خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      بعد از این برگه و ثبت نام دیگه همه چی حله؟
      تا همینجاش کلی کار داری داداش خون دل ها پای این برگه رفته...آره ان شألله ثبت نام که کردی برگه انتخاب واحد مدرسه رو مهر و امضا شده گرفتی میتونی بری سر درس تا دو سه روز قبل از امتحان که بری دنبال کارت ورود به جلسه و محل امتحان!
      اگه فقط دیپلم رو برای کنکور میخوایی فقط درسای نهایی رو بر دارد و داخلی ها رو بیخیال شو
      SaM019

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بعد که امتحانات رو دادم ...کارنامه رو از کجا بگیرم؟...کد دانش آموزی و کد سوابق تحصیلی جدید دارم؟...تو سامانه تایید سوابق تحصیلی میره؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      بعد که امتحانات رو دادم ...کارنامه رو از کجا بگیرم؟...کد دانش آموزی و کد سوابق تحصیلی جدید دارم؟...تو سامانه تایید سوابق تحصیلی میره؟
      ببین دوست عزیز-کد دانش اموزی خودت با کد دانش اموزی دیپلم مجددت فرق داره- بری ثبت نام کنی ب صورت داوطلب ازاد خودشون کد دانش اموزیتو میدن-بعدش ایکه نیازی ب گرفتن پیش تجربی نیس-با همون پیش ریاضی میشه کنکور داد

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من خرداد برای دیپلم مجدد تجربی ثبت نام کرد و یک امتان دادم از نهایی ها و به دلایلی که میخواستم دیگه نرم دانشگاه قید امتحانات رو زدم حالا بنظرتون برم باز درخواست بدم برای اینکه دی ماه این امتحانات رو به پایان برسونم و دیپلم مجددم رو بگیرم ...؟؟
      معدل کتبی من در رشته ریاضی 10 هستش خیلی خراب کردم سال اخر البته بقیه سالها تقریبا در سطح اول هر مدرسه ای که درس خوندم بودم
      یا نرم امتحان بدم و وایسم بینم تاثیر معدل مثبت میشه یا قطعی؟؟
      ریز نمرات دیپلم اولم که ریاضی بوده بنظرتون هنوز تو مدرسه بزرگسالان هست؟؟ (( من فارغ التحصیل بزرگسالان هستم))

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن