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام ش نمایش پست ها
      سلام ببخشید با اینکه موضوع تاپیک مال 2 سال پیشه ولی من دقیقا دقیقا همین مشکل رو دارم
      برای منم همین پیام اومده اگه پاسخ پیام رو عدد فلان رو بفرستم به فلان شماره دیگه تمومه ؟؟ دوشواری خاصی نداره؟؟

ممنون
      منم الان دیدم برام پیامکش اومده.
      فرستادم 1 رو.
      گمون نکنم مشکلی باشه.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اگه رشتتون ریاضی باشه مثلا و کنکور تجربی شرکت کنین این میشه مغایرت و اگه شما خودتون اینطور میخواین شرکت کنین باید تایید کنین پس عدد فلان رو بفرسید تا تایید بشه
      و در غیر اینصورت باید ویرایش کنین اگه اشتباهی رخ داده

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مال منم فرق داره ولی چرا اس ام اسش برای من نیومده ؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      معدل کا و معدل کتبی رو ندارم 8-9سال پیش گرفتم یادم نیست حالا چه کنم؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن