خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سردرگمی در برنامه قلمچی برای پایه

سلام
      یه سوال برام پیش اومده
      من نیمسال اول از پایه دروس دوم رو خوندم یعنی تستای فیزیک 1و2 و شیمی 2 رو میزدم ، نیمسال دوم دروس سوم رو خوندم
      توی سایت قلمچی این مقاله اومد:
      دوران طلایی : سبقت گرفتن سخت‌کوش‌ها
      که نوشته آزمون 7 فروردین مرور دروس پایه نیمسال اول ، یعنی دروس سال دوم ، اما توی آزمون پیش رو (21 اسفند ) که دروس سوم تموم نمیشه! ( که بخوایم بعدش دروس دوم رو شروع کنیم )
      دقیقا چطوریه برنامه؟؟ شما چیکار میکنید؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      سلام منم نیم سال اول دومو برداشتم روشم خوب کار کردم واس همین الان میخوام همون سوممو خوب تکمیل کنمو بخونمش (البته بعد مشورت با مشاورم )
      بعد عید دوباره دوممو تقویت کنم و دیگه خیالم ازش راحت شه.. بعدشم جمع بندی..

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من الان مشکلم اینه که وقتی تا 21 اسفند دروس سوم تموم نمیشه چرا 7 فروردین باید دوم مرور بشه؟من که وضعیتم توی سوم خوبه نمیتونم 7 فروردین شیمی3 و فیزیک3 رو کامل بدمو دوم رو بذارم برای اردیبهشت که بازم زوج کتاب مروری هست؟ینی اشکالی از نظر قلمچی نداره؟؟
      البته یه نکته جالب که بهش برخوردم توی تقویمهایی که دیدم 7 فروردین شنبس!حالا یا جمعه ازمون نمیگیرن یا اشتباه کردن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آزمون های7و20 فروردین دقیقا تکرار آزمون های 25دی و9 بهمن است هر زوج کتابی که در این دو آزمون نیم سال اول انتخاب کردین باید همانها را برای فروردین امتحان بدین درضمن قلم چی اشتباه نکرده آزمون شنبه هست توی مجله آزمون تقویم نوروز هست که شمبه را برای آزمون علامت زده است
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatom نمایش پست ها
      آزمون های7و20 فروردین دقیقا تکرار آزمون های 25دی و9 بهمن است هر زوج کتابی که در این دو آزمون نیم سال اول انتخاب کردین باید همانها را برای فروردین امتحان بدین درضمن قلم چی اشتباه نکرده آزمون شنبه هست توی مجله آزمون تقویم نوروز هست که شمبه را برای آزمون علامت زده است
      یعنی من که 9 بهمن سال دوم رو دادم باید اینجا هم از سال دوم امتحان بدم؟
      الان خودم تشخیص دادم دوم رو بذارم اردیبهشت برام بهتره ، اگه 7 فروردین دروس سوم رو جواب بدم مشکلی پیش میاد؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بله شما باید طبق 9 بهمن عمل کنید تشخیص شما مهم نیست شما باید طبق آزمون پیش برید آزمون های 17و31 اردیبهشتدوباره جمع بندی است اگه فروردین سوم را تموم کنید اردیبهشت را میخاین چکار کنین این برنامه مهندسی شده هست چرا میخایین تغیرش بدین
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

خدا را بیاب . . .

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله شما باید طبق 9 بهمن عمل کنید تشخیص شما مهم نیست شما باید طبق آزمون پیش برید آزمون های 17و31 اردیبهشتدوباره جمع بندی است اگه فروردین سوم را تموم کنید اردیبهشت را میخاین چکار کنین این برنامه مهندسی شده هست چرا میخایین تغیرش بدین
      کاش صیانت از سوالات و پاسخنامه های شب آزمون ها هم مهندسی شده بود
      بگذریم
      من دروس دوم رو خوب نخوندم اما سوم رو وضعیتم خوبه ازمون قبلی هم 6700 شدم ، اما دوم رو خوب نخوندم و 9 بهمن رو 5900 شدم میخوام اردیبهشت دوم رو بخونم بجای سوم ، اما این دو هفته سوم رو بخونم چون فرصت تا 7 فروردین 2 هفتس اما اردیبهشت دروس پایه توی 2 تا آزمون جمع میشه و این یعنی 4 هفته فرصت برای من که دوم رو بیشتر باید کار کنم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      راستش منم گیج شدم...من ترم اول شیمی ۲ و فیزیک ۱و۲ میزدم...آزمون ۷ فروردین هم باید همون رو بزنم یا فیزیک ۳ و شیمی ۳؟....چون تو برنامه داخل اون زوج کتابی که الان آزمون میدیم برای ۷ فروردین زده کل شیمی ۳ و فیزیک ۳ در حالیکه هنوز مثلا تازه ترمودینامیک شروع شده!نمیدونم منظورم رسوندم یا نه!
      @fatom

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      توضیح کلی در مورد این آزمون: در آزمون 7 و20 فروردین دروس آزمون9 بهمن و 25 دی تکرار میشوند یعنی اگر تر م اول فیزیک و شیمی دوم را آزمون دادین آزمون های فروردین هم باید فیزیک و شیمی دو را پاسخ بدین آزمونهای فروردین تکرار آزمونهای 25دی و9 بهمن هست توی این دوتا هر درسی را که آزمون دادین باید فروردین هم همین کار را بکنید ازمونهای 17و31 اردیبهشت دوباره جمع بندی هست یعنی اگر آزمون جمع بندی نیم سال اول و فروردین دروس دوم را آزمون دادین باید اردیبهشت سوم را آزمون بدین توی فروردین زوج کتاب های زیست هست هر کدوم که خواستین انتخاب کنید باتوجه به سختی و نرسیدن به آزمون یا ناقص خوندن
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

خدا را بیاب . . .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن