خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 81
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      الان روایتی از کتاب دعائم الاسلام آوردی از قاضی نعمان...
      تو سایت islamquest در مورد درستی روایات این ذکر شده:
      ب. مرسل بودن روایات دعائم: قاضی نعمان در کتاب دعائم، برای روایات سندی ذکر نمی‌کند و تنها به ذکر نام پیامبر(ص) و امامان(ع) اکتفا می‌کند. این بی‌سند بودن روایات موجب ضعف آنها می‌شود و سبب می‌گردد که نتوان به صورت مستقل به آنها استناد کرد؛ لذا برخی از علما این کتاب را معتبر نمی‌دانند. بنابر این حتی اگر قاضی نعمان را امامی بدانیم، با روایات این کتاب باید معامله روایات مرسله شود؛ یعنی تنها زمانی روایات دعائم الاسلام معتبر است که متن یا محتوای آن در منابع دیگر آمده باشد.
      که یعنی در این مورد نمیشه بهش استناد کرد...امام علی انسان بسیار والایی بوده...این کارها در حد انسانهای حقیره...اما علی بخشنده بوده...امام علی نشون دهنده ویژگی های خدا بوده...خدا آبروی بندشو حتی برای بدترین گناهانش نمیبره...
      حالا تو باز بشین برا خودت قصه بباف اما من طبق معمول جواب درستو میگم...قبول کردن یا نکردن تو تغییری در اصل ایجاد نمیکنه...و طبق معمول در صورت جهل کردنت من دیگه ادامه نمیدم...فعلا البته جهل نکردی!
      انسانیت یعنی این...هیچ فرد سالمی دوست نداره ببینه هم نوعش میمیره...فردی که دوست داشته باشه به نوعی از بیماری سادیسم مبتلاست...دیوانست...باید بستریش کنن تا درمان شه...
      ممکنه این سند در مورد این نوع نقل مشکل داشته باشه نه اصل سند و شاید این فرد یه چیزایی رو از خودش اضافه کرده باشه ! اصلا ممکنه کل این قضیه غلط باشه ولی شهره کردن یا همون مجازات تشهیر توی اسلام کاملا قانونیه تبیین فقهی - حقوقی وجرم شناختی کیفر تشهیر

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED REZA نمایش پست ها
      داری شگرد محمد رو میزنی اما ضعیف ترش

برترین ها تا اونجایی که من یه ساله دارم میرم و میام سایت تفریحیه و به شدت و افراطی اصلاح طلبه

یه منبع معتبرتری بیار تا بخونیمش لااقل : )

کاری به محتواش ندارم

منبع اصلیش خبرگزاری آنا(دانشگاه آزاد اسلامی) اصلا اصلاح طلب نیس+نقل قول بابک:من به وزیر گفتم 4 میلیارد یورو در تأمین اجتماعی اعتبار دارم، شما با مرتضوی صحبت کنید که از این مبلغ 2 میلیارد یورو به شرکت HK پرداخت شود. وزیر نفت هم با مرتضوی صبحت کرد و قرار شد چک‌ها را به مبلغ 2 میلیارد یورو به وزارت نفت بدهد، وزارت نفت هم آنها را به مرتضوی می‌دهد تا امضا کند. حتی در این خصوص از احمدی‌نژاد و بانک مرکزی اجازه گرفتم تا اینکه مرتضوی آن مسخره‌بازی‌ها را درآورد و دستگیر شد!
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باز هم سخنی حکیمانه...کاش اعدامارو زنده پخش کنن!!!خوشت میاد ببینی یه همنوعتو میکشن برو ویدئو های داعشو ببین...غالب مردم ایران متمدنن و این چیزارو غلط میدونن...کسی که خوشش بیاد ببینه هم نوعش میمیره (حالا به هر دلیلی) از نظر روانی مشکل داره...
      بعضیام مثل ... توهم روشن فکری زدن

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اعدام می کنن بکنن
      اعدامم نمی کنن نکنن

کنکوریای عزیز با اعدام شدن و یا اعدام نشدنش هیچ سودی نمی کنین!!

بشینین درستونو بخونین

*اطلاع داشتن از اخبار واجبه اما نه در زمان کنکور!!*

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من دوست نداشتم اعدامش کنن

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میخوان بترسونن جای پولا رو لو بده
      ینی خیلی حال میده باهاش صحبت کنن منطقی بعد
      پولا رو پس بده بعد اعدامش کنن و تیکه تیکش کنن و خاکسترشو بندازن تو دریا
      شرمنده خودمم فک نمیکردم آخرش اینقد غم انگیز تموم بشه

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      بعضیام مثل ... توهم روشن فکری زدن
      یکی میگه انسانیت یکی میگه روشن فکری...
      اون چیزی که فرق اینارو مشخص میکنه شعور طرفه...

8. Top | #23
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نباید اعدام..بشه...حبس ابد مناسب ترین راهه..اعدام غیر انسانی ترین کاره..من خودم از این اقا بدم میاد..ولی وقتی حکمشو شنیدم خیلی ناراحت شدم..

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam998 نمایش پست ها
      نباید اعدام..بشه...حبس ابد مناسب ترین راهه..اعدام غیر انسانی ترین کاره..من خودم از این اقا بدم میاد..ولی وقتی حکمشو شنیدم خیلی ناراحت شدم..
      از چه نظر غیر انسانیه ؟ بر اساس کدوم قانون نباید اعدام بشه ؟

یکی میگه انسانیت یکی میگه روشن فکری...
      اون چیزی که فرق اینارو مشخص میکنه شعور طرفه...
      چیزی که همیشه فرق ها رو مشخص کرده واقعیت و حق بوده . حقوق اسلامی میگه فساد = مرگ . شما بر چه اساس میگید حقش مرگ نیست ؟

There is enough light
      for one who wants to see

ویرایش توسط 0M0HamMad0 : 17 اسفند 1394 در ساعت 19:22

10. Top | #25
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

از چه نظر غیر انسانیه ؟ بر اساس کدوم قانون ؟
      ببین دوست عزیز..ماها آدمیم..هممون احساس داریم..روح داریم..روان داریم..شما وقتی ببینی یه حیوونو دارن اذیت میکنن..ناخوآگاه نمیتونی تحمل کنی..دلت میگیره..اذیت میشی..ذهنت مشغول میشه..حالا فکر کن..یک انسان..با ان همه مقام والایی ک داریم..بخای ذره ذره خفش کنی..من که از یه تصور یه همچین صحنه ای خیلی اذیت میشم..دیگه دیدنش برام رنج آوره..درسته خیلی آدم ناجوریه..دزدی زیاد کرده خب..من خودمم خیلی بشدت ازش بدم میاد..چون حق یه ملت رو کشیده بالا..ولی اعدام درست نیست..بهتر نیست حکم حبس ابد بدن..مگه چند سال قراره عمر کنه..تو همون زندون هم میمیره..با اعدام کردن نه از دزدی هامون کم میشه..نه امثال دزد ها آدم میشن..این نظر منه...

11. Top | #26

نمایش مشخصات
      خب تو اسلام اصن داریم همچین چیزی

کسی که دزدی میکنه باید دستاشو در جهت مخالف برید

این حکم اسلامه و توی عربستانم اجرا میشه

اونجام هیچ مخالفتی باهاش نیست چون فرهنگشون غنی نیست

چون دیدن صحنه اعدام ازاده ولی زن برهنه سانسور میشه

واسه همین برهنه شدن جنجالی تره

حالا اگه یه سری از ما با اعدام یا دست بریدن ... مخالفیم این تاثیر فرهنگ اریایی عه

این ینی شعور

ینی حس

ینی انسانیت

به حال کسی که خط میکشه رو اینا باید گریست

چنین فردی دشمن بشریته

و ازش بعید نیست که مرتکب جنایت شه

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز..ماها آدمیم..هممون احساس داریم..روح داریم..روان داریم..شما وقتی ببینی یه حیوونو دارن اذیت میکنن..ناخوآگاه نمیتونی تحمل کنی..دلت میگیره..اذیت میشی..ذهنت مشغول میشه..حالا فکر کن..یک انسان..با ان همه مقام والایی ک داریم..بخای ذره ذره خفش کنی..من که از یه تصور یه همچین صحنه ای خیلی اذیت میشم..دیگه دیدنش برام رنج آوره..درسته خیلی آدم ناجوریه..دزدی زیاد کرده خب..من خودمم خیلی بشدت ازش بدم میاد..چون حق یه ملت رو کشیده بالا..ولی اعدام درست نیست..بهتر نیست حکم حبس ابد بدن..مگه چند سال قراره عمر کنه..تو همون زندون هم میمیره..با اعدام کردن نه از دزدی هامون کم میشه..نه امثال دزد ها آدم میشن..این نظر منه...
      نظرتون محترمه ولی کسی که فساد میکنه حق تمام مردم جامعش رو زیر پا گذاشته ، شما میتونید از حقتون بگذرید ، همونطور که خدا به شما حق داده اگر ولی دم کسی بودید میتونید از خون قاتلش بگذید (آیا همچین کاری میکنید ؟؟؟) ولی شما نمیتونید به جای بقیه مردم هم تصمیم بگیرید !
      در ضمن میتونید فرق اعدام و حبس ابد رو توضیح بدید ؟ به نظر من توی جفتشون فرد محکوم به مرگه ، با این تفاوت که کسی که حکمش حبس ابد بوده در اصل از جامعه جدا نگه داشته شده و کسی که حکمش اعدامه اصلا حق زندگی نداره ، حق زندگی هم دست من و شما نیست که بخوایم در موردش تصمیم بگیریم ، خدا حدود رو در مورد این افراد تعیین کرده .

There is enough light
      for one who wants to see

13. Top | #28
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

نظرتون محترمه ولی کسی که فساد میکنه حق تمام مردم جامعش رو زیر پا گذاشته ، شما میتونید از حقتون بگذرید ، همونطور که خدا به شما حق داده اگر ولی دم کسی بودید میتونید از خون قاتلش بگذید (آیا همچین کاری میکنید ؟؟؟) ولی شما نمیتونید به جای بقیه مردم هم تصمیم بگیرید !
      در ضمن میتونید فرق اعدام و حبس ابد رو توضیح بدید ؟ به نظر من توی جفتشون فرد محکوم به مرگه ، با این تفاوت که کسی که حکمش حبس ابد بوده در اصل از جامعه جدا نگه داشته شده و کسی که حکمش اعدامه اصلا حق زندگی نداره ، حق زندگی هم دست من و شما نیست که بخوایم در موردش تصمیم بگیریم ، خدا حدود رو در مورد این افراد تعیین کرده .
      همونطور که گفتم بشدت با اعدام مخالفم..و اگر خدای نکرده..ولی دم باشم..صدرصد شخص رو میبخشم..چون طاقت دیدن کشته شدنش رو ندارم..حداقل تفاوتی که بین حبس ابد و اعدام هست..اینه که..اون انسان زجر کش نمیشه..برای من اینه..شما خودت تصور کن..طناب بزارن دور گردنت و معلق نگرت دارن..تا خفه شی از کمبود اکسیژن بمیری..بنظرت این این کاریه که یک آدم با آأم میکنه!!!!!! این تنها نظر من نیست...نظر تقریبا نیمی از مردم این کره ی خاکیه..میدونم این حکم اسلامیه..ولی همون اسلام هم میگه..ببخشید..تا خدا بر شما ببخشه..این ادم حق منو خورده..ولی من بازهم تاکید دارم...این جوری درست نیست

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      همونطور که گفتم بشدت با اعدام مخالفم..و اگر خدای نکرده..ولی دم باشم..صدرصد شخص رو میبخشم..چون طاقت دیدن کشته شدنش رو ندارم..حداقل تفاوتی که بین حبس ابد و اعدام هست..اینه که..اون انسان زجر کش نمیشه..برای من اینه..شما خودت تصور کن..طناب بزارن دور گردنت و معلق نگرت دارن..تا خفه شی از کمبود اکسیژن بمیری..بنظرت این این کاریه که یک آدم با آأم میکنه!!!!!! این تنها نظر من نیست...نظر تقریبا نیمی از مردم این کره ی خاکیه..میدونم این حکم اسلامیه..ولی همون اسلام هم میگه..ببخشید..تا خدا بر شما ببخشه..این ادم حق منو خورده..ولی من بازهم تاکید دارم...این جوری درست نیست
      زجر نمیکشه !! کسی که مردم رو زجر داده نباید زجر بکشه ؟؟چون انسانیت نیست ؟؟ بعدش اصلا کی گفته کسی که حبس ابد شده موقع جون دادن زجر نمیکشه ؟ بعدش هم یک انسان هیچ وقت کاری نمیکنه که محکوم به اعدام بشه ، اعدام فقط در مورد جرایم عمدی مجازه ، مثلا کسی که فردی رو بصورت غیر عمد بکشه هیچوقت اعدام نمیشه ، دلیلی هم نداره اعدام بشه ، فلسفه اعدام عبرت گرفتن بقیه مردمه ، دراین مورد هم این مسئله صدق میکنه !

There is enough light
      for one who wants to see

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      إِنَّما جَزاءُ الَّذينَ يُحارِبُونَ اللَّهَ وَ رَسُولَهُ وَ يَسْعَوْنَ فِي الْأَرْضِ فَساداً أَنْ يُقَتَّلُوا أَوْ يُصَلَّبُوا أَوْ تُقَطَّعَ أَيْديهِمْ وَ أَرْجُلُهُمْ مِنْ خِلافٍ أَوْ يُنْفَوْا مِنَ الْأَرْضِ ذلِکَ لَهُمْ خِزْيٌ فِي الدُّنْيا وَ لَهُمْ فِي الْآخِرَةِ عَذابٌ عَظيمٌ...کیفر آنان که با خدا و پیامبرش می جنگند ، و در زمین به فساد و تباهی می کوشند ،فقط این است که کشته شوند ، یا به دارشان آویزند ، یا دست راست و پای چپشان بریده شود ، یا از وطن خود تبعیدشان کنند. این برای آنان رسوایی و خواری در دنیاست ، و برای آنان در آخرت عذابی بزرگ است.(ترجمه انصاریان)
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن