خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

ریاضی یا تجربی؟

سلام الان اینو بپرسم میگن چقدر نظرش درباره رشته ها عوض میشه اما بازم سوالمو می پرسم
      خب من رشته ریاضی سال دوم دبیرستان هستم و رشته ای که تصمیم گرفتم به عنوان رشته دانشگاهی بخوانم پزشکی تو رشته طب سنتی هست و الان هم خودم دارم زیست دوم رو میخونم اما نمیدونم سال آینده برم تجربی یا سال چهارم؟یا اصلا نه بمونم دیپلم ریاضی بگیرم کنکور تجربی بدم؟یه سریا میگن تو برو تجربی برای سال وم چون اگه بمونی ریاضی فقط وقتتو هدر میدی کتاب اضافه میخونی و هیچ کاربردی واست نداره اما من گفتم هم به خاطر جبر و احتمال هم اینکه اگه ریاضیمو قوی کنم به مراتب توی کنکور درصد ریاضی که میزنم بالاتر از بچه های تجربیه-ریاضیم قویه- الان لطفا کمکم کنید و بگید اگخ جای من بودید چیکار میکردید؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بدون شک اگه جای تو بودم میرفتم تجربی....

من الان سال سوم ریاضی ام ... قصد تغییر رشته دارم برم تجربی....ولی خیلی سخته....تو سال سوم هم چیزی تو ریاضی یاد نمیگیری که تو کنکور تجربی به کارت بیاد....ریاضی به خود آدم ربط داره و میزان تلاشش.... در ضمن ریاضی تو کنکور تجربی خیلی سخت نیست ...فقط باید کار کنی

خیلی دلم میخواست جای تو باشم....ولی دیر شد...اگه دانش آموز سخت کوشی حتما برو تجربی
      مرکز مشاوره رایگان کنکور دکتر علیرضا افشار : www.alirezael.ir

فیلم رایگان کلاس درس و کلاس کنکور دبیرستان دانشگاه شریف(طرح آلا):sanatisharif.ir

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khParya نمایش پست ها
      سلام الان اینو بپرسم میگن چقدر نظرش درباره رشته ها عوض میشه اما بازم سوالمو می پرسم
      خب من رشته ریاضی سال دوم دبیرستان هستم و رشته ای که تصمیم گرفتم به عنوان رشته دانشگاهی بخوانم پزشکی تو رشته طب سنتی هست و الان هم خودم دارم زیست دوم رو میخونم اما نمیدونم سال آینده برم تجربی یا سال چهارم؟یا اصلا نه بمونم دیپلم ریاضی بگیرم کنکور تجربی بدم؟یه سریا میگن تو برو تجربی برای سال وم چون اگه بمونی ریاضی فقط وقتتو هدر میدی کتاب اضافه میخونی و هیچ کاربردی واست نداره اما من گفتم هم به خاطر جبر و احتمال هم اینکه اگه ریاضیمو قوی کنم به مراتب توی کنکور درصد ریاضی که میزنم بالاتر از بچه های تجربیه-ریاضیم قویه- الان لطفا کمکم کنید و بگید اگخ جای من بودید چیکار میکردید؟
      منم الان سوم تجربیم.راه صاف برو هر جا خاستی بری چون توی کنکور تجربی از ریاضی تجربی میاد و میتونی بری کلاس واس ریاضی تجربی.اصن معنی نداره واس یه درس تجربی بری رشته ریاضی.خیلی غیر منطقیه.زیست رو هم نمیشه جمع کرد تو یه سال چون از قبل خونده باشی زمینه داری
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام .
      ریاضی خیلی بهتره و راحت تره .
      البته به نظر من .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من خودم رشتم ریاضی بود تجربی کنکور میدم.این کار اشتباهه محضه(درست نوشتم؟)

چون ریاضیات رشته ریاضی خیلی گستردس و خیلی واسه تجربی مهم نیست
      تجربیا سال دوم سوم و پیش یعنی 3 سال هی زیستو میخونن.حالا شما یدفه بری تجربی یا گیرم تابستون بشینی زیستو بخونی ب اندازه ی اونا ک 1سال تمام اون درسو میخونن و براشون تثبیت میشه،یاد نمیگیری!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mashti73 نمایش پست ها
      من خودم رشتم ریاضی بود تجربی کنکور میدم.این کار اشتباهه محضه(درست نوشتم؟)

چون ریاضیات رشته ریاضی خیلی گستردس و خیلی واسه تجربی مهم نیست
      تجربیا سال دوم سوم و پیش یعنی 3 سال هی زیستو میخونن.حالا شما یدفه بری تجربی یا گیرم تابستون بشینی زیستو بخونی ب اندازه ی اونا ک 1سال تمام اون درسو میخونن و براشون تثبیت میشه،یاد نمیگیری!

حداقل اگه بمونی پشت کنکور هم بهتره تا ریاضی کنکور بدی....بحث قبول شدنش نیست...بحث کار آیندس....پرستاری هم بیاری خیلی بهتر از مهندسیه
      مرکز مشاوره رایگان کنکور دکتر علیرضا افشار : www.alirezael.ir

فیلم رایگان کلاس درس و کلاس کنکور دبیرستان دانشگاه شریف(طرح آلا):sanatisharif.ir

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)