خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

انصراف از دانشگاه و دوباره كنكور دادن؟

سلام

من در حال حاضر دانشجوي ترم ٢ راديولوژي بندرعباس هستم. مشكلي كه دارم اينه كه اصلا اصلا علاقه اي به رشتم ندارم، از همون ترم اول تو فكر انصراف بودم ولي خب خانواده اجازه نميداد منم ميگفتم زمان بگذره بهتر ميشه. الان وارد ترم دو شدم و همچنان هيچ تغييري تو شرايط ايجاد نشده.
      سال كنكور برام خيلي بد بود، كلي مشغله ذهني در مورد جنس مخالف داشتم، مدرسه هم كه ميرفتم صبح تا ظهر و قوق العاده وقت و انرژي ازم ميگرفت. نهايتا انقد سال بدي بود كه تصميم گرفتم اصلا پشت كنكور نمونم. بعد كنكور، تابستون همش بيرون بودم در حال گردش، اين دو ترم دانشگاه هم كلا دو كلمه درس خوندم همش داشتم تفريح ميكردم! حس ميكنم ديگه بازي بسه، با راديولوژي هم آيندم به جايي نميرسه، ميخوام دوباره بخونم برا كنكور ٩٦، اين دفعه جدي.

نظر شما چيه؟
      بعدشم من متولد مهر ٧٥ هستم، از نظر نظام وظيفه مشكلي پيش نمياد؟
      http://upcity.ir/images2/38837910810475432844.jpg

I Destroy the World... and Create It... Anew

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط XaoS نمایش پست ها
      سلام

من در حال حاضر دانشجوي ترم ٢ راديولوژي بندرعباس هستم. مشكلي كه دارم اينه كه اصلا اصلا علاقه اي به رشتم ندارم، از همون ترم اول تو فكر انصراف بودم ولي خب خانواده اجازه نميداد منم ميگفتم زمان بگذره بهتر ميشه. الان وارد ترم دو شدم و همچنان هيچ تغييري تو شرايط ايجاد نشده.
      سال كنكور برام خيلي بد بود، كلي مشغله ذهني در مورد جنس مخالف داشتم، مدرسه هم كه ميرفتم صبح تا ظهر و قوق العاده وقت و انرژي ازم ميگرفت. نهايتا انقد سال بدي بود كه تصميم گرفتم اصلا پشت كنكور نمونم. بعد كنكور، تابستون همش بيرون بودم در حال گردش، اين دو ترم دانشگاه هم كلا دو كلمه درس خوندم همش داشتم تفريح ميكردم! حس ميكنم ديگه بازي بسه، با راديولوژي هم آيندم به جايي نميرسه، ميخوام دوباره بخونم برا كنكور ٩٦، اين دفعه جدي.

نظر شما چيه؟
      استغفرالله جنس مخالف دیگه چیه.ازنظر نظام وظیفه اگه بهمن 95انصراف بدی تا بهمن 96وقت داری تکلیف خودت رو با جنس مخالف روشن کنی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen2 نمایش پست ها
      استغفرالله جنس مخالف دیگه چیه.ازنظر نظام وظیفه اگه بهمن 95انصراف بدی تا بهمن 96وقت داری تکلیف خودت رو با جنس مخالف روشن کنی
      منظورم اينه كه از يه دختر خوشم اومد و كلي قضيه سرش پيش اومد، چي فكر كردي مگه؟:دي
      پس مشكلي پيش نمياد؟ خوبه

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منظورم اينه كه از يه دختر خوشم اومد و كلي قضيه سرش پيش اومد، چي فكر كردي مگه؟:دي
      پس مشكلي پيش نمياد؟ خوبه
      نخیر مشکلی نیست به شرط انصراف در اخرای بهمن ماه.چی فکر کنم داداش شهوت مغز جوانان رو پوک کرده ولی رشتت بد نیس ها همینو ادامه بده

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen2 نمایش پست ها
      نخیر مشکلی نیست به شرط انصراف در اخرای بهمن ماه.چی فکر کنم داداش شهوت مغز جوانان رو پوک کرده ولی رشتت بد نیس ها همینو ادامه بده
      حقوقش خيلي كمه، اصلا نميتونم زندگيمو با حقوق ماهيانه نهايتا ٣ تومن تصور كنم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      حقوقش خيلي كمه، اصلا نميتونم زندگيمو با حقوق ماهيانه نهايتا ٣ تومن تصور كنم
      وای بر من ....حقوق رادیولوژی 3تومن هست؟؟
      .
      .
      .

تجربی رشته ای هم داره که حقوقش زیر 3باشه؟
      :-|

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      وای بر من ....حقوق رادیولوژی 3تومن هست؟؟
      .
      .
      .

تجربی رشته ای هم داره که حقوقش زیر 3باشه؟
      :-|
      تزریقاتچی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vladimir putin نمایش پست ها
      تزریقاتچی
      بین رشته های مهندسی یکیشون حقوقش بالای 3تومنه
      .
      .
      .
      مهنسی کشتی...
      .
      .
      بقیه رشته ها هم به احتمال 90%اصلا سر کار نمیری
      .
      .
      از اون 10%هم نه درصدشون خقوق زیر 3تومن دارن
      .
      ..
      .

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      .
      .
      .
      مهنسی کشتی...
      .
      .
      .
      .
      .
      ..
      .
      اره دیگه باید هر طوری شده یه رشته خوب از تجربی دست وپا کنیم وگرنه باید ذغال بفروشیم من که هرشهری بیارم میرم شما چی؟

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      .
      .
      .
      مهنسی کشتی...
      .
      .
      .
      .
      .
      ..
      .
      پیغام بازدید کنندت بسته بودبا اینکه اسپم محسوب میشه ولی اینجا میگم
      شما اگرکاربلد باشی برات کار هست اینو مطمئن باش
      بعضیا توقع دارن بلافاصله که درسشون تموم شد پشت میز بشینن که این تصور کاملا اشتباهه
      یکی از آشناهای ما مهندس نفت از دانشگاه آزاد داشت الان رفته سر کار با درامد 6میلیون تومن
      با اینکه آزاد بود ولی کاربلد بود عاشق کارش بود عاشق رشتش بود پارتی هم نداشت
      خیلیا ادعا میکنن تو دانشگاه های تهران درس خوندن ولی کار براشون نیست
      دو حالت داره
      1دروغ میگن
      2جزو اونایی هستن که زمان دانشجویی دنبال عشق حال بودن و اصلا تو فاز درس خوندن نبودن وبالطبع توی دانشگاه هم موفق نشدن در صورتی که اگر کسی واقعا درس خون باشه خیلی راحت میتونه اپلای کنه بره اونور
      توی همین انجمن mamad-hny نرم افزار شریف میخونه میگه یکی از هم اتاقیاش درامدش 5 تومنه اگر باور نمیکنی میتونی از خودشم بپرسی فرض کن اگر میرفت دنبال رشته تجربی اگر پزشکی قبول میشد شاید تو سن 30-35 سالگی به درامد خوبی میرسید ولی الان یه درامد عالی داره درضمن اگر دوست داری میتونی به آقای دقتی پ خ کنی تا بیشتر راهنماییت کنه
      موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vladimir putin نمایش پست ها
      پیغام بازدید کنندت بسته بودبا اینکه اسپم محسوب میشه ولی اینجا میگم
      شما اگرکاربلد باشی برات کار هست اینو مطمئن باش
      بعضیا توقع دارن بلافاصله که درسشون تموم شد پشت میز بشینن که این تصور کاملا اشتباهه
      یکی از آشناهای ما مهندس نفت از دانشگاه آزاد داشت الان رفته سر کار با درامد 6میلیون تومن
      با اینکه آزاد بود ولی کاربلد بود عاشق کارش بود عاشق رشتش بود پارتی هم نداشت
      خیلیا ادعا میکنن تو دانشگاه های تهران درس خوندن ولی کار براشون نیست
      دو حالت داره
      1دروغ میگن
      2جزو اونایی هستن که زمان دانشجویی دنبال عشق حال بودن و اصلا تو فاز درس خوندن نبودن وبالطبع توی دانشگاه هم موفق نشدن در صورتی که اگر کسی واقعا درس خون باشه خیلی راحت میتونه اپلای کنه بره اونور
      توی همین انجمن mamad-hny نرم افزار شریف میخونه میگه یکی از هم اتاقیاش درامدش 5 تومنه اگر باور نمیکنی میتونی از خودشم بپرسی فرض کن اگر میرفت دنبال رشته تجربی اگر پزشکی قبول میشد شاید تو سن 30-35 سالگی به درامد خوبی میرسید ولی الان یه درامد عالی داره درضمن اگر دوست داری میتونی به آقای دقتنی پ خ کنی تا بیشتر راهنماییت کنه
      موفق باشی
      به قول خودت چند سال دیگه میام تاپیک میزنم
      .
      من از کودکی به تجربی علاقه داشتم و اومدنم به ریاضی کاملا اتفاقی بود.
      .
      بنظرتون واسه زیست چیکار کنم؟;-)
      .
      .

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرم اگه علاقه ای نداری بیا بیرون
      من خودم مهندسی دارم میخونم
      اینترم ؛ ترم اخرمه مدرک معادلم رو بگیرم انصراف میدم
      مجددا برا کنکور میخونم یا دانشگاه آزاد میرم

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به قول خودت چند سال دیگه میام تاپیک میزنم
      .
      من از کودکی به تجربی علاقه داشتم و اومدنم به ریاضی کاملا اتفاقی بود.
      .
      بنظرتون واسه زیست چیکار کنم؟;-)
      .
      .
      عجب
      اون دوستمون یه حرفی زد منم به شوخی جوابشو دادم بعدا هم بهش گفتم که شوخی کردم
      آره همچین آدمایی بوده و هست که تو رشتشون موفق نمیشن تو پست قبلی هم دلیلشو گفتم
      منکر این قضیه هم نمیشم
      این که فکر میکنی درامد خوب تو مهندسی نیست اشتباه میکنی یکم دید بازتر کنی آدمای دور اطرافت بهتر ببینی متوجه حرفم میشی.. منظورم ایران نیست ..
      اگر دلیل موجهی برای پست قبلیم داری بگو

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام

نظر شما چيه؟
      سلام
      اگر میبینی واقعا علاقه ای بهش نداری دیگه دلیلی نداره ادامش بدی
      در ضمن دیگه کارای بد بد نکن
      ویرایش توسط GHZO7 : 17 اسفند 1394 در ساعت 19:21

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.شما باید خیلی از حالت هارو که قرار اتفاق بیفته رو در نظر بگیرید.شما الان دارید فقط یه حالت رو در نظر میگیرد اونم اینکه شما انصراف بدید و دوباره کنکور بدید و تو کنکور موفق بشید اما اگ تو کنکور موفق نشدید چی؟؟!!اهم از دانشگاه انصراف دادید و هم تو کنکور قبول نشدید.از طرفی دیگ من اگ جای شما بودم این کار رو نمیکردم به خاطر اینک دو ترم خوندید و یک سال داره میگذره(که کم نیس و قدر عمرتون رو بدونید).من اگ جای شما بودم این کار رو نمیکردم.باز همه چی برمیگرده به انگیزه و هدف شما.اما خواهشا فکر همه ی حالت هایی که قرار اتفاق بیفته رو بکنید نه فقط یه حالت تا پشیمون نشید
      موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن