خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

درامد بالا با خوندن رشته های مهندسی

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز

این روزا در انجمن خیلی صحبت از بازار کار و درامد رشته های مهندسی میشه ،هر کسی نظر خودش رو داره ( که البته محترمه )

ولی ظاهرا ناامید کنندس و ممکنه خیلی ها رو از خوندن رشته مهندسی پشیمون کنن

تصمیم گرفتم تا به داوطلبان رشته ریاضی مشاوره بدم که چیکار کنن ، چه رشته ای بخونن و البته یک راه هم براشون دارم

تا بتونن درامدشون رو چند برابر کنن ..... البته به دلایلی فقط از طریق پیام خصوصی با هم ارتباط داریم

پس هر کسی که تمایل داشت ، ی پیام خصوصی بهم بده و شرایط و رشته مورد علاقه اش رو برام بنویسه تا راهنماییشون کنم

ان شا الله که با این کار دوباره امید رو در بچه های ریاضی زنده کنیم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

درسته وضعیت رشته های مهندسی در ایران زیاد چنگی به دل نمیزنه

ولی اگر کسی در هر رشته ای که داره بهترین باشه مطمئنن کار هم واسش جور میشه ، مطمئنن

طرف رو دیدم میگه بیکارم داداش کار واسم نیست

یکم سوال پیچش که کردم دیدم بله طرف هر رو از بر تشخیص نمیده با معدل 12 از دانشگاه آزاد لیسانس مکانیک گرفته! بعد میگه بیکارم هستم

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بدون شک علاقه باید حرف اول رو بزنه تو انتخاب یک فرد...
      هیچکس از پول بدش نمیاد...این یک واقعیته...
      اما پول بدون ارامش و لذت شغلی فایده ای نداره...این هم یک واقعیته...!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

درسته وضعیت رشته های مهندسی در ایران زیاد چنگی به دل نمیزنه

ولی اگر کسی در هر رشته ای که داره بهترین باشه مطمئنن کار هم واسش جور میشه ، مطمئنن

طرف رو دیدم میگه بیکارم داداش کار واسم نیست

یکم سوال پیچش که کردم دیدم بله طرف هر رو از بر تشخیص نمیده با معدل 12 از دانشگاه آزاد لیسانس مکانیک گرفته! بعد میگه بیکارم هستم
      داداش حرفت درسه..معلممون میگف برادر زادش عمران ازاد شهرستان خونده.. الان تو تهران متروش مدیر کارگاهه سه سال پیش 4.5 ملیون درامد داره موفقم هست

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

داداش حرفت درسه..معلممون میگف برادر زادش عمران ازاد شهرستان خونده.. الان تو تهران متروش مدیر کارگاهه سه سال پیش 4.5 ملیون درامد داره موفقم هست
      در نهایت کار بلد بودن مهمه کسایی که از ازاد میان بیرون اگه پارتی نداشته باشن 99% هیچی بلد نیستن ولی کسایی که از دانشگاه های متبعر میان بیرون 95% کار بلدن...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      در نهایت کار بلد بودن مهمه کسایی که از ازاد میان بیرون اگه پارتی نداشته باشن 99% هیچی بلد نیستن ولی کسایی که از دانشگاه های متبعر میان بیرون 95% کار بلدن...
      این درست...ولی اون پارتی نداشته+کاربلد بودن مهمه تا مدرک...همه دانشگاه ازادیا که کاربلد نیستن..استثنا هم هست

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بستگی داره درآمد بالا منظورتون چی باشه ؟؟؟
      اگه به درآمد ماهیانه 10 میلیون بگید بالا که الان مثل ریگ بیابون هستن کسایی که این درآمد رو دارن
      اما اگر منظورتون از درآمد بالا ماهیانه حداقل 50 میلیون به بالا باشه اون دیگه very hard میشه
      ولی به نظر من چه درامد بالا و چه پایین آدم باید کار از خودش باشه وگرنه کارمند بودن و استخدام شدن و زیردست کس دیگه بودن مفتش گرووووووووووووونه (حتی با حقوق بالا) همش باید سرکوفت رییس و بالدستی رو بشنوی و بله قربان گوی دیگری باشی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بستگی داره درآمد بالا منظورتون چی باشه ؟؟؟
      اگه به درآمد ماهیانه 10 میلیون بگید بالا که الان مثل ریگ بیابون هستن کسایی که این درآمد رو دارن
      اما اگر منظورتون از درآمد بالا ماهیانه حداقل 50 میلیون به بالا باشه اون دیگه very hard میشه
      ولی به نظر من چه درامد بالا و چه پایین آدم باید کار از خودش باشه وگرنه کارمند بودن و استخدام شدن و زیردست کس دیگه بودن مفتش گرووووووووووووونه (حتی با حقوق بالا) همش باید سرکوفت رییس و بالادستی رو بشنوی و بله قربان گوی دیگری باشی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همچين ميگه انگار phd داره حالا خوبه همين يكي دو سال پيش كنكور داده

10. Top | #10
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mraday نمایش پست ها
      همچين ميگه انگار phd داره حالا خوبه همين يكي دو سال پيش كنكور داده
      باید phd داشت که این چیزا رو دونست؟

شما که کمکی از دستت بر نمیاد حداقل کسی رو که کمک میکنه تخریب نکن.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خسته نباشی دادا

الان درس خوندن تو ایران طوری شده ک اصن نباید ب درآمد فکر کنی

آگه واقعن ب مهندسی و رشتت علاقه داری بخون
      پول میخای برو بازار کار کن برو شاگرد مکانیک و آرایشگاه و.... وایسا
      با درس خوندن ب پول نمیرسی

حداقلش ب سرعت!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      باید phd داشت که این چیزا رو دونست؟

شما که کمکی از دستت بر نمیاد حداقل کسی رو که کمک میکنه تخریب نکن.
      اولا كه بله اين كارا تجربه خييييلي زياد ميخاد با دو روز دانشگاه رفتن كسي چيزي نميشه

دوما ايشون اين اطلاعات رو بدون تجربه دارن ميدن شايد آينده يه نفر رو عوض كنه

13. Top | #13
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mraday نمایش پست ها
      اولا كه بله اين كارا تجربه خييييلي زياد ميخاد با دو روز دانشگاه رفتن كسي چيزي نميشه

دوما ايشون اين اطلاعات رو بدون تجربه دارن ميدن شايد آينده يه نفر رو عوض كنه
      خودتون میگید این کار تجربه میخواد نه مدرک تحصیلی حالا شما از کجا میدونی که ایشون تجربه کافی نداره؟توی کشور های توسعه یافته کسی در این مورد نیاز به راهنمایی نداره،علت اینکه ما انقدر بیکار داریم اینکه متاسفانه مردم ما کوچکترین توجه ای به این موضوع مهم ندارن و فکر میکنن فقط مغز های اقتصادی هستن که این موضوعات رو میدونن.
      بنده الان رشتم تجربیه کاملا با رشته خودم آشنا هستم و زمینه های شغلیش رو قشنگ میشناسم(حوزه بهداشت و درمان).
      تازه کسی که این پیشنهاد رو دریافت میکنه خودش میره تحقیق دقیق میکنه کسی که مجبورش نکرده حتما اون کار رو انجام بده.
      ویرایش توسط hldvlpln : 18 اسفند 1394 در ساعت 19:17

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      با عرض سلام و وقت بخیر

بازم اگه سوالی داشتین از طریق پیام خصوصی بپرسین

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      وقتی وارد محیط کار بشین خواهید دید که بچه هایی که ازاد یا سراسری خوندن در کنار هم کار میکنن ... اینکه بگیم ازاد اینجوری یا پیام نور اصلا درست نیست .
      در رشته من بعد از فارغ التحصیلی همه باید کار رو در محیط کار یاد بگیرن ! همه تئوری میخونن متاسفانه .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن